0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (469 puan) tarafından
E nabıza gireyim dedim bi baktım ki doktorumuz değişmiş. Tahini çıktı ya da tatile falan mı çıktı acaba diğer türlü nasıl habersiz doktorumuz değişiyor ki çok saçma sonuçta seni seçmişiz etmişiz. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlıkla ne alaka bebek ?
(469 puan) tarafından
Onu soracaktım konu değişti kafamda ya dalgınlık
-Reklam-
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Aile hekimini mi diyorsun 
(469 puan) tarafından
Aynen
(3,333 puan) tarafından
Bizim hemsire gitmis canim tayin istemis gitmis. Hic haberimiz olmadi. Kime diyecekler ki hangi birine. Otomatik yerine gelen dr atanır istersen baska biriyle değiştirirsin
0 oy
(7,340 puan) tarafından
Aile hekimine git sor bence 
(469 puan) tarafından
Kontrole zor gidiyorum. Doktorumuz erkekti kadın olmuş diğeri de pek iyi sayılmazdı gerçi. Arar sorarim olmadı tahlil sonucunu alacaktım zaten.
(7,340 puan) tarafından
Anladım öyle yap
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benimkide değişmişti hemşire izinsiz yapmış benim imzam olmadan aslında imzan olmadan yapamıyorlar yasal değil usulsüz oluyor ama ben ebe hemşiremi sevdiğim için konuşunca olay yapmadım eğer sevmediğin bir doktor veya hemşire ise gidince kağıt doldur ver tekrar değiştire bilirsin canım yada e nabizdanda oluyordu galiba 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Yarın git sor canım tayini çıkmış yerine başka biri gelmiş olabilir 
0 oy
tarafından
E devletten bak canım ordan degistirebilirsin eğer doktor gitmisse yerine başka doktor geçmiştir 
0 oy
(4,899 puan) tarafından
Sizin doktorunuz gitmiştir yerine yenisi gelmiştir. Hangi birinizi arayıp haber versinler :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 94 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu

377,828 soru

11,309,010 cevap

34,741 kullanıcı

...