0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben 14 aydır evliyim eşim tek erkek çocuğu 3 görümcem var severek evlendik ama nisanlandigimiz günden beri ailesi beni bi türlü kabul edemedi yani 3 ablası var eşimin biz nişanlandık nisandan sonra ( kadını tanımıyorum ben Izmirdeyim o istanbulda) 4 ay geçti hayırlı olsun diye aradı oda bin afra tafrayla 

2.ablası kesinlikle düğün gününe kadar ne aradı nede sordu 

3.ablası arıyordu ama oda 2.evliligini yapmış 3 aylık kızını annesine bırakıp gitmiş şuan kızı 11 yaşında sanirim yaranmak için arayıp soruyordu sonuçta kaynanamla aynı çatı altında yasicaktim neyse nişan günü geldi çattı bilirsiniz illaki hepiniz bohça muhabbeti olur nisanda yada taki hiçbiri gelmedi nişana bohça falanda göndermediler ama ben gidince yani evlenince hepsine bohça götürdüm eşlerine kadar neyse kaynanama gelicek olursak bi oğlu vardı Kadın bir güne bir gün ne bi yazma ne bi patik hazırlama gereğinde bulunmadi gelinliğimi kinaligimi kendime aldım mekanı eşimle beraber tuttuk yeminle takıları bile biz aldık neyse şuan 9 aylık hamileyim şuana kadar hicbir ablası hayırlı olsun demek için bile aramadı kaynanam torunu için bi patik yaptırma gereği dahi durmuyor siz olsanız napardiniz

5 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ayrı mısın birlik mi yaşıyorsun kaynananla ? 
(3 puan) tarafından
Altli üstlü oturuyoruz canim
(1,431 puan) tarafından
Bence mesafeli ol canım yani normalde aile konularında yazmayı sevmem çünkü aile ilişkileri farklı oluyor
Kimseden birşey bekleme ve kimseye haketmediği değeri verme sağlıkla al kucağına bebeğini canım ♥️
(3 puan) tarafından
Inşallah cümlemiz canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beni aramayani bende yok sayArım 
(3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bende aramıyorum zaten kocama ulaşıp eşin seni parmağında oynatiyo diyorlar esimde konusmuyo
tarafından
Ahahah geçen aynısı bana dediler eşime yani ben parmağında oynatiyormusum Halasiyla babası diyor Babası da eşime demis oda hayırdır neyini gördünüz kârımin benim aklım fikrım yerinde demis susup kaldilae
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Peki eşine sordun mu nişanlıyken  neden  böyleler  diye 
(3 puan) tarafından
Sormaz olur muyum nişan bile atmayı düşündüm ama eşim çok iyi iyikide o ama ailesi çok tuhaf bu ailenin hicbir bireyini tanımıyorum ama kiminle tanışsam gorumcelerin ve kaynanan arkandan çok atıp tutuyo bizde haliyle inanıyoruz hakkını hellal et diyorlar
(2,055 puan) tarafından
O zaman hiç aldırma  sen eşinle  iyiysen  mutluysan
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben kocamı alttan alttan işlerdim. Bu durumu öyle masum ve üzgün, iyi niyetli bir tavırla akşamları parça parça anlatırdım ki eşim bana onlarla görüşme boşver derdi, onlara da ağzının payını verirdi, sonra bir daha da görüşmezdim.

Ama bu şekilde yapmayıp bu durumlara baştan tavrını koyup, üstten üstten konuşsam eşim annesini ve bacılarını korumayı düşünebilir belki, ne kadar haklı olursam olayım kötü olan ben olurum.

O yüzden akıllı davran, kendini öyle bir ifade et ki, eşin desin sana boşver onlarla görüşme, zaten bir hayrını da görmedik diye. Sen de üstüne "nasıl olur onlar senin kardeşin ve annen, ayıptır" demene ve savunmans rağmen eşin mesafe koymayı seçsin, sen de onun isteği üzerine tavır almış olursun.
(3 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun evet Nisanliyken hırçın bi şekilde dile getirirdim bak beni hiç aramayan görümcem beni kına gününden bir gün önce aradı şaşırdım buyur dedim kadını görmemişim tanımıyorum şu şıngiraklar olur ya kınada bana diyor ki aldın mı onları mendili onlar size ait kızım ben gelinliği kinaligi mekanı tutmuşum sen neyin kafasını yaşıyorsun  bende şu cevabı verdim ben bana ait olmayan bir çok şeyi yaptım yapmayada devam ediyorum bana iyi devam et diyip kapatti
(580 puan) tarafından
+++++

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Busra1234 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,217 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 434 göst.
0 oy