0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Doğum sancısı nasıl başlıyor kızlar geçen gün doktora gittim şikayetlerini anlattım yalancı doğum sancısı bunlar dedi 

Şuan zaten 32 haftalık hamileyim daha erken gibi ama bazen bir sancı geliyor canım çok yanıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(6,712 puan) tarafından
O canini yakan sanci dahada siklasmaya başlayınca dogum sancısı oluyor canim :) saatte bir yarim saatte bir 5 dk da bir diye düşüyor sancı şiddetleniyor 
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım böyle duzenli olarak gelir doğum sancısı dinlenmekle asla gecmez uyutmaz insanı ve ağrının şiddeti git gide artar. Mesela dakika olarak tut 20 dk da bir gelmeye baslamistir ya sanci o süre git gide azalir 5 dk bir felan olur. O zan dogumum basladigini anlarsin. Yani gercek doğum sancısı kendini hemen belli ediyor 
tarafından
0 oy
(219 puan) tarafından
Dinlenmeye geçmeyen hatta git gide siddetlenen bir ağrı bazılarında kasikta bazılarında belden gelen sancı oluyor yani ztn anlarsin doğum sancısını ya 
tarafından
0 oy
(11,141 puan) tarafından
Dogum sancısı geçmez canım oturmak istersin oturtmaz yatmak istersin yatirtmaz bazen üşürsün bazen yanarsın Wc var gibi gelir hiç bisi gelmez (bendeki boyleydi)
tarafından
0 oy
tarafından
Bunda nasıl olacak bilmiyorum bacaklarım kalcam çok ağrıyor sürekli 35 haftalık hamileyim

Ama oğlumda öyle şeyler yaşamadım bir gece aniden sancılı uyandim kivrandiriciydi ve anlamıştım o zaman
tarafından

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyza.0943 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu