0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (854 puan) tarafından

image

Ya bu fotolar niye ***** yumuk cikiyo Allah askina!

Neyse konuma döneyim 38+5teyiz tecrubeli annisler bi gören aa cok düşmüş bugun yarin dogurucan diyo bi gören ohoo daha cok var diyo. Resmi düz koyamadigimdan anlarmisiniz bilmiyorum ama düşmüş mü dusmemis mi? Başka en ufak bi sikayetim yok agrim sizim vs. Daha ne kadar duracak bu kız :D

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız Masallah göbüse yok canım düşmemiş sanki
(854 puan) tarafından
Yani bana da düşmemiş gibi geliyor da kafami karistiriyolar ya
tarafından
Yok canım minik bildiğin daha yukarda
(854 puan) tarafından
Ay dursun bakalim daha ne kadar duracak :D
tarafından
Hahaaa hiç geleceği yok
(854 puan) tarafından
Sorma ona göre son islerimi halledicem artik ama keyfini bekliyoruz minnosun:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
38+5 ohoo çok var kim diyoki 10 günün kalmış en fazla .bugün yarın doğrursun sanki 
(854 puan) tarafından
Ben de bugun yarin dogurayim diyorum ama bana hic düşmemiş gibi geliyo...
0 oy
tarafından
Yok canım daha düşmemiş göğsünün altı boşlamamış daha ")
tarafından
")) daha var canım doğum için elin göbeğinle göğsünün altına rahatca sığmalı ki doğum yakın diyesin bide bacaklarını kapatabiliyorsun doğum yakın olunca bacaklarinida kapatamazsın
(854 puan) tarafından
Valla baya rahat kapatiyorum :) bakalim daha ne kadar duracak :)
tarafından
Ben doğum zamanı bacaklarımı kapatmamin imkanı yoktu ") doğuma gidiyordum arabaya oturdum neredeyse bacaklarımı sıfır açacam o derece göbek bağımsızlığını ilan etmişti "))
(854 puan) tarafından
Ahahhaha bakalim ben nasil olucam heyecan dorukta :D
tarafından
Bakalım görürüz inşallah o günleri ")
0 oy
tarafından

Maşallah canım ikiz gibi duruyor ama daha var sanki biraz daha gayret son gunlerin artık sağlıkla kucağına al inş tek avazda doğur canim:)

(854 puan) tarafından
Amiin canim insallah. Evet biraz fazla büyük valla anlayamiyorum o yuzden :D
0 oy
tarafından
Yok kız düşmemiş gibi sanki :) 
(854 puan) tarafından
Bana da oyle geliyor ama panik yaptiriyolar bana :)
tarafından
Bana da diyolar canım düşmüş diye ama daha 35+4 üm :) takmıyorum etrafı boşver
0 oy
(3,169 puan) tarafından
Genelde 40 ta tiyolar canım 1 hafta falan var iste
(854 puan) tarafından
Ay 40 a kadar durursa normal dogum hayal olacak 4 ü gececek gibi kalmasa ya keske :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Düşmüş kuzum 1 haftaya doğumun olur 
(854 puan) tarafından
Ay bak iste kimi diyo düştü kimi diyo düşmedi 3 gune kaynatayim o zaman lohusa serbetini :D
(5,938 puan) tarafından
Düşmüş bana göre canım
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Karın erkek karnı gibi yani benimde.bu şekilde. İdi ve doğumum 38+5 te oldu karnın ile göğsün arasına 5 parmak kadar açık varsa düşmüştür ki düşmüş gibi görünüyor 
(854 puan) tarafından
Karnima hep erkek diyolar evet. Ama 3 doktora teyit ettirdim kız diyolar bi surpriz olmaz insallah :D 3 parmagim falan göbeğin üstünde kaliyo sanki o sekil bakinca da tam anlayamiyorum...
(15,821 puan) tarafından
Valla.kuzum benimde dusmemisti yani bence o şekilde. Bakma hayırlısı ile gelsin
(854 puan) tarafından
Aynen hayirlisiyla saglikla gelsin insallah. Ama herhangi bi belirti olmayinca surekli tedirginim...
0 oy
(16,215 puan) tarafından
Dusim mi dusmiyim mi diye kararsız kalmış sanki 1 hafta 10 güne doğurursun bi avazda doğurursun InseAllah 
(854 puan) tarafından
Insallah canim daha fazla kalmasin zaten 9 gun var uygulamaya göre bakalim ne surpriz yapacak kızım :)
(16,215 puan) tarafından
Bende 38+4 de gelmişti kızım doktorun hesabına uydum doğuma 1 hafta kala temizligimi yapım ev temiz kalsın dedim temizlik yaptığım gün sabretmedi geliverdi
(854 puan) tarafından
Ben de dün bitirdim temizligimi. Dun gece heyecanla bekledim ama yok. Bakalim ne kadar duracak :)
0 oy
(2,172 puan) tarafından
O zamanlar benim daha asagidaydi bir ay dusuk gezdim ama sonuc 39da sezeryan 
(854 puan) tarafından
Ahahahha ay inan ki sezeryana razıyım. Bu son haftalari beklemek cok cok daha zor inan ki...
(2,172 puan) tarafından
Inanirim canim bende agliyodum yaza denk geldi sicak oruc bayram derken ne giyecek bisey bulabildim ne yatabildim ☺️☺️
(854 puan) tarafından
Benim valla bütün sıkıntım meraktan yoksa baska bi sıkıntım yok :D
(2,172 puan) tarafından
Hayirlisiyla vaktinde al kucagina insallah canm ☺️☺️
(854 puan) tarafından
Amin canim saol insallah ♡
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Düşmüş gibi görünmüyo bence canim ama belli olmaz yarın bile doğabilir bunlar pek belirleyici olmuyo
(854 puan) tarafından
Baska hic bi belirti olmayinca buna kaldim canim ya :) bakalim ne olacak...
(1,302 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap merdiven in çık sıcak duş al iyi gelir canım ;)
(854 puan) tarafından
Her gün anneme kaynanama gidiyorum biri 4 biri 5. Katta. Farkli apartmanlar. Benim ev de farkli 7. Katta surekli merdivenlerdeyim :D insallah bi ise yariyordur valla...
0 oy
(1,065 puan) tarafından

MAŞALLAH kız top yutmuş gibisin  :D    ama düşmemiş sanki   zaten düşsede düşmesede ne kalmışki şurda

(854 puan) tarafından
Evet zaten bisey kalmadi ama korkuyorum doktorum her hafta hersey normal diye daha beklicez diyo :)
(1,065 puan) tarafından
Biranda oluo  canım herşey banada gün  vermişti 1 ekimde tam 40 haftalık  olucaktı ama  ben sezeryan olıcam için 11 eylül tarih verdi fakat benim  sabırsız kızım 29 ağustosta geldi ☺️
(854 puan) tarafından
Saglikla büyüsün canim. Inan tarih olsa beklemek daha kolay boyle belirsizlik baya zormuş: )
(1,065 puan) tarafından
Yok yok tarih belli olunca sanki günler geriye  akıo bi türlü hafta bitmiyo ☺️
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ayyy ayni balon var gbi duruyo masallahhh benimki boyle durmuyo erkek galiba bebekkk gerci benim boyle olmama daha var :D
(854 puan) tarafından
Benim 13. Haftada cikti karnim o zaman da erkek galiba diyolardi :D ondan sanirim artik sığmıyor benimki hareketleri falan felaket canimi yakiyo. Gelse de disardan yaksa :D
0 oy
tarafından
Karnin hiç dusmemis ki canım maşallah agzina kdr çıkmış bebiş miden yaniyo mu oykr 

Bu ara da erkek karnı var sende 
tarafından
Evet içiyosn canım
Bn iki kez yaptım ilkinde sancim oldu açılma olmadı ikincisinde suyum geldi hemen ☺️☺️
(854 puan) tarafından
Ay dur hemen yapmayayim o zaman pazara kadar bekliyim kendi gelmezse yapayim bari :)
tarafından
Hahaha kokrtun mu ☺️☺️☺️ bjsey olmaz yap sen vakit gelmiş zaten
(854 puan) tarafından
Ay daha cok isim var ya onlari bi bitireyim de oyle yapayim :D
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin xankm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 676 göst.
1 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,920 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Busra16_21 (4 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...