0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından

Camlar silindi evler komple silindi fonlar yıkandı koltuklar silindi sıra perdelerde şimdide perde bekliyorum sizler ne yapıyorsunuz ballar

image

image

16 Cevaplar

0 oy
(9,125 puan) tarafından
Ben de hamileyken gece iş yapıyordum ama şimdi çocuk uyur uymaz kendimi yatağa atıyorum bayılıyorum :D
(795 puan) tarafından
Ben de kızım uyuyunca rahat kafayla iş yapıyorum. Diğer  türlü ben yapiyom o arkamdan dokuyo peşinde durmazsam
-Reklam-
0 oy
(3,432 puan) tarafından
Valla helal olsun bnm poncikler şimdi uyudu
(795 puan) tarafından
Benmkide uyumuşken anca başladım
(3,432 puan) tarafından
Kolay gelsin canm o zaman:)
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Halimize üzülüyoruz ne zamanlara geldik neler yaşıyoruz diye 
(795 puan) tarafından
Rabbim tüm kullarını kötü serlerden korusun. Milletimizin başı sağolsun
(13,857 puan) tarafından
Amin Rabbim fırsat vermesin ☹️
(795 puan) tarafından
Amin cicegim
0 oy
tarafından
Ben ben. Şimdi salonu topladım. mutfağı topladım. Küçük elektrikliyle süpürdüm. Şuanda makinede çamaşır bekliyorum 2 bebem var ertesi güne kalınca ne eve ne onlara vakit ayıramıyorum yatmadan önce her gece evleri toplar siler süpürür öyle yatarım ertesi gün sadece yemek bulaşık çocuklarla ilgilenirşm 
(795 puan) tarafından
Aha benim ikizim olur kendisi ben yemeği fe bile koymam yarina
(1,541 puan) tarafından
Çamaşır gece atınca alt kat konsun birsey demiyor mu süpürmeye birsey demiyor
(795 puan) tarafından
Yok cano makinam ses yapmiyo harici bebeğim küçük yapamadığimi biliyor gündüz kaynanamdan daha anlayışlı komsum var
tarafından
Alt katta beka erkekler var. Üsttekiylede be. Dikkat ettiğim halde camını bile suyla yıkad be nim cam açıkken ve camı yeni silip perdeyi yıkamışken yaşlı bir teyze kapısına gittim uyardım bana demediğini bırakmadı o günden sonra bende hiçbişey dikkat etmiyorum valla ne yalan söyleyeyim
0 oy
(6,238 puan) tarafından

Şuan eşimin mutfağın boyasını bitirdi beni ise silip temizleyip yıkayıp yerine koyuyorum :) 

Çoğu zaman gece iş yapardım ama iyi değil dediler bırakmıştım 

Ama şuan buyum temizlik yapıyorum çocuklar uyuyorken hallediyorum mecbur 

(795 puan) tarafından
Çocukla olmuyor ya valla ben cinnet geçiriyorum durmuyorlar agliyorlar sürekli darlaniyrm
(1,541 puan) tarafından
Niye iyi değil dediler canım
(6,238 puan) tarafından
Akşam ezanından sonra melekler göğe çıkarmış iyi değilmiş
(1,541 puan) tarafından
Aaa bilmiyordum
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ben yaptım bitirdim inşallah uyuyacam ama uyuyamıyorum aklım patlamada 
(795 puan) tarafından
Eşime diyorum bunlar bence iyi günümüz daha kötü günler bizi bekliyor rabbim bizleri evlatlarımızı ümmeti muhammedi korusun zor bir zaman zor bir surec
(7,375 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım yapamam gece ama yapmak istedim eltim alt katta oturuyor ses olunca söylüyor yeni evliyken gece çamaşır atardım bana söyledi 9 da düşün ona bile ses yapıyon dedi 
(795 puan) tarafından
Ben saygı çerçevesinde ise başlamadan arayıp söyledim oda bebeğim küçük diye sağolsun anlayış gösteriyo ya komsum kaynanamdan daha hayırlı kaynanam tepemde hergun balkonları pislik goturuyo yapma deyince işin ne yap oluyorum komsum o yönden çok iyi bende ona iyiym
(1,541 puan) tarafından
Ne güzel allah bozmasın canım
(795 puan) tarafından
Amin canımın ciğeri
(2,705 puan) tarafından
Kız uyumadıkı oda ayrı dert
0 oy
(2,705 puan) tarafından

:'(Bugun bana temızlık deme duvar lara kadar sildim bulasıgı yeni yıkadım 

(795 puan) tarafından
Oy sana kurban bal deseydin  yardıma gelirdim sana
(2,705 puan) tarafından
Ya sorma canm tam teöızlık bıttı dedım bızımkıler bı halt yedı salonum berbat oldu:(duvarlara kadar baştan temızlık yapmak zorunda kaldm
(795 puan) tarafından
Güzelce dinlen şimdi güzellik
0 oy
(582 puan) tarafından
Gece hayatta iş yapamam, gece geç uyurum normalde de ama akşam 8den sonra çay demlemek dışında birinin bana iş yaptırması çok zor :) bir de perdeyi asla ben asmam :) 

Ellerine sağlık pırıl pırıl olmuştur evin :)
(582 puan) tarafından
Akşam yatak örtüsü, yorgan yastık kılıflarını da ona kitliyorum ben :) iyice benimsedi artık, temizi çıkarınca ben hemen değiştirmeye başlıyor :))
(795 puan) tarafından
Belki desem benim ki de yapar ama dagitmasinds yapmasa da olur bence
(582 puan) tarafından
Dağıtmasına engel olunmuyor erkeklerin ya malesef. Ben çok mücadele ettim, hatta yıllar önce kavga bile ediyordum bu yüzden ama baktım düzelmiyor. Kendi dağıttıklarını kendine toplattım, toplamadığında elimi sürmedim, leş gibi bıraktım evi, mutfak lavabosunu bile. Sonunda akıllandı, şimdi pırıl pırıl, düzenli, gayet memnunum. :)
(582 puan) tarafından
Sadece bir kaç kalemden örnek vereyim.

Eskiden 1 günde 10 bardak su içiyorsa, 10 bardak bulaşık çıkarıyordu, 5 bardak çay içiyorsa 5 bardak da ordan geliyordu. Bir bakıyordum lavabonun içinde 15 bardak bulaşık var. Delirtiyordu beni. Koymadım makineye bulaşıkları, su içmeye bardak bulamıyordu. Lavabo dolup taşıyordu.

Ütülerini yapıyordum, gömleklerini asıyordum tek tek. Sabah bir bakıyordum 1 gömleği seçene kadar 10 gömleğin ütüsünü bozmuş, ben de ütüyü kestim kırışık kırışık gitti. Sonra o huyu düzeldi.

Kirli sepetine koymayıp etrafa attığı kirlilerini ilk başlarda yıkamıyordum, o da ısrarla devam etti. Ben de kirli sepeti dışında yerdeki elbiselerini kesip kesip temizlik bezi yapınca ondan da akıllandı :)))
(1,248 puan) tarafından
Bende öyleyim amca misafir gelicek öyle eşim oğlum yemek yeriz mutfak toplanr çay yda kahve içilecekse hazırlarım yada meyve koyarım bitti
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bnim gece kuşum 11 12 gibi uyur 11 bucukta yatirdim sonra kalk ortalik topla bulasiklari yerleştir dolabi duzenledim bi kahve yaptim buzlu sut var onun cozulmesini bekliyorum
(795 puan) tarafından
Afiyet olsun çiçeğim
(1,170 puan) tarafından
sagolasin tatlim aman biraz da kendimize zamn ayiralim valla kahve icmek bile bazen eziyet oluyir firsat bulamiyorsun aksam bizimkileri yatirinca iş ardindna bi kahve sonra da yatış
(795 puan) tarafından
Valla öyle cano
0 oy
tarafından
Maşallah ❤️ ben genelde mutfağı gece yaparım :) 
(795 puan) tarafından
Gülo ben herşeyi gece yapiyom
tarafından
Ohh en güzeli aslında
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım gece temizledim ama ben bu kadar yapamadım :) bı evi komple sildim. mutfağı toparladım yarın beyazları makineye atacağım onları ayarladım :) birde 9 aylık bebeğin elde yıkanacak kıyafetleri vardı onları yaptım başkada bitti :)
(795 puan) tarafından
Yine iyi yapmışsın çiçeğim masallah sana geri kalanları içinde kolay gelsin simdiden
(294 puan) tarafından
Ay valla evi bı büyük temizlikten geçirmem lazım ama ne yapmak lazım nasıl olur çok bı fikrim yok. Halı kar yıkanması lazım bı aslında. Camlarm çok fena perdeler kirli. Her yer beter :) hep üstünden üstünden yapıyorum 2 cocukla bide çalışıyorum
(795 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zor valla senin işte
0 oy
tarafından

Evi topladım supurulup silecek hale getirdim makineyi boşalttım mutfağı tertemiz bıraktım yarın sabah siler supururum biter toplu uyanınca eve gerisini şaipşak yapıyorum  gece makine falan acarsam ses cikairyor cok komusular sikayet eder.   ihlasin süpürgesi  benim ki cok sesli zaten hegn silip supuruyolrum.ne kadar kirlenebilir :ermm:

0 oy
(1,618 puan) tarafından
Gün boyu çocukla uğraşmaktan kendimi yatağa zor atıyorum 
0 oy
(8,076 puan) tarafından
Kiz adamlar gecegirsigi. Banyo sesimelaf ediyollane temizligi yapsam galiba polis cagirlar
0 oy
(18,210 puan) tarafından
Gece yapmam ama sürekli iş yapmaktan bacaklarım sızlıyo artık azalttm ya bigün wc banyo yıkayıp ev süpürüyorm bi gün komple sil süpür bigün camlar dolaplar bu şekilde olunca çokta yorulmuyorum çünkü küçük bebeğim var ve yorulunca onada yoruluyorum 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 194 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asabii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asabii (252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 284 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (773 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sihirlieller2020 (11 puan) tarafından soruldu

384,567 soru

11,504,189 cevap

35,159 kullanıcı

...