0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (10,874 puan) tarafından
Çocuğum 2. Sınıfa gidiyor .biliyorsunuz 1 hafta tatile çıktılar.cocuk ödev yapmaktan kafasını kaldiramiyor.toplamda 50 sayfayı gecik ödev vermiş artı okunacak 2 adet kitap .Allah askina bu ödev cok degil mi ?gerçi sürekli öyle.normalde de günde 6sayfa veriyor en az.bu 8sayfaya hatta 10 sayfaya çıkıyor.cocuk perişan oluyor.agliyor artık istemiyorum okumak diye

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok fazla gercekten yazık çocuğa yaa benim oğlumda 2. Sınııf 10 sayfa fotokopi 3 sayfada kitaptan vermiş ve ekstra 1 tane  okuma kitabı vermiş
(800 puan) tarafından
Ala ala hikaye kitabı 10 sayfalık falan mı
(10,874 puan) tarafından
Bu nedir Allah aşkına ya
tarafından
Yoo 21 sayfalık
tarafından
1 hafta için çok fazla o ödev yaa
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Tevbe öğretmende mükemmel liyetçilik var herhalde başak burcumudur acaba kendini kaybetmiş ara Ankara'yı veya okul müdürü ne şikayet et olmazmı
(10,874 puan) tarafından
Büyüsün istemiyorum ücretli öğretmen .birde işine sebebp olur diye korkuyorum ama ne yapacağımı sasirdim
(800 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bende şimdiden dua ediyorum
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bizde şuan ödev yapıoruz canm.anaokulu bide bizim ki 
(800 puan) tarafından
Bak biliyor musun bazı çocuklar kafası gece çalışırmış eğer o öyle bir ise ilerki zaman lardada karanlık sessiz ortamda çalışan nşr çocuk olur
(2,297 puan) tarafından
Nasıl yani???
(800 puan) tarafından
Akşam programı nı bırakır
 ben öyle biri tanıyorum herkez uyur o masaya geçer ders çalışıyor çok enteresan dimi iŞde bazı ları geceleri odaklanabliiyo

Yani sen bunu araştır oğlunu gözlemle ilerde ergenlik döneminde böyle dese kalk uyu deME ONun normali o

AMA ARAŞTIR BEN BİR TANE GÖRDUM ÖYLE DİYORUM SEN ARAŞTIR
ÇOCUK BU SAATDE DERS ÇALIŞMASI NORMAL DEYIL ASLINDA ...SABAH TEKRAR ETMICEK İSE ANLAMAZ AMA O YAPABİLİYOR İSE İŞDE BUNU ARAŞTIR
(2,297 puan) tarafından
Anladm  canm teşekkür ederim. Oğlum zekidir ama kardeşi icin gece yapıyor ödevi .  Gündüz kızımı uyutuyorm ödev yapamıyorum isim oluyor diye geceye bırakıyorm. Yine de saol araştırırım
(800 puan) tarafından
Sende saol zaten ilerde çıkar belli olur
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Yaa bu kadar odeve gerek varmı valla çocukları iyice sogutuyorlar 
(10,874 puan) tarafından
Soğudu zaten
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Çok fazla gerçekten Allah yardımcınız olsun benim oğlumda 1 e gidiyor hiç yazma ödevi vermemiş 2 sayfa okuma 
(799 puan) tarafından
Alakasiz ama bisey sormak iatiyorum oglunuz okuyabiliyormu ve siz soyleyip o yzabiliyormu bnimki henuz okuyup yazamiyor bazi cumleler disinda ezber yaoiyor
(3,095 puan) tarafından
Evet yazıyor zaten okula gitmeden önce öğrenmişti okumayı yazmayı
(799 puan) tarafından
Masallah kuzuya tsk ederim canim bzimki hic hevesli degil
(3,095 puan) tarafından
Her çocuk bir değil canım içinden gelmesi lazım öğrenir daha
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Şuan çocuğum çok küçük ama okula baslayinca asla ödev yaptırmicam çocuğuma. Okula baslamadan öğretcem elimden geleni, ödev yapmicak çocuğum.
(3,095 puan) tarafından
Benim oğlum okula gitmeden öğrendi okumayı yazmayı şimdi çok rahatım kendisi yapıyor ödevini maşallah
0 oy
tarafından
Abartmis. Gunluk tekrar amacli 2-3 sayfa verilir okey de gunde 10 sayfa ne. Gercekten cok daha 2.sinifta cocuklari okuldan sogutur. Ogretmenle sinifca konusun durumu anlatin kesinlikle.
(10,874 puan) tarafından
Ben konuşacağım agliyarak yapiyor
0 oy
tarafından
Bizim hocada 20 'ye yakın fotokopi vermişti tabi bu akıllı bacım ne yaptı yanlışlık la hepsini çöpe attı ndnndndndn
(10,874 puan) tarafından
20 de çok ki bqcim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
0 oy
8 cevap 202 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

379,069 soru

11,345,930 cevap

34,812 kullanıcı

...