0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (234 puan) tarafından

image

Kızlar koltukla yaşın ne alakası var ben 4 senelik evliyim koltuklarımı severek aldım cevremden bi kaç kişi koltuklar yaşına göre degil spor alsaydın gibisi seyler söylüyor herkesin kendi zevki tabi siz ne düşünüyorsunuz 

22 Cevaplar

+6 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy bana göre de öyle sanki canım ya zevk meselesi tabi de  ağır bir mobilya 
(234 puan) tarafından
Aynen öyle çok hoş konusyorlar
-Reklam-
+2 oy
(11,166 puan) tarafından

İçi geçmiş insan modeli  :D

Benim tercihim olmaz sen beğendiysen kimsenin dediğinin önemli olmaması gerekir

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Tercih meselesi canım kimi spor sever kimi klasik yani zevkler ve renkler tartışılmaz 
(234 puan) tarafından
Keşke bunun herkes farkında olsa
0 oy
tarafından
Zevk meselesi ben bu tarz sevmiyorum sen beğenip almışsın sana güzel,  yaş ile alakası yok 
(234 puan) tarafından
Bencede bende öyle düşünüyorum
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Önemli olan senin nasıl düşündüğün, gerisi .......
0 oy
(119,156 puan) tarafından
yasla degilde zevkle alakali bi secim yaa herkezin tarzi baska
0 oy
tarafından
Yasla alakaliysa annem bu tarzlari asla sevmiyor :) 48 yasinda kendisi :)
0 oy
tarafından
Avangart takım genelde ağır oluyor belki o yüzden söylüyorlardır ama herkesin kendi zevki kimseyi ilgilendirmez
0 oy
tarafından
Modalifeden mi ladin aynısı arkadasimdada var
(234 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Herkesin tarzı farklıdır tabi bu tarz mobilya bende sevmiyorum ama karışmam kimsenin işine babanım teyzesinin takımlarıda buna benziyordu bordo renk 
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Renkler ve zevkler asla tartışılmaz şimdi herkes tek tip kullanmaya başladı neredeyse her evde chester var buna bende dahil klasikte severm yaşla alakalı değil ya  bence güzel koltukların güzel gunlerde kullan
(234 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Yaşla ilgili değil herkesin zevki başkadır ben de klasik ve spor modeller severim 
(234 puan) tarafından
Gercekten canımı sıktı ya öyle konusanlar
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bugun yeni gel8n evine bakayim dedim biri ayni boyle yorum yapti kahverengiydi kadinin yatak odasi yasina gore degil yasli isi deyip durdu ne alaka zevk meselesi 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
11 yıllık evliyim 11 yıl önce avangart modaydı bende çok beğenerek aldım kullandım kızım hareketlenmeye başlayınca hareket alanı artsın diye ve artık demode olduğunu düşündüğümüz için değiştirdik. Siz de 4 yil önce almissiniz zevk meselesi kimin ne dediğinden çok siz salonunuza baktıkça ferahliyor ve beğeniyorsaniz gerisi teferruat.Yas ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum.Annelerimizin çoğunun  evinde aynı model koltuklar özellikle hardal tonları 20-25 yıldır kullanıyorlar belki daha fazla  o dönem ne modaysa ne çok tercih ediliyorsa ona göre ilerliyoruz son yıllarda da spor modeller on planda ve artık değişim daha kısa sürede olduğu icin olması gereken oymuş gibi düşünüyor ihtiyacımız varmış gibi algılıyor cevremizdekilede dikte ediyoruz bu senin yaşına olmamış bu eve uymamış diye..Çünkü olması gereken yeni çıkan modeller,kafa yapısına göre.Salonunuz gayet şık..

Ayrıca avangart modeller ile spor modeller arasında ciddi fiyat farki var paranız varmış almissiniz kime ne ...
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eltimin de böyle ama o 40 yaşında sen kaç yaşındasın 
0 oy
tarafından
Avangart modelleri bende beğenmiyorum. Eşyaların da ruhu var bence. Ondan söylenmiş olabilir 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Bende takılıyorum öyle diyenlere. Bunlar bana da çok yaşlı işi geliyor 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Zevk meselesi yani yaş ile alakalı değil bence

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Eğer yaşın genç ise hep mi pembe mor beyaz mavi gibi bekliyorlar canım o yüzden :))) 

Güle güle kullan canım senin içine siniyor ise boşver herkes konusur konusur susar onlar hep Bi laf bulurlar 
(234 puan) tarafından
Saol canım rengini eşim seçmişti sonuçta aynı evi paylaşcaz diye kırmadım onu
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Koltukların güzel ama ben rengini sevemedim ama tabiki zevkler ve renkler tartisilmaz sen begenmissin sen almışsın sen kullanacaksin kimseyi ilgilendirmez laf söylemek de kimsenin haddine düşmez 
(234 puan) tarafından
Koltukların modelini ben rengini de eşim seçmişti sonuçta aynı paylaşcaz diye onunda gönlü olsun istedim

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 43 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 552 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oy oy oy (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 226 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı