0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Ben şehir disinda yaşıyorum kayinvalidem memleketime ailemin yanına gitti kalmaya çok iyi anlaşıyorlar benim halam da kayinvalidemin geldiğini duyunca yemeğe almak istemiş halamın benden 3 yaş buyuk kızı var 3 aylık yeni bebeği var bende 3 aylık hamileyim onun bebeği erkek benimki kız kuzenim kalkmış kayinvalideme benden için benim bebeğimin kuculmuslerini istedi tulumlarını falan istedi onları vereceğim demiş kayinvalidem de beni aradı bana soruyor sen istedin mi diye biran kötü oldum ne isteyecem ben diyerek cevap verdim ama çok sinirlerim bozuldu kuzenimin bu şekilde kayinvalideme bunu söylemesine istemedim bile ben zaten ben bebeğimin şimdiden bütün eksiklerini aldım bile ama çok sinirim bozuldu sizce kuzenime ne yapmaliyim halbuki benim maddi durumum ondan iyi bile eşimle ikimiz çalışıyoruz bebegimize en güzel şeyleri alalım diye

9 Cevaplar

0 oy
(17,633 puan) tarafından
Tabiki haşla o kuzenini densiz densiz konuşamasın bida
(39 puan) tarafından
Ay dengesiz şok oldum bana diyemiyor böyle şeyler bırak demeyi teklif bile etmedi yani giydir diye kendi kendine gelin güven oluyor benim kendi annem de demiş o şimdiden birsuru tulum aldığı 4 5 takım hastane çıkışı aldı senden niye istesin ki demiş sonra kendi eltisi istiyor gibi anlatmış geri
(17,633 puan) tarafından
Var bi çekememezlik kokusu geldi burnumada
(39 puan) tarafından
Tam olarak öyle
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Açık açık sor hesabını ne yapmaya çalıştığını 
0 oy
tarafından
Sacnini başını yol
(6,190 puan) tarafından
Ciddi değilsin demi kdjdjd
tarafından
Ciddiyim :D :D
0 oy
tarafından
bence bunu nedenine sor.bozulsun
0 oy
tarafından
E istedin mi ki böyle bir laf etmiş
(39 puan) tarafından
Hayır tabiki de istemedim cinsiyetleri farklı bir kere bebeklerin aynı bile olsa istemem ben 4 yıl bekledim bebeğimi tüp bebek yaptırdım tabiki gözüm de değil de yani dünya para verdim tedaviye kıyafetini mi esirgeyecem yavrumun
tarafından
Amacı Ne peki. Kayınvalidene öyle diyerek ne hedeflemeye çalışıyor
0 oy
tarafından
Onunki erkek seninki kız Allah'ım ya iyi bir hesap sorsaydin derdin ne diye durduk yere bu lafı çıkarıyor 
0 oy
(636 puan) tarafından
Kayınvalidenden tlfna kuzenini isteyip orada rezil edecektim yada hoparlöru açar mısınız anne diyip hesap sorsaydim ben olsam öyle yapardim
(39 puan) tarafından
Maalesef kayinvalidem kendi evimize geçince anlattı durumu bana oradayken değil
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yani sen istedinde mi söylemiş, yoksa öyle bişey olmadığı halde istemişsin gibi mi anlatmış. Eğer öyleyse bildiğin seninle ilgili yalan konuşmuş buda hesabı sorulur bi durum. Ya sen hayırdır böyle bişey yok neden öyle söyledin öyle konuştun amacın ne yani  ? 
(39 puan) tarafından
İstemedim canım zaten ben de ona şok oldum kendisini yüksek gösterebilmek için yapıyor galiba benim kendi annem demiş daha şimdiden çok kıyafet aldı ihtiyacı yokki neden istesin demiş o zaman bende karşı komşuma veririm o da istiyordu da ben kuzenim için ayırmıştım demiş bide utanmadan sanki altın dağıtıyor
(1,948 puan) tarafından
Ay yok artık, ara sor ben senden bişey mi istedim ne atıp tutuyorsun arkamdan diye.
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ablamda bana vermişti oğlunun eşyalarını benimde kızdı kullandım valla evde giydirdim dışarıda giydirmedim ama herkese söyleseydi bende bozulurdum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 552 göst.
22 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 861 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 476 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.