0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

.... 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum sonrasi düzensizlik olabiliyormus canim ilk yil. Yap bi test insallah gönlünden geçen olsun.
(406 puan) tarafından
İnşallah canım ya evet istiyorum ikinci çocugu ama kızım çok küçük en azından yaşına gelseydi o yüzden korkuyorum rabbim içimi biliyor yarın test yapıcam bakalım
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim bebeğim 15 aylik sadece iki defa adet oldum bi dehada olmadım  normal bazen böyle şeyler ama yine  de test yaptr
(406 puan) tarafından
Ben 3 4 kere oldum adet bi ara 3 ay olmadım sonra oldum 2 ay olcak hala olmadım bakalım artık üstelik korunuyoruz yani
(658 puan) tarafından
Bizde korunuyorz  sebebini doktora sordum emzirdigin için dedi
0 oy
tarafından
Iğne adeti kesiyor canım adet görmüyorsun zaten ben 6 aydır adet olmadım tek sefer yaptırdım iğneyi 
(406 puan) tarafından
3 aylık igne kullanıyorum ama bu ay aylık ignelere geçicem inşallah hamile degilimdir rabbim olmayanlara nasip etsin içimi biliyor allah istiyorum ama kızım çok küçük şuan degil. Artı prezervatifle de korunuyorz yani
tarafından
Gebelik olduğunu sanmıyorum canım iğnenin yan etkisinde en başta adeti keser yazıyor çok normal
0 oy
(15,804 puan) tarafından
Test yap korkunun ecele faydası yok 
(406 puan) tarafından
Yarın yapıcam inşallah
(15,804 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ama bence değilsin içimden o.sekil geçti birden
(406 puan) tarafından
Ya aslında benmde öyle geçiyo yok be degilimdir okadar dikkat ediyorum diye geçiyo içimden ama ne bileyim şeytan işte aklıma soktu kaç gündür kendi kendimi yiyorum
(15,804 puan) tarafından
En iyisi yaptırman
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sanmiorum gebe oldugunu bnce icini bir rahatlatmak icin bir test yap
(406 puan) tarafından
Yarın yapıcam inşallah öyle olur canım
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım doğumdan sonra 1 yol boyunca adet düzelsiz gelir düzelene kadar endişelenme 
(406 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım öyle korkuyorum ki anlatamam bu yüzden 2 yöntemle korunuyorum yani
(1,816 puan) tarafından
Yok canım sen eminsen içini ferah tut
0 oy
tarafından
İkilemde kalacağına test yap bnece 
(406 puan) tarafından
Yarım yapıcam inşallah
0 oy
tarafından
Canım valla bende senin gibi ama ben korunmuyorum ve adetten snra bir haftadır kasıklarim agriyo migdem bulaniyor napicam bilmiyorum kizim 5 aylık nasıl korunacagimidq bilmiyorum en iyisi ne onuda bilmiyorum hap iyimi olur 
(406 puan) tarafından
Emzirdigin için hap önermiyolar ama emzirme döneminde kullanabilcegin hapta var. Ben igneyle korunuyorum eşimde prezervatifle. Benmde kasıklarım arada agrıyo bu yüzden korkuyorum inşallah yoktur
tarafından
Emzirmiyorum canım hap alsam eşim korunmasada olurmu
(406 puan) tarafından
Valla onu bilmiyorum ama güven olmaz ben bu yüzden igne ve prezervatifle korunuyoruz
tarafından
Anladim canım insan napicak bilmiyor spralde diyolar tutmuyor bazılarinda inşallah oyle bişey olmaz Gine büyük olsalar neysede hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Spral kesinlikle yani
0 oy
tarafından
Kız bişi olmaz ben 4 aylıkken hamile kaldım şimdi ikisi de büyüsü biri 1.5 yaşında diğeri 5 aylık oldu 
0 oy
tarafından
Ya yok iğne guzel degil bence doktorum bana killanmis diyo
(406 puan) tarafından
Kıllanmış mı
tarafından
Aynen cok sisisiyor kesinlikle benim ablam kullandi 10 kilo aldi geri bırak ti en iyisi spral
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sen tun onlemlerini almissin Rabbim oyle uygun gormus dua et sana bu duyguyu tekrar yasaticagi icin canim guzel dusun guzel seyler olsun :)
0 oy
(437 puan) tarafından

Korkma canım fazlasıyla tedbirliymişsiniz valla eğer bukadar önleme hamile kalabiliyorsan o doğurmam lazım azmedip gelmiş olacak :D

İlgili bir soru bulunamadı

382,100 soru

11,440,142 cevap

35,010 kullanıcı

...