0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
24 haftalik hamileyim hamile kaldikdan beri tursu yiyorum bana senin oglun olucak dediler tursu yedigim icin ama dr kiz dedi sizde boyle durum yasayan oldumu tursu yersen erkek tatli yersen kiz demislerdi dogrumu o ya insandan insana degisiyomu

8 Cevaplar

+1 oy
(79 puan) tarafından

Bi alakası olduğunu sanmam ama bende tam tersini duymuştum aslında hatta eskiden bir dizide vardı ye tatlıyı çıkar hakkıyı ye ekşiyi çıkar ayşeyi diye :D

(79 puan) tarafından
Onu bilmiyordum valla☺
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Bnde öyleyim ve hala çok yiyiyorum, banada herkes erkek diyor ama daha belli değil cuma günü kontrole gidecem 18 haftalık olacaz o zaman kesinleşecek inşallah ama doktor ilk kıza benziyor dedi sonra pipisi var dedi ve kararsız kaldı 2 hafta sonra gel kesinleşir dedi gitti erkek dedi sonra geçen hafta gene erkeğe benziyor dedi bklm hayırlısı 
(139 puan) tarafından
Benim kafamı allak bulak etmişler bide ilk hamileliğim
(139 puan) tarafından
Bnmde ilk olduğu için pek ultrason dan anlamam ama at bakam bnmkine benziyormu
(79 puan) tarafından
Benimkin kafasi gozukmuyo ama poposu bacaklari gozukuyo
(139 puan) tarafından
Bnmkisi net gözüküyor ama doktor kordonu olabilir dedi, bnmkisine burdaki herkes erkeğe benziyor dedi bklm hayırlısı
(79 puan) tarafından
Evet hayirlisi olsun canim
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Alakası yok bence canım ben ilk başlarda çok ekşi turşu yedim limonun suyunu saltaya sıkar posasını yerdim düşün son zamana geldik eksiyi boşladım tatlı yer oldum kızım var
(79 puan) tarafından
Bende ara sira tatli yiyorum ama tursu asiri derece
(11,166 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası yok bence
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Ben aşırı ekşi yiyordum ve oğlum oldu :) pek alakası yok bence 
(79 puan) tarafından
Bencede bana kiz dedikleri icin
0 oy
(79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ishte canim anlaya bilirsen
(139 puan) tarafından
Aminn canım öncelik sağlık ama doktor erkek diyerek eşimi umutlandırdı ne bilim çok seviniyor inşallah değişmez
(79 puan) tarafından
Ahhh bu erkekler☺benimde eshim erkek istiyodu ama kiz oldugunu duyanca bile agladi beklemezdim
(139 puan) tarafından
Ama bn bazen diyorum ya kızsa üzülürmüsün yok valla ikiside aynı niye üziliyim diyo, evet üzülmez ama erkek istiyor
(79 puan) tarafından
Bende oyle bi soru sormustum hayirli neyse o olsun canim ne diyim
(139 puan) tarafından
Aminn çok teşekkür ederim canım
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Tam tersi degilmi o ye tatliyi cikar hakkiyi ye eksiyi cikar ayseyi :D

(79 puan) tarafından
Bide varya kendi yapdigim yemekleri yemek istemiyorum bide evimde pisen yemegi yemek istemiyorum siz oyle oldunuzmu acaba
(9,971 puan) tarafından
Ayy canim ilkinde kavrulmus sogan kokusu var ya yemegi ilk yaparken Allahim asla tahammulum yoktu degil ben pisirmek birisi yapsa kokusu bana gelse bile.midem kalkardi baya bi devam etti hemde bu sekilde. Cok asiri zordu ya. Ikincide sukur sikinti yasamadim
(79 puan) tarafından
Evet ya hamileligin boyle durumlarida oluyo ben et kokusu sevmezdim Allahim gorumcemden razi olsun yemekleri yapardi ben disarda otururdum pistikden sonra eve girerdim
(9,971 puan) tarafından
Bizimde bastan baya esim yapti yemekleri ve annem saolsun :)
(79 puan) tarafından
Evet onlara saolsunlar
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bende çok ekşi turşu şalgam yerdim kızımda. Erkek tatlı ve tuzlu yediriyor diye düşünüyorum 
(79 puan) tarafından
Tursu gorsem kokusunu bile duysam agzim sulanir☺
(1,369 puan) tarafından
Bu çok garip işte :D benimde kırmızı elmaya öyle. Elma görsem bir yerde ve yiyemezsem aglayasim geliyor tabi bunun hamilelikle ilgisi yok hep böyleydim dkdkskdksk
(79 puan) tarafından
Hehehe☺
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Deli gibi limon yiyordum kızım oldu:)
(79 puan) tarafından
Evet bende ilk 3 ay yemishtim limon asiri

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 182 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 894 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde erdem.hilal (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,137 göst.
30 Temmuz 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 479 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,776 kullanıcı

...