0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (520 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gjgjjgjvjvj....................

13 Cevaplar

0 oy
(520 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar şuan çalışıyorum cevap veremediklerim var, hepinize teşekkür ediyorum. İlk musait zamanda randevu alıp gideceğim, herkese geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Doktora git cnm idareten travazol kullanabilirsin doktora gidene kadar 
(520 puan) tarafından
Kullanıyorum canim da bir etkisini görmedim
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Direk dr.a  gitmen lazım evde tedavi olmaz. 

Evde sadece bol bol yıka kurut 
(520 puan) tarafından
Tamm canim sagol
0 oy
(240 puan) tarafından
Muhtemelen mantar canım hamilelik döneminde banada aynısı oldu doktorum fitil vermişti hastaneye görün bence sen 
(520 puan) tarafından
Yaa.. sabrediyorum ama geçmek bilmiyorum gideyim en kısa zamanda
(240 puan) tarafından
Tahmin ede biliyorum seni:)) Hahaha
(520 puan) tarafından
Yaşayan bilir :)
0 oy
tarafından
Doktoruna bir gozuk.cnm  sana önereceğim tek şey niola yağı muhteşem birşey çok rahatım ben şuan trendyoldan alabilirsiniz 
(520 puan) tarafından
Ayni şeyleri yaşayıp mi sonuç aldınız
tarafından
Evet adeta karnımda batma oluyordu tuvaletimi yaparken yanması kasinmasida cabasi
(520 puan) tarafından
Tamam canim bi bakayim o yağa tsk ederim
(1,278 puan) tarafından
Bende çok çekiyorum mantardan dediğiniz yağa baktım da Trendyolda yok
tarafından
Monoville nioli yaği
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım benim de öyleydi Seba med in intim yıkama losyonu verdi doktor kullandım bi tık rahatladım 
(520 puan) tarafından
Gecmis olsun canım, teşhis olarak ne dedi peki
(122 puan) tarafından
Mantar enfeksiyonu demişti canım
(520 puan) tarafından
Muhtemelen benimkide öyle o zaman.. geçmiş olsun canm
(122 puan) tarafından
Sağ ol canım inşallah en kısa sürede sende sağlığına kavuşursun
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Doktora gitmem gerekiyor . Bende öyle beter durumdaydım . Antibiyotik hap verdi çok şükür geçti . Rahatladım . 
(520 puan) tarafından
Gecmis olsun canm gideyim bende belli ki evde gecmeyecek
(1,845 puan) tarafından
Geçmez . Yarın ilk işin gitmek olsun . Ve mantar orayı sararsa antibiyotikle de geçmez . Yarın git ve rahatla gerçekten çeken bilir . Dayanılmaz birşey .
0 oy
(257 puan) tarafından
Doktora gitmeden geçmez canım mutlaka git çok kötü bi durum insanın hayatını etkiliyo
0 oy
(36 puan) tarafından
Mutlaka doktora gitmek gerekiyor. 

Bide iç çamarını devamlı değiştirmek lazım 

Taharet suyunun içine elma sirkesi karıştır oda faydalı oluyor. 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Aynısı bende de vardı. Dayanamadım en son acile gittim mantar için fitil verdiler 
0 oy
tarafından
Tam benim için sorulmuş bir soru ashshkdkfkfk

Ben bu ay doktora gittim bunun için hani kasinti o bu var diye enfeksiyonun var dedi 4 tane ilaç verdi neyse bunları kullan gene gel bakalım kontrole dedi tamm dedi gittim özele gidiyorum bayan doktoru yok devlette sıra alması ölüm 1 sene olucak çekeli bu.. her neyse gittim birsey kalmamış gayet güzel dedi sonrasın da 1 hafta geçti sanırım yalan olmasın vulva deniliyormus yani iki dudak arası Allahim öldürülen kendimi evdeki kremi falan kullandım o biraz hafifletiyor ama oluyorum kanatiyorum bildiğin arkadaşların dediği gibi şey yapıyorum yıkıyorum baya sıcak suyla duru suyla yani herhangi bir şey kullanmıyorum.. doktorumla görüştüm dedi bu senin anlattığın mantar evde ilacın varsa kullan geçmese gel dedi olmadı gene gidicem ona ya da eşimi ikna edersem çok iyi bir erkek doltoru var ona gidicem. ( eşim eski kafalı değil bu arada doğumda falan olur diyor doğum da erkek yaptı zatwn ama muaneede bayana gitmemi istiyor ) bende utanıyorum açıkçası ama yapcam sanırım böyle birsey artık...

Hele ki bugün yoldum çok özür dilerim tırnaklarımla yapmayayım diye havluyu alıyorum bastırıyorum canım yanıyooor Cook herseyimi etkiliyor özel ilişkimi falan hayatımı birde tedavi olmazsan popo kısımlarına kadar gidiyor bildiğin kabuk bağlıyor annem gitmeedi gitmedi çok kötü oldu onun şimdi iyi ama doktor tedavisinde düzeldi. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Mantar olmuşsun ben de oldum Sebamed intim yıkama kullandim kurtuldum
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Mantar o bende de var bir yıldan fazla oldu.cok çekiyorum.gyno krem var bide fitili var ben onları kullandıktan sonra biraz rahatladım ama sonra yine devam etti şimdi fitil bitti iki tane tek vardı içinde. gyno krem kullanıyorum birazı rahatlatıyor mantar kremi bı doktora gitmeni tavsiye ederim kolay kolay geçmiyor bu mantar illeti :( 

İlgili bir soru bulunamadı

379,321 soru

11,354,123 cevap

34,827 kullanıcı

...