0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar kızım 34 aylık ve halen tuvalete eğitimi veremiyorum yaa anlamadığım sey kakasını gelince söylüyor kaka diye gidip tuvalete yapıyoruz ama çişini söylemiyor altına kaçırıyor varmi başına böyle bisey gelen

4 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben bilmyrm daha deneyim  sahibi deilim a tahminen belki hava da soğuk artık kaçırıyor olabilir biz bile bazen kaçırıyoruz gülerken hapsiririken bn görümcemde gördüm kızı 27 aylık iki ay denedi ama olmadı tekrar beze devam etti 
(4 puan) tarafından
Yaa öylemi canim cocuktan  çocuğa değişiyor bazıları hemen alışıyor bazıları ugrastiriyor
-Reklam-
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Genelde  büyük  tuvalet olayında  tutuyorlar  yapmıyorlar  sizde  tam tersi  olmuş  alışıp  bunaltan kadar  sık  sık götürsen mi belki  alışır  öyle  benim arkadaşımın  oğluda  geceleri kalkmıyordu  çişe  arkadaşımda  eriniiyordu  kaldırmıyordu altını  bağlıyordu daha  ne anladım çocuk geceleri  1 sene  boyunca  altına  bezine  ıslattı 
(4 puan) tarafından
Aynen canım benimki tam ters gidiyor :)
(6,441 puan) tarafından
Kız benimkide öyle ya gece uyandırınca uykusu gidiyor bide ağlıyor yapmıo hiç gündüz uykusunda kendi kalkıp geliyor bazende derin uyursa kaçırıyor ama gece asla ya bazen bakıyorum tertemiz bazen işemiş bir sürü 33 aylık benimkide kız
0 oy
(504 puan) tarafından
Benimkide çişini tuvalete yapıyor kalasında kıyamet koparıyor bez tak diye şaşırdım bende 
(6,441 puan) tarafından
Bezi önünden kaldır benimkide öyleydi bezi alıp geliyordu pek konuşamıyor ağlıyordu işte bezini gösteriodu ee diyodu yani kakası var baktım olmayacak bezi kaldırdım ortadan bezimiz yok annem hadi gel lazımlığa diyordum 1 2 ağladı bez için sonra halıya yere yaptığıda oldu baktım birgün çiş sandı galiba kakasını yaptı ben ödüllendirdim çikolata getirdim aferin dedim öptüm alkışladım başlamıştı öyle
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim oğlum 14 15 aylıkken hem çişini hem kakasını söyledi geceleri bezlerdim bezini çıkarırdı hiçte uyumazda ama kızım 4 5 yaşına kadar hep kaçırdı valla çok zor fazla üzerine gitme dahada inada bindirir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.