0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde tarafından
eşimin amcasının oğlu ve eşi bize geldiler bugün.allah bağışlasın 2.5 yaşında ve daha 7,8 aylik bebekleri var.3 yıllık evliyiz biz çocuğumuz olmadi.eşimde sperm sorunu var.bu onu yeterince uzuyor zaten.ilacla hamile kaldım 13. haftada kalbi durmuştu 8ay once kürtaj oldum.bugun eşimin kuzeni bebeğini ayaklarında salladı,ona şarkılar söyledil.babacim babacım diye dolanıyor peşleirinde maşallah sübhanallah.esim her seferinde bebegi kucagina alip kokluyor mis gibi kokuyor diyor.huzunlendigim yer ise eşim tebessümle onlari izliyor, keyif alıyor bu durumdan.her seferinde böyle.okadar huzunleniyorum ki rabbim eşime de baba diyecek bir evlat nasip etsin bize.benim ilk evliliğimden 10 yaşında kizim var ona da çok iyi babalık ediyor.ama minnacık bir bebek ve ilklerine şahit olmak başkadır elbet.ben annelik duygusunu tattım çok şükür.allah yine tattirsın inşallah.şuan eşimin o hali gözümün önüne gelince gözlerim doldu.bana da dua eder mısınız kızlar.allah bize de nasip etsin inşallah.

7 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim eşine o duyguyu tattirsin güzel haberler alın insallah 
tarafından
amin canim inşallah allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım tez zamanda kucağınızı doldursun. Rabbim sabredenlerle beraberdir. Ölümden başka herşeye çare var içiniz ferah olsun. Bol bol dua edin , isteyin Rabbimden çünkü biz istedikçe zamanı gelince Rabbim en güzel ve en hayırlı zamanda verir. :)
tarafından
allah razi olsun canim.amin inşallah.şuphesiz allah sabredenlerle beraberdir verdiği,vermediği herseyde bir hayr vardir.
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Allah isteyen herkese nasip etsin. Hele böyle mükemmel babalık yapacaklara. Hamileleirn duası kabul olur derler. Allah en kısa zamanda size de verir inşallah. 
tarafından
amin insallah canim allah razi olsun.sanirim hamilesin rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
(9,095 puan) tarafından
Evet canım teşekkür ederim. Darısı size inşallah.
0 oy
(5,533 puan) tarafından
Allah en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah 
tarafından
allah razi olsun canım amin inşallah
0 oy
(562 puan) tarafından
Allah hayirli zamanda hayirli evlatla yuzunuzu guldursun insallah .Esini bu denli dusunmende cok hos .Muhabbetiniz bol olsun insallah ,o baginizda bir bebekle  daha iyi olur umarim.Ama herseyin hayırlısı ne guzel evladinada baba gibi babaymis
tarafından
amin canim,hepimizin yuvası hayırlı muhabbetli olsun inşallah.aynen herşeyin hayırlısı biz çabalıyoruz, allah takdir ederse verir.kizimizin ömrü hayırlı olsun insallah
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur elhamdülillah ") sen yüreğini ferah tut vaktini bekliyordur her şey ❤
tarafından
amin inşallah canim hayırlı vakitte olsun elbet.
0 oy
(200 puan) tarafından
Allah tez zamanda gönlünüze göre versin inşallah canım isteyen herkesin kucağını doldursun
tarafından
allah razi olsun inşallah canim.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 449 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 685 göst.
30 Kasım 2019 Aile kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu