0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar benim 18 aylık bir kızım var ve hiç pütürlü şeyler yemiyor ne yaparsam yapayım olmuyor galiba küçükten alıştırmak laziimmis benim de ilk cocugum olduğu için korktum boğazında falan kalır diye şimdi ise hiç bişey yediremiyorum çok üzülüyorum siz neleer yaptınız aydinlatirsaniz sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
(16,541 puan) tarafından

Beraber yemek yerken dikkatinini çekin babada sana yardım etsin beraber yerseniz yer oda benim oğlum babası ne yese yer:D

-Reklam-
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Ben 5 aylıkken başladığım için herşeyi yerdi maşallah post üste çıksın bakalım
(6,438 puan) tarafından
Yabancıların videosunda brokoli havuç falan haşlanıp önüne koyuluo yiyorlar aslında o da doğru minicikler elleriyle yemek yiyor
(2,918 puan) tarafından
O yüzden sordum merk ettm bende Türklerde de bir yerde görmüştüm hiç pureyle başlamadı direk hasladi eline verdi yedi cocuk
(6,438 puan) tarafından
Aslında Japonlarınki 1 yaşında çoçuk çubukls yiyor yemeği benim yeğenim 5 yaşında yengem yediriyor vallaha ilki cahilliğime denk geldi ikinciyi daha erken bırakıcam herşeyi yesin kızımda allah var herşeyi yer kendi hemde ama mamayı sütü geç bıraktım
(2,918 puan) tarafından
İlk pureyle baslamak zormu oluyor o zmn
(6,438 puan) tarafından
Yoo benim için hepsi kolay oldu maşallah yiyen bebekti
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Kızım 13 aylık o da bir ay öncesine kadar yemiyordu bende yemek saatlerinin arasını uzattım epey acıkınca veriyorum ne bulrusa yiyor. Aç bırakmıyorum tabikide yanlış anlaşılmasn da :)) 

İlgili bir soru bulunamadı

399,856 soru

11,960,398 cevap

36,128 kullanıcı

...