0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15,314 puan) tarafından
Oğlum çok oksuruyordu. Balgam da vardı. Ama YouTube da bir video izledim. Uyguladım. Maşallah oksuruyo baya azaldı. 2.5 gündür kullanıyoruz daha azaldı şükür . Sizlere de söyleyeyim dedim. Videoyu aşağıya bırakıyorum. 

Malzemeler 

Soğan 

Sarımsak ve 

Bal 

İzlemek isteyenler için linki bırakıyorum. 

4 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Deneyeyim ya bebelerin boğazları yırtıldı resmen
(15,314 puan) tarafından
Ya bizimki de çok oksuruyordu. Şimdi azaldı masallah. Balgam yine var ama öksürme sayısı baya azaldı şükür
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Allah razı olsun canm haftadır bebeğim çekiyor.

9 aylık bebek içebilirmi
(15,314 puan) tarafından
Videoda 1 ya da 2 yaş üstü bebekler diyordu sanırım. Bir de bal 1 yaş öncesinde yasak. Bence sen tereyağlı pekmez ver.
1 çay kaşığı tereyağını erit. İcine 1 tatlı kaşığı ya da 1 yemek kaşığı pekmez koy.ikisi ısınsın. Ilik ılık  içir.
 Bir de palize yap.
Bir nevi muhallebi. Ama nişastalı. Onu da ılık ılık yedir. Boğazlarına iyi gelir inşallah
(2,769 puan) tarafından
Çok sağol canm bilmiyordum bu tarifleri Allah razı olsun senden :* denerim sabah tereyağını iyi gelir inşaAllah
(15,314 puan) tarafından
İnşallah şifa olur
0 oy
(469 puan) tarafından
Sakız bilmem nesi yapıyor bu ara herkes kac yasinda olursa olsun iyi geliyormuş kesiyormuş hemen
(15,314 puan) tarafından
Onu hiç duymadım. Ben de geçen YouTube da çare ararken bunu buldum.
(469 puan) tarafından
Bunu da deneyin bakalım faydalı bilgi.
İki diş sarmısağı ezip üzerine zeytin yağı ve çörek otu yağını karıştırıp jel kıvamına getirip çocuğumuzun ayağına sürüp çorap giydiriyoruz. Öksürükmüş mikropmuş uğramıyor. Hastayken ve ya oncesinde yapılınca daha etkili oluyor tabi
(15,314 puan) tarafından
AA çok sağol. Ekran resmi alıyorum şimdi bunun
(469 puan) tarafından
Şifa olsun güzel anne ❤
0 oy
(267 puan) tarafından
Yarın deneyim 
(15,314 puan) tarafından
24 saat beklemesi gerekiyor buzdolabında. Bence bugünden yaparsan yarın ancak kullanırsın. Hemen yapılıyor malzemeler tamsa 10 dk demedi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eserimo (2,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...