+1 oy
3,781 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi diyeceksiniz ki kesin kuyruk salladın yada tek taraflı cesaret edemez filan ama olay başka ben 4 o 12 yıllık evli bide görünüş olarak görseniz asla ama asla anlamazsınız o kadar mülayim ve saygılı gibiydi evimize tesisat döşedik eşime yardımcı oldu aile tanıdık diye sonra eşim ise gitti 15 dk sonra kapı çaldı gelen kuzenimin eşi bana yıllardır seni çok beğeniyorum çok seviyorum bir türlü söylemedim falan filan ben şoka uğradım ne diyorsun benim kuzenim nasıl yüzüne bakarsın seninde kızların var duymamış olayım dedim bana dediki eşin senden yaşça çok büyük kahroluyorum seni onla görmeye ben deli olcam defol dedim 

Şimdi size abla kardeş olarak soruyorum Allah rızası için ben ne yapayım bir mesaj da atmıyor ki kuzenime bak senin eşinde sorun var diyim ispatliyayım ama böyle yüzüne dersem ya bana inanmazda öfke ile daha kötü şeyler olursa of çok korkuyorum  yavrum var eşim var nerden çıktı şimdi bu

60 Cevaplar

+5 oy
(4,959 puan) tarafından
Hiç bilmemiş ol.o kuzeninle arana mesafe koy hatta onların oldgu yerde dyrma eşin görüşmek isterse kuzenimde sıkıntı bul oldubitti o adama dersin bir daha gelrosen polis çağırırım diye  

Kuzenine eşini kotulersen 12 yıllık eşi mecburen yuvası yıkılmasın doye ona inancak herşey sende bitiyor bnce dediklerimi yap kapı çalncada deliktem bak oysa acma
tarafından
Haklısın canım işte bende ne yapacağımı bilemedim bugün bende kuzenimden öyle birşey duysam bende derim acaba kimde hata diye çok sağolun Allah razı olsun
(4,959 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
-Reklam-
+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Bak canım sana tamamen uzmanların tavsiyesini vereceğim bunu eşine söylesen ya sen kuyruk sallamissindir der ki inşallah öyle ******** biri değildir yada kuzenine Allah korusun kotu bisey yapar kuzeninin eşine söylesen ya sana inanmaz üstüne bide sen kuyruk sallamissindir erkektir elinin kiri der bide üstüne iftira atar ortalık fena karışır bu sefer eşinle bosanirsin Allah korusun bu durumda yapacağın tek şey sessiz kalmak ve bu blog burda delil olarak dursun eğer Bi gün kuzenin sana iftira atmaya kalkarsa yada bu olay duyulursa en büyük delilin bu olur şimdi blogu tekrar düzenle tarih saat en ince ayrıntısına kadar anlat detaylandir
0 oy
tarafından

Allah sonumuzu hayır etsin . Bu nasıl bir devir :ermm:

tarafından
Hala şoktayım ya durduk yere nerden çıktı bu evliyiz mutluyuz yuva ya yuva nasıl böyleolur
(838 puan) tarafından
Hangi ara yedek hesap açtın kiz pppühhh  :))))
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Görüşmeyi kesceksın sadece 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence birine söylersen ortalık karışır canısı bilemedim söylemese de karışabilir 
tarafından
İşte size diyebildim yoksa sıkıntıdan kahrolcam
(2,785 puan) tarafından
Bide iftara atıyo falan derse birine dedin zaman demesende sonradan patlak verirse eşin sorun yaratır
0 oy
tarafından
Ben daha neler göreceğim ya . Yemin ederim TV de dizi izlemeye gerek yok buradan bir sürü dizi çıkıyor zaten .hergun başka bir olay 
(12,603 puan) tarafından
Valla oyle.  Yorum dahi bulamaz oldum
(7,121 puan) tarafından
Kızlar kızlar kızlar sizi seviyorum
tarafından
Bende seni seviyorum ❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Evıne alma bidaha ayrıca kuzenin eşi akraba mı oluo ki evıne böyle girip cıkıyor. Senın yaşın kaç onun kaç bılmıyorum ama hiç dogru degıl
tarafından
Evet teyzemin kızı onun hala oğlu yani akraba sayılır bide eşimle geldi daha öncede ailecek oturmaya filan geliyorlardı
(11,217 puan) tarafından
Kocanla evlılıgıne uzuldugunu söylemiş seninde mutlu bir evlilik içinde olmadıgı gözlemleyip duygularını söyleyip karsılık bulma cesaretıne girmiş dmk
tarafından
Biz kocamla severek evlendik çok şükür çok mutluyuz huzurluyuz aklınca eşim benden büyük diye öyle düşünüyor
0 oy
tarafından
Allah esirgesin.  Seni yoklamis heyecan aramış. 

Eşine desen kan çıkar, onun karısına desen inanır insan kocasının ne mal olduğunu bilir ama senin adın böyle biseyde gecerse ömür boyu akılda kalır.

Sessiz kal bakalım bence 
tarafından
Ne yapacağımı bilemiyorum evliyiz ya evli kuzenim kocasına inanmayabilir de çünkü 12 senedir kocasının hiç bir kötü yerde adı geçmedi eşim babam enişteler filan yakından tanıyorlar
0 oy
(178 puan) tarafından
Kuzum görüşmeyi kes kesinlikle görüşme mesaj atarsa kuzenine gösterirsin 
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Bida gelirse telefonunu vidyoya çek yada ses kaydı al ancak öyle ispatlarsin 
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum eğer ses kaydı falan olsaydı rahat olurdun sen eşine söylesen ortalık karışır inkar eder sana iftira atmaya çalışır 

Ama eşine soylemezsende bu konudan sıyrılmak için senin adını çıkarmaya çalışır iftira atar 

Bence eşine söylemelisiniz
tarafından
Çok korkuyorum inkar eder üstüme kalır bu sefer kuzenim de neler neler üretir of
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kimseye bişi deme ve asla görüşme yanlız kalma onlarla kapını açma 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım şimdi sen kuzenine söylersen seni suçlayacak kocasina çamur atmaz bunu bil görüşme mesafe koy 
tarafından
Haklısın işte oda kurnaz ki bu kadar zamandır sosyal medyada bile mesaj atmadi aramadı demekki koz vermek istemiyor
tarafından
Uzak dur gerekirse küslük cikar yoksa olan sana olur yuvan dağılır Allah korusun
0 oy
tarafından
Bence kimseye soyleme.sana inanmazlar bide esin aklina suphe girer bide kan cikar valla asla soyleme her sekilde adin cikar senin kadinada bisey deme bence asla gorusme gitmeyin gelmesinler onlar 
tarafından
Öyle yapacağım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Nasil böyle biseye cesaret edebilir haysiyetsiz belki seni deniyordum sakın karşılık verme 
0 oy
tarafından
Hata yapmasını bekle birine söylersen dışarda mülayim diyosun bide üzerine sana iftira atar o bana dedi yanaştı der yuvandan olursun ses kaydı mesaj gibi bişey olmadan kimseye söyleme sakin
tarafından
Aynen öyle yapacağım
0 oy
(613 puan) tarafından
Görmedim, duymadım bilmiyorum yapacaksın. Çok zor bir durum
0 oy
(301 puan) tarafından
Çok güvendiğin bı büyükten akıl alsan anne olur kayinvalide olur kimse bilmezse araya nasi mesafe sokacaksinz eşin noluyo demezmi sonradan öğrense bana niye demedin hala görüşmeye devam ettik der söylesen kanıt yok ama senin yerinde olsam o adam ar damarini yirtmis bidaha sana eminimki aynı şeyleri söyler temkinli ol ses kaydı al tehtit et 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kesinlikle görüşme yüzüne bile bakma  evinede gitme 
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Kimseye hicbirsey deme suc sana kalir gorusmeyi kes mesafe koy 3 maymunu oynican olay orda kapanacak baska yapacak bisey yok

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,349 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 666 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 577 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.

379,453 soru