0 oy
758 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çok yedim ama hiç keşke yemeseydim demedim annedir paralar yani :D

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Aklıma birden Ülker çikolatalı gofret sevmeyen varmı geldi nedense:D

tarafından
Aynen replik benziyor :D
tarafından
Hahahahaaaa:D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne terlikle ne eliyle hic vurmadi annem bana. Bağırdığını bile bilmem <3

tarafından
Sen çok mu usluydun acaba canım :D
tarafından
Annem cok anlayışlıdır canim ya. Kucukken usluymuşum ama ergenliğim sert gecti ona rağmen annem hep iyiydi bana karsi. Allah razi olsun
tarafından
Ergenlikte dövmeyen anne müzeliktir :D
tarafından
Ahh canim annem:)) ❤ cok şükür bu gune kadar abim de ben de hic dayağını yemedik
0 oy
tarafından

Ben annemden ne terlik yedm ne başka bisey bikere bile vurduğunu hatırlamam :angel:

tarafından
Çok şanslısın ozaman :/
tarafından
Evet canım anammm
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Yemiyen  var mı deseydin keskem:D

tarafından
Çok tatlıydı be :D
(2,423 puan) tarafından
Eveeeyttt tadı damağımda ❣☺
(658 puan) tarafından
Sen süpürgenin sapını yedinmi hiç mühteşem bir lezzet :))))
0 oy
tarafından

Olmaz mı ben yedim :D:D:D

tarafından
Arkamdan uçuşan terlikler :D
tarafından
Hahaaha ama insan çocukluğunu özlüyo:D
tarafından
Çok keşke yine o dayakları yesem ama çıksam sokakta oynasam
tarafından
Şimdi ki çocuklar ne oyun oynuyorlar sokakta ne bişey ellerinde bı telefon onlarla oynuyorlar biz hadi oyun oynayalım dediğimizde heyecandan kalbimiz carpiyidu
0 oy
tarafından

Çok denemeleri oldu bu konuda ama ustaca hallettim :D

Dedeme derim diyordum tamam sıkıysa vursun :D 

(Annemin ailesiyle kalıyorduk babacim iç guveysj :))

tarafından
Güzeldi tabi köyde büyüdüm ben bizim komşu çocuklarının ele basiydim :D hergun toz kir pislik bebeleri peşime takar yemeğe flan gelirdim eve :D
tarafından
Bende babamla tehtit ederdim babam annemi dövmüştü Bi kere beni dövdü diye yaşasın. Kötülük :D
(2,423 puan) tarafından
Vaaaayyyy anan haklıymış yazik kadına bide sinirini  de çıkaramamış ☺☺ bend3 sokakta oynamaktan dokak kokardım resmen özledim o kokuyu ❤
tarafından
Tam benlik :D
tarafından
Kız iki vurdu tam dövmesi ya :D gülüyorum şuan :D
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ne annem ne babam bana vurmamistir zaten babamin bir bakisi yeterdi bana dovse daha iyi o bakisi cok zoruma gider oturur hungur hungur aglardim ablamla kardesim cok dayak yedi ama 
tarafından
Biliyor musun psikolojik Baskı şiddetten daha ağır dayagın acısını unutuyorsun ama o bakışlar hep yaralıyor
(5,913 puan) tarafından
Onlar ben cok kirilgan oldugum icin vurmak istemiolardi cok nazliydim ya oyle boyle degil babam cok ugrasirdi benle barismak icin :)
tarafından
Benim kızımda öyle senin öyle olman daha iyi olmuş bence yoksa gezer terlikle tanışırdın :D
(5,913 puan) tarafından
Haha bencede :D
0 oy
(79 puan) tarafından
Annemde babamda hiç kızmaz şiddet uygulamazdılar uykudan bile uyandıramazdılar bizi öyle söylüyom ama biz kardeşlaerimizle çok kavga ederdik  yerdik birbirimizi şimdi de büyünce hepsi can kardeş bir birimize acı sözümüz olmaz asla 
tarafından
Maşallah öylede güzel kardeşlerinle hep öyle olursun inşallah canım, ☺️
(79 puan) tarafından
Amin cümlemiz inşallah gülüm teşekkürler
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Kiz bu kacinci postun Allah askina :D çok gozume batiyon kiz serçelerimm terlikmi? Oklava belimde supurge kirdi annem nar agaciyla dovdu ayaklarimi yataga bagladi agzimi tuzla ovdu agzima koli bandida vurdu annem benim yaa ayy ne kadar qaddar demeyin dunyanin en tatli anasidir o ben hakettim ama kadini cildirtiyodum napsin bana kimse kanlanamiyo zaten benbile katlanamiyom kendime

tarafından
Canım sen direk Çin işkencesine maruz kalmışsın kıyamam :D
(79 puan) tarafından
Oy oy kıyamam ya sana ne yapmışlar kız sana öyle
(2,613 puan) tarafından
Olsun kiz ozluyom o gunleri beni gercekte tanisan katil olurdun kiz inatcilikta cigir acan biruyim annemde napsin beceremedi beni duzwltmeyi ama annemsiz nasil yasarim bilmiyom kiz
(2,613 puan) tarafından
Hahaaah kiz keske zaman makinem olsada geri donsem o gunlere gwrcekten insan annenin dayagini bile ozluyo yaa
(79 puan) tarafından
Öyle cnm.onlar başımızın tacı allah eksik etmesin başımızdan hepsini sen anam diyon ben anacum  diye hitam ederim  hep babama da şöyle derim paşam dikkatimi çekdi
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Hemde ne terlikler ne guzelde isabet ettirirdi canim anaam :DdD

Halaa bile firlatir ama isabet ettiremez :dd
tarafından
Ay halamı şafak bitmemiş sende kuzum :D
(79 puan) tarafından
Ay kıyamam kızdirmayin da kadını yazıktır
0 oy
(523 puan) tarafından

Ah keske sadece terlik yeseydim:D:D

tarafından
Kız demir lemi dövdü :D
(523 puan) tarafından
Ahah yok tekme tokat dalardi :D
tarafından
Oyy kareteci haa :D
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Cimciklerdi beni:D Canı sagolsun vurunca ölmedim ama haksız yere vurdugu cok olurdu cok aglardim simdi diyorumda iyi yapmisim diyo uzuluyorum

tarafından
Canım benim boşver :)
tarafından
En çokta haksız yere vurması unutulmuyor maalesef
(2,172 puan) tarafından
Evet. 6 7yasindaydim kuran kursuna gidicem dedim gittim ilk zamanlar ben elif cüz okurken herkes severdi dinlerdi seker verirlerdi. Sonra hoca beni liseli universiteli kizlara gonderdi onlar okutsun diye onlarda onemsemedi ogretmediler. Kurana gectim diye sevindim kuranı aldim gittim hoca olmamis yeniden elif cüze basla diyince ben delirdim eve gittim bida gitmiycem ben boyle yaptilar dedim agladim annemde kafami yere vurmustu parke falanda degildi yerler taştı hic unutmadim unutmamda bunu
tarafından
Benzer seyleri yasadim ben de icim hala soğumuyor
tarafından
İslamı çocuklarınıza aşılayın kelimesini yanlış anlamış olabilir annen bende düştüm diye dayak yemiştim anne işte napçan :D
0 oy
(5,436 puan) tarafından

3 kere vurduğunu hatırlıyorum bi kere dudağım patladı bi kere de duvara çarptı beni :D

tarafından
Kız afedersin derler sülük gibi yapıştırdı diye o tabiri yaşadın he iyimisin bişeyin varmı can :D
(5,436 puan) tarafından
Kolumu hissetmemiştim:D he bi kerede eşimle sevgiliyken onun yüzünden dayak yemiştim ama gecti gitti :D
tarafından
Onlar geçer tatlı gülebilecek bir anı olarak kalıyor :D
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm smdi gülerek yziyorum:))
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Aklım yetesiye hatırladığım babamdan  bi annemden bi tokat yedim hatta babamdan yediğim tokatta altıma kaçırdığım anı hiç unutmam 7 8 yaşındaydım galiba 
tarafından
Kötü etkilemiş seni keşke okadar ağır yaşatmasalardı sana bunu...
(3,149 puan) tarafından
Aynen bilmiyorum neden yediğimi ama iyiki onlar benim anne babam
tarafından
Allah senden eksik etmesin asla anneni babanı
(3,149 puan) tarafından
Amin inşallah cumlemizinkini
0 oy
(659 puan) tarafından
Anneyle girilen agiz dalasindan sonra gelen o füze misali terlik veeeeeeee hedef tam on ikiden vurarak moraran bir vücut ah ah ne gunlerdi ya :D 
tarafından
Silahları güçlüydü desene  kahkaha arttırdın deli kız :D
(659 puan) tarafından
Ah tabi benim  anamdaa olan sillahlar ruslarda amerikalilarda yok o amerikanin rusyann cikardigi silahlar benim anamin terliklerinin yaninda halt etmis :D
tarafından
Yanyana gelince Bi sorar mısın şimdi olsa bir daha yaparmıymış :D
(659 puan) tarafından
Vala hic pişman degildir ki hakli olarak cok tas kafali bir  cocuktum ve asiri derecede yaramazdimayrica  evli barkli kadinim hala telefomda felan konusrken arda bisi soylerke cekiniyorum acaba o akili fuzeler beni telefondanda vurmazmi diye :D
tarafından
Belli olmaz füze atar ölmezsem dikkat et :D
0 oy
tarafından
Yedim :) hatta annem elektrikli süpürgemin sapıyla dövüyodu bizi bazen :D ama iyi ki dövmüş canım anam
tarafından
Biraz abartmış ama olsun anadır yapar :D
tarafından
Kız haklıydı kadın :D ben de az değildim
tarafından
Evet ergenlikte biraz üzüyoruz bende çok üzdüm
tarafından
Haklarını ödeyemeyiz annelerimizin
tarafından
Evet canım katılıyorum sana
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Biz 8 kardeşiz aralarında bi  ben uslu etliye sütlüye karışmazdım çok kibar büyümüşte küçülmüş derler ya öyleydim bide çok temizdim üstümüde kirletmezdim ondan geralde hiç dayak yemedim bende n küçük kız kardeşim o kadar ağlardıki ağzının kenarları yırtılırdan kan gelirdi  annem yinede bizi dövmezdi ama babam bize kızardı biz kardeşler sobanın arkasına geçer  çok gülerdik  babamda sinirleridi bizi köşelere dağıtırdı derdiki semra sen şu köşeye geç filiz sen şu köşeye geç memet sen şu köşeye geç bizde geçerdik ama öyle böyle değil babam bıkardı artık  bi tivi izleyemiyıdu. O günlere keşke dönebilseydim 
tarafından
Şirinler power rangers  neler neler
(10,411 puan) tarafından
Ayy çok severdim şirinleri benim amcamın adı ŞİRİN bi gün banyodayım annem kapıyı çaldı kızım çabuk çık şirinler gelicek ben banyoyu temizliyıim ben o kadar sevindimki şirinler gelicek diye meğersem amcamlar gelicekmiş hahahahahs
tarafından
Ciddi olamazsın kahkaha attım şirin ha ismi :D
(10,411 puan) tarafından
Vallaha çokda şirindir canım amcam
tarafından
Maşallah :D şirin amcana
0 oy
(725 puan) tarafından
Terlik yedim, çaydanlığın altına bırakılan plastik birşey vardı onunla döverken kırıldı, banyo mu yaptırırken tarağı kafama kafama vururdu. Sopayla döverdi hatta nişanlıyken Bile dayak yedim..... Keşke keşke olmasaydı keşke sevseydi de bunları bilinç altımda bırakmasaydı
tarafından
Bu travmaya girmiş keşke yapmasaymış ama sen çocuguna annelerin en güzeli dedirt üzülme canım.
(725 puan) tarafından
Çok güzel bakıyorum yaşatmadıkları hayatı kızıma yaşatmak istiyorum
tarafından
İnşallah canım artık at o olumsuzlukları üzerinden yavruna güzel günler geçirin inşallah :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
İnanır mısın Ne Annemden ne babamdan ne terlik ne bir tokat hiçbir şey yemedim Annem babam bizim yanımızda tartışmazdı bile sadece ilkokul 1 de sınıf arkadaşımın sacini cektim diye annem Minicik popoma da vurmustu.oda acımamışti bile yani 3 gün özür dilemişti popoma vurdu diye.
tarafından
Engelleyin kızlar fazla mutlu büyümüş :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 397 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 743 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu