0 oy
302 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar bu akıntı normalmi ? 8 gunluk bebegim 

Bezi falan gobek baginin altnda bglyorum ama ndn boyle olmuş 

image

16 Cevaplar

+2 oy
(1,707 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama sanki göbek fıtığı gibi duruyo iki çocuk büyüttüm ikisinin göbeği böyle değildi bir doktora göster 
(7,818 puan) tarafından
Evet katılıyorum göbek fıtığı çıkmış. Sanırım çok ağladı. Gazi çoksa olabiliyor. Benim oğlumda yaşamadım hiç.
(118,989 puan) tarafından
bende katiliyorum
-Reklam-
+1 oy
(763 puan) tarafından
Canım mutlaka kuru tut göbek bağını böyle akıntı gördüğündede pamukla tampon yaparak temizle hiç bişey sürme başka büyük ihtimalle nemli kaldığı için böyle olmuş 
0 oy
tarafından
Eneee bu ne gıı .

Bizimki de böyle olmadı yani bu kadar olmadı ben eczaneden göbek bağı için temizleme ürünü almıştım .onunla dezenfekte ediyordum.

Bu arada hayırlı olsun meltemcim❤️☺️ Allah analı babalı sagliklia, huzurla büyütsün❤️
0 oy
(636 puan) tarafından
Nemli mi kaldı noldu bizimkindede olduda bu kadar değil ha bide düşüncede kan geliyor görünce korkma normalmiş ☺️
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Sağlık ocağı hemşiresinin numarası varsa ona atsana canım benim bebeklerde hiç olmadı bilemiyorum 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Islak kalmştır yada terledi falan mı tentirdiyot varsa onunla pamukla sür sonra kurut mutlaks benım kızdanda gelmıstı doktor öyle söylemişti temız tut oraya ayrı muslım bez tarzı bişey koy demişti ben gazlı bez koyuyodum
0 oy
(13,763 puan) tarafından
Göbeği normal durmuyor bence. Ayrica akinti da enfeksiyon gibi duruyor. Göbek bağini böyle dışta durduğunu hiç görmedim ben. Sanki bağlanmamiş gibi duruyor. 
tarafından
Aynen bende öyle yorum yapacaktım senin yorumu görünce artı verdim vazgeçtim yazmaktan
(13,763 puan) tarafından
Afedersin erkek cinsel organi gibi duruyor demi. Benim kizimin göbek hiç böyle değildi. Tuhaf geldi banada.
tarafından
Evet canm bende ona benzettjm normal değil gibi birde diğer postlarini okudum da bebgjn karnı da sisiyormuş umarım geçer tahmin ettiğim gibi degildir
0 oy
tarafından
Enfeksiyon kapmış olabilir bence doktors götür canım 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Göbek şişmiş sanki doktor görse iyi olur geçmiş olsun canım 
0 oy
(15,527 puan) tarafından
İlk defa böyle bir göbek görüyorum ya yanlış kesilmiş gibi icinie çekmesi lazım dışta durmuş bir hafta içinde göbek kurur iyilesmeye zemin hazırlar kesinlikle doktora gidin 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Benim oğlumnda göbeği böyle değilde bı doktra goster 
0 oy
(219 puan) tarafından
Göbek fıtığı doktora götür bence
0 oy
(13,891 puan) tarafından
İçine çekmesi gerekir diye biliyorum dr göster yada hemsirene göster insAllah biseyi yiktur
0 oy
(3,537 puan) tarafından
Korkutmak istemiyorum ama göbek bağı enfeksiyonu tehlikelidir lütfen dra gidin hatta çocuk enfeksiyon polikliniğine gidin lütfen. Hiç beklemeyin lütfen. Çok çok geçmiş olsun
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bence bir uzmana götür göbeği şişmiş hiç görmemiştim böyle fıdık olabilir çokmu ağlıyo ki hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım geçmiş olsun
0 oy
(17,576 puan) tarafından
Canım benim Alparslanda vardı geçmedi biz yaktırdık bekle geçmezse cerraha götür

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 220 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 234 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 261 göst.