0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Bebegim 6gun oldu hala kaka yapmadi bugun biraz husrzsdu bu kadar uzun süre yapmamasi normal mi sadece anne sütü veriyorum bu hep boylemi olcak cok gec yapiyor oncden gun asiriydi sonra uc gunde bir sonra besgunde bir oldu.ayni durumu yasayan var mi olabilir diyolar ama yinede tedrgin oluyo insan 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal diyorlar canım ama ben  2 bebegimde de yaşamadım bilmiyorum em geç 1 gün yapmasalar diğer gün yaptılar.  Bana da hep garip gelmiştir bu durum 
(50 puan) tarafından
Evet bende bi gun ara verdiginde garipsedim ama simdi nerdeyse bi hafta olcak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anne sutu yeterli alıyor mu aldığından emin misin ayına göre bence normal değil kabızlık  probiyotik alıp kullan biogaia mesela bir de kuvetine ılık su doldur poposunu beklet kaka yumusasin yapması kolaylasir benim bebek de antibiyotik ten dolayi kabız sağlıksız da besleniyor malesef onun da etkisi var probiyotik de kullanıyorum ama ben küvete su doldurup içinde yarim saat bekleyince inan fitil etkisi yapıyor yaptı kakasını 
(50 puan) tarafından
Ayina göre kilosu normal yani anne sutunu yeterince aliyor bundan yirmi gun icinde önce doktordaydik uc dört gunde bi kaka yapiyo demistim olabilir oyle dedi sadece takip et agri oluymu kabizmi dedi ve agri olmuyr kakada hafif pütürlü ama simdi nerdeyse bi hfta olck yapmadi
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Benimkide öyleydi. Sonra düzene girdi 2 günde bir yapmaya başladı anne sütü alan bebekler 10 güne kadar yapmaması normal karşılaniyor. Ama karnına masaj yaparak yaptırabilirsin belki. İkiniyosa sen masaj yaptıkça yapar
(50 puan) tarafından
Dun ikinmiyodu gayet normal di bi ara husrzlndi dedim acaba kakasimi var biazda sıkıyordu kendini saf zeytinyağı verdim birde dedgibiz gibi heryerine masaj yaptim ama yapmadi kakasini sizinki kac aylik ken bu durumu yaşadınız ve n zamn duzene girdi
(7,974 puan) tarafından
2 aylıkken felan hep böyleydi geç yapıyordu. Dört aylık olmuşken 2 ayda bir yapmaya başladı. Bide ben internette görmüştüm bebekleri tuvalete oturma pozisyonunda tutunca kakasını yapıyor. Çok faydasını gördüm sende yaparsan fayda görüceksin
(50 puan) tarafından
Teşekkürler ederim postu actiktan sonraki gun yapti sanirim alismam gerek duzene girene kadar boyke yapacaga benziyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde melikeengintoprak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
7 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,708 cevap

34,923 kullanıcı

...