0 oy
116 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (513 puan) tarafından
Kizlar ev yapacagiz allah izin verirse.Esim dun arastirmis akirilik cizilirse işi biter diyor.Banada dolap cizildi falan diye gelme diyor.Şayet onu alirsak. Benim gonlumde akirilikten yana hep onu hayal etmistim.Ama memranlarda guzel ama onu istemiyorum .Sizce dogru tercih,kullanislik ve  kullanim süresi acisindan hangisi daha iyidir?

4 Cevaplar

0 oy
(11,377 puan) tarafından
Membran dediğin parlak olanlar dimi yanlış bilmiyorsam diğeri de yeni modeller akrilik olması sanki daha iyi yıllar sonra belki değişim istersin boyarsin falan parlak görünüş açısından sevemiyorum ben
(513 puan) tarafından
Akirilik olan parlak canim .Matida varmis ama ben parlak istiyorum .membranda beyaz falan oluyor ya .Nasik anlatsam tahta gibi olan kapi modellerine benziyor ya hani onlardan
(11,377 puan) tarafından
Hangisi kullanisliysa onj tercih et derim canım
(513 puan) tarafından
Onu tecrubelilere sormak istedim bende canim
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Annemin dolaplar akrilik benimkiler membran bence ikisi de kullanışlı ama akrilik yaptırırsan sürekli silmen gerekir kiri çok belli ediyo benimkiler kirliyken bile belli olmuyo o kadar :) bi de çizildiğinde falan silince geçiyo 

(513 puan) tarafından
Bende de 3 bebe biraz sknti olur sanirim ama akirilik bana çok şık geliyor bilemiyorum.cizilincede belli eder mi onu bilemiyorum
(1,455 puan) tarafından
Evet belli ediyo canım hatta bardak dolabı camdı annem oraya yağ sökücü sıkmıştı hep iz kaldı çok kötü duruyodu
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Anneminkiler akrilik suan eskisi mebrandi. Cok pisman. Asiri toz topluyo cok fazla parmak izi oluyo hergun silmen lazim elin hep ustunde olcak heleki cpcukla :) anneminde kedisi var
(513 puan) tarafından
Benimde 3 cocugum var dolaplari düşünemiyorum hepside kucuk birde :)  ama akirilikte cok şik ya ,parlak olmasida cabasi :)
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Akrilik ama çook parlak olduğu için lekeler çok belli olur. Benimki high gloss kapakları akrilik gibi bi tık daha uygunu ben çok memnunum parmak izi vs. Belli oluyor ama seviyorum ben :D kayınvalideminki membran kapaktı soymuşlar üst kısmını hep kalkmış yüzeyi kendileri boyamışlar şuan öyle kendiler boyuyorlar 

(513 puan) tarafından
High olani onermedi dolapcilar canim .Benim gonlum akirilikten yana hep ama iste digeride guzel ama kisa omurlu olursa iste o sorun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 297 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 395 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
0 oy
7 cevap 522 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu