+1 oy
314 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,540 puan) tarafından
3 gun falan oldu. Karaca hatır hüp turk kahvesi makinasi aldim kuponla 510 tl oldu. Neyse kac gundur yapiyorum olcü kasıgi ile yapiyorum 2 fincan da kopuklu yapiyor ama zehir gibi. Tek fincan da köpük yok yine zehir gibi acılastiriyor. Olcusu cok geldigini dusunuyorum yarisi ile yaoiyorum kopuksuz ve yine acı oluyor  seker kullanmama ragmen. Yakıyor mu anlamiyorum. Kahve de taze. Asla keyif alamiyoruz. Bu makina benim icime asla sinmedi. Benim 2 3 fincan kahve yapmam gerekiyor ki kopuklu olsun. Hadi köpugünu gectim. Kahveyi azda koysam cokta koysam zehir yapiyo. Napcam ben iade olur mu. Elim de mi kaldi

13 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tekte cezve dahil hiçbirinde köpüklü yapamıyorum. Kahveden de olabilir acılığı 
(13,202 puan) tarafından
Kahvelerin en acısı Mehmet efendi. Cidden acı
(1,540 puan) tarafından
Ben hep yillardir mehmet efendiyi icerim cok guzek hic acı degil. Kahve makinasin da icemedim. Yerinden taze çektirip te aldigim da oluyor
(1,248 puan) tarafından
Ben kahve makinesinde yapıyorum bana hiç acı gelmiyor taze aldığımda oluyor
tarafından
Acı acı ciğerimi yakiyo acısı benim de
(1,540 puan) tarafından
Serife sen hangi kahveyi kullaniyorsun canm
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Siparişler kısmında iade talebinde bulunun. 

Ben arzum okka aldım çok çok memnunum Maşallah 1 fincan da yapsam şaşmaz.
(1,540 puan) tarafından
İcin den fatura cikmadi ama sasece kitapcik gibi birsey vardi
(1,752 puan) tarafından
Kargo kutusunda fatura yoksa bişey olmaz.
(1,540 puan) tarafından
İlk kutusun uzerin de futura kutunun ustun de diye yazmisti. Ne dıs kutunun ne icin de ki diger kutunun icin de yoktu yani. Sadece kitapcik vardi.
(1,752 puan) tarafından
Sıkıntı olacağını sanmıyorum ürünü kontrol ettikten sonra. Ödeme iadesi olur hemen canım.
(1,540 puan) tarafından
Tamam canim cok tesekkur ederim
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Bende bu makinadan alicaktim ama araştırınca geri vazgeçtim alırsan arzum okka minio  al canim tavsiye ederim tek fincani bile bol kopuklu çok lezzetli yapiyo kaç aydır da kullaniyorum çok memmunum
(1,540 puan) tarafından
Peki arzum okka nin hangi makinasi sizdeki
(1,752 puan) tarafından
https://ty.gl/5n9ia3gwnx bunu aldım. Üstünde çok güzel iki fincanı da vardı. Ama en önemlisi makinanın iyi olması tabi
(1,540 puan) tarafından
Benim supurgem arzum du cok fazla memnun kalmayinca arzuma pek gitmemisti niyetim. 1-2 gune iade edicem insallah. O zaman ya bu arzum okka dan alirim daha hic almayip cezveye devam
(1,752 puan) tarafından
Ben tereddüt etmiştim ama dediğim gibi sadece kendime bile yapsam sıkıntı olmuyor. Çok yerde okudum diğer makinalar illa ölçüsü 2-3 olacak acı oluyor su gibi oluyor vs vs. Bunun da ölçü kaşığı var tatlı kaşığı ile aynı ölçü bazen tatlı kaşığı ile koyarım şaşmaz hiç.
(1,540 puan) tarafından
Favorilerime ekledim tesekkur ederim yorumlarin icin canim. Bundan sonra aklim daki okka olacak. Esim cok istemisti kahve makinasi is yerinde yapmasi kolayina gelmis eve de alalim diyordu ne zamandir. Ben en cok sutlu kahve severim
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Daha 1 hafta önce ablama aldığımızı Hepsiburadaya iade ettik. Kutusuna koy gelen tüm malzemeyi ve girip iade talebi oluştur. Biz Hepsiburadadan aldık kapıdan gelip aldılar. Kodu soruyorlar iade talebi ettiğinde kod veriyor onu söylüyorsun. 3 gün içinde de parayı yatırdılar. Bizde Karaca Hatır Hüps aldık. Sütlü çok güzel yapıyordu. Normal kahveyi köpüksüz yapıyordu 
(1,540 puan) tarafından
Bundan sonra daha kahve makinasi alir miyim sanmiyorum ya. İade etmek istiyorum ama cekiniyorum da. Aciklamaya ne diye iadesi yazmam lazim. Kabul ederler mi ki. Kolisi vs hepsi duruyo hic birini atmadim
(1,170 puan) tarafından
Ederler aynen öyle yaz kahveyi yakıyor ve köpüksüz yapıyor diye. Biz sadece köpüksüz yapıyor yazdık ettiler. Ölçü kaşığını falan ger şeyi içerisine koy bantla bir şey olmaz.
(1,540 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Kırk yere yazdım burda kımse almasın o makıneyı dıye :( duzelmez canım asla duzelmez, normalde 2-3 ayda boyle yapardı sana yuzunu hemen gostermıs

(1,248 puan) tarafından
Allah Allah neden ki ,:/
(1,540 puan) tarafından
Kahveyi İcerken resmen titriyorum ya. Dandik cezvemde bile ocakta yaptigim da guzelce iciyordum.  Ben direk aldim ya esim cok istiyordu kahve makinasi is yerinde yapiyor hosuna gidiyormus bizde alalim dedi oyle aldik. Ama yok ya icemiyoruz. İade etsem kabul ederler mi ki ne yazcam iade olarak.
tarafından
Kahve yapmıyor ki sankı kaynamıs suya kahveyı atıp karıstırıp ıcıyosun gıbı oluyo, begenmedık dıceksın kopuklu yapmıyor 15 gun kosulsuz ıade hakkın var
(1,540 puan) tarafından
Heh evet iste oyle bir tat gercekten oyle.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canısı 15 gün iade hakkın var iade ederken belirt bunu ben Trendyol iade bölümünde çalıştım detaylı biliyorum iade talebi oluşturup kargo firmasına götürüp iade edebilirsin eğer istiyorsan  
(7,376 puan) tarafından
Paramı peşin olarak alırsın canım geri kullansa da memnun kalmadığıni belirt köpüklü ve kahvemi güzel yapmıyor beğenmedim yaz açıklama kısmına bu şekilde bir hasari yoksa iadesi kabul olur
(1,540 puan) tarafından
Yok canim baska hic bir hasari yok gozumuz gibi kullandik valla
(7,376 puan) tarafından
Tamam canım iaden kabul edilir iade et 1 hafta sürmez kartına yatar paran
(1,540 puan) tarafından
Tamm cok tesekkur ederim canm
(7,376 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(3,642 puan) tarafından
Bende de sütlüsü var köpüklü olmuyo kahveyi kaynatiyo ondan mi olmuyor anlamadm ölçü kaşığıyla kahve koyunca da çok geliyor bence de boş ya gereksiz para cezbede daha güzel köpüklü oluyor ama almış bulunduk ne yazık ki
(1,540 puan) tarafından
Gercekten de oyle cezve de daha guzel
(3,642 puan) tarafından
Sütlü kahve sıcak çikolatayı güzel yapıyor o yüzden geri gondermedim memnum değilsen iade süresi dolmadan iade et bence
(1,540 puan) tarafından
1-2 gune iade edicem canm. 15 gunmus sanirim iade suresi. Benim daha 2-3 gun oldu. Hafta ici goturucem
(3,642 puan) tarafından
Götür  canim
0 oy
(119,318 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

şu karacadan memnun olan tek kisiyim :D ama benim arzum okkamda var o bambaska yaa 

ben media markt tan almistim link bulamadim a bu gorseldekinin aymisi galerimde fotosu vardida usb yuklemsim sanirim bulamadim
(1,540 puan) tarafından
Bu gorseldeki pahalidir alamam da eger iade edersem param yattigin da hesabima arzumun okkasini alirim o halde. Herkes cok memnun kalmis. Okkanin serisi farkediyor mu mini falan olanlari da var
buda okka iste ama digerlerini bilmiyom da bu kahveyi acayip yapiyo muhtesem oluyo
(1,540 puan) tarafından
Anam cok pahali kiz
ben alali cok oldu aldigim zaman tam hatirlamiyom ama 2 bin 500 arasi bisidi
0 oy
tarafından
Karaca pişmanlıktir. Kimseye tavsiyede etmem hiç birurununude begenmiyorum
(1,540 puan) tarafından
Benim de ilk ürünüm dü
0 oy
(6,338 puan) tarafından
Evet iade alırlar. 
(1,540 puan) tarafından
Teekkur edrrim
0 oy
tarafından
Karaca nın tekstil hariç hiç bir ürünü güzel değil iyiki 1 tane bile almamışım çeyime o markadan.  Etrafımda ne kadar karaca kullanan varsa çok pişman 
(1,540 puan) tarafından
Benim de karacaya ait hicbirseyim yok bunu vok gormustum aldik almaz olaydik :D
tarafından
Korkmaz kullanıyorum ben çok güzel yapıyor
(1,540 puan) tarafından
Karacaya gore daha pahaliydi o almamistim
tarafından
Pahalı ama daha kaliteli,  küçük ev aletleri,  çeliklerim hep korkmaz aldığı parayı hak ediyor. Karacaya verdiğin para hep çöp oluyor
(1,540 puan) tarafından
Benim de caydanligim ketil falan korkmaz celiklerim bende begeniyorum. Nasil aldan dim bilmiuorum
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Cezve kahvesinden baska icemiyorum ya. Tadi gelmiyor gibi geliyor. Tavsiyem baska bi kahveyle yap yine ayni olurda iade talebi oluştur
(1,540 puan) tarafından
Denerim bide oyle
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım ben arzum okka kullanıyorum ama annem karaca almış. 2 tuşu var. Biri köz biri normal. Köz yapınca acı oluyo. Acaba seninkide mi öyle çok anlamiyorum bu makinalardan 
(1,540 puan) tarafından
Yok canim benim ki sadece acma kapama tusu var köz de yapmiyor sadece turk kahvesi yapiyor çeşitsiz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
2 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu

379,825 soru

11,369,847 cevap

34,853 kullanıcı