0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (915 puan) tarafından
Merhaba güzel kadınlar ben şu an 8 haftalık hamileyim bir tanede 17 aylık oğlum var doktor 12. Haftaya kadar emzirebilirsin dedi oğlum sadece gece yatarken emer ve 2 kere falan da emmeye kalkar onunki tamamen alışkanlık yemeğini güzel yer karnı tok uyur çünkü  ama alışkanlık işte ben bunu nasıl biraktirabilirim çok üzülüyorum amaaa buna mecburum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden hakkınızı helal edin bana ayırdığınız vakit için 

6 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Sabır taşıyla biraktrdim ben 2yasndaydi ama çok kolay oldu onla aşırı düşkündü 
(915 puan) tarafından
Nerde bulabilirim onu peki
(3,055 puan) tarafından
Aktarlarda var
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benim kızım da son günler memede durmak istiyor uyuduktan sonra agzini kitliyor mememi çikaramiyorum resmen önceki gün 1 saat sonra anca cikarabildim 13.5 aylık 
(915 puan) tarafından
Ben 2 yaşına kadar rahat emziririm aklı biraz erdiğinde konuşarak anlaşarak bıraktırmak isterdim amaa hamilelik durumu için şu an bıraktırmak zorundayım sürekli ağlıyor dayanamıyor veriyorum nabicagimi şaşırdım
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım canjm kızım 13 aylık 5 haftalık hamileyim şuan,  sadece gece emiyor bende yavaş yavaş bırakmak istiyorum. Bende beklim  bakalim . Senin ilki szeryan mi normal mi oldu 
(915 puan) tarafından
Sezeryan oldum canım  buda sezeryan olacak
(2,253 puan) tarafından
Benimde sezeryan ondan sordum . Sezerryan yerinde Bi sknti olur mu acaba ya
(915 puan) tarafından
Olmaz korkma bide benim sezeryan yerim derin biraz ama yaşayıp gorcez umarım bişi olmaz
0 oy
(248 puan) tarafından
27 haftalık hamileyim ve hala emzir yorum kuzum ben 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Ben 9 gün önce başladım.Sadece 2. Gece ağrıdan dayanamadim.Odayi karanlık yapıp göğsümü hafifletecek şekilde verdim.Gece sevdiği şeylerden verdik ama gözü hiç bişey görmüyodu.Sadece eşimle birlikte battaniyede sallayinca sakinleşti ilk bi kaç gün.Sonra gece krizleri başladı.Araliksiz tam 2 saat ağladı.Şu an alıştı ama.2 gecedir hiç uyanmiyor.Uyanincada su istiyo içip hemen yatıyor.Çok yorucu bi süreç Allah yardımcın olsun
(3,055 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylik
(915 puan) tarafından
Teşekkürler ben bide çalışıyorum zombi gibi gezeceğim günler beni bekliyor desene
(2,572 puan) tarafından
20 aylık
İşin daha zor o zmn valla
0 oy
(997 puan) tarafından
Sarı sabır taşı net çok işe yarıyor kesmekte beim iki kızımda bagimlisiydi memenin yemek bile yemezlerdi ikisinde 18 aylık olana kadar emdi ikisinde sarı sabır taşı ile 1 günde kestim ilk 2 gece onlar için zor oluyor uyanıyor uyumuyor feln kucağına al sarıl ben mesela ilk gün süt verdim uyandığında artık bardaktan icicez annecim sütü muzu dedm bıkmadan ikinci gün su verdim gece süt icmicez annecim kahvltida icicz dedm öyle öyle gece uyanmaz oldu sabır cok onemlo bebeğinin ağlamasına dayanamayıp sakın vazgeçme bende çok üzülüyordum keserken sanki onunla olan en özel bağım kopuck gibi geliyordu ama öyle olmuyor merk etme ❤️sormak istediğin birşey olursa yardmci oljrm
(915 puan) tarafından
Çok çok  teşekkür ederim bu sabır taşından bende alicam o kadar üzgünüm ki hormonlarımda araya girince kombo oldu böle sanki ona ihanet ediyomusum gibi geliyo umarım işe yarar bende de  her şey onun iyiliği için çünkü kakasını sulu yapar oldu hamile kaldığımdan beridir belkide süt yaramıyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 165 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birbalannesi (12,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nurbilgeee (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 151 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu