0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 15 aylık olacak yaklaşık 1 yaşından beri demir eksikliği duzelmemisti 

Cok korktuk ilaçlara rağmen neden düzelmez diye cok şükür başka bir sorun çıkmadi.  Bugün tahlilleri de güzel çıktı ay Allah kimseyi evladiyla sınamasın

Çocuğumun saçı cikmiyordu, kilo alımı durmuştu hatta zayiflamisti.  Kaşık reddi ,besin reddi ne ararsanız vardı. 10.5 kiloya inmişti (bu 7 aylık kilosuydu). Çok şükür 13.5 olmuş o da.

Bir demir eksikliğinin bu kadar dirençli olacağı hiç aklıma gelmezdi ilacı alır geçer sanmıştım. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,832 puan) tarafından
Çok şükür ya çok sevindim onunla geçmiş olsun kuzum 
tarafından
Çok çok sağol canım ❤❤❤ amin inşallah. Ben hiç beklemiyordum inan ki emiyor diye ama bu kan tahlillerini asla ihmal etmemek lazımmış
(1,832 puan) tarafından
Aynen öyle canm valla Allahım yaşatmasın tekrrdan çok sevindim
tarafından
Amin Allah kimsenin evladına yaşatmasın inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah bidaha düşmez demir değerleri 
tarafından
Amin canim çok teşekkürler
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hadi gözünüz gelmiş geçmiş olsun:) ben yıllardır çekiyorum 3 yıldır yükselmiyor inatçı gerçekten 
tarafından
Ya gerçekten mi ? Çok geçmiş olsun neden acaba bu kadar dirençli bu . Şimdi 2 ay sonra tekrar bakilacak
(3,230 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ne ilaçlar kullandım beyaz kanıma kadar baktılar sebebi yok ama çok şükür kötü birşey de yok vücudum da sürekli morluklar oluyor
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım ya detaylı da basılmıştır zaten ama tehlikeli baya
(3,230 puan) tarafından
Sağol canım size de geçmiş olsun:)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaaa çok sevindim dahada iyiye gitsin inşallah 
tarafından
Canım ❤❤ çok teşekkür ederim.  Çok şükür çocuğumun bakışları bile değişti ya
(7,121 puan) tarafından
Çok şükür balım
0 oy
tarafından
Şükür canım çok sevindim darısı başımıza inşallah :) 
tarafından
Amin inşallah canım. Allah evlatlarımızın ayaklarına tas degdirmesin
0 oy
(997 puan) tarafından
Benim kızımda kilo almıyor kan değerlerine bakıldı bir sıkıntı çıkmadı ama 28 aylık 11 kilo isdah açıcı aldım onu kullandık kuş kadar yiyor kelimesi tam anlamıyla benm kızım artık yapısal mi acaba diye dusunuyorm babasida onceeden yiyip yiyip kilo alamıyordu Dr boyuna iyi dedi ama kilosu çok düşük dedi 4 gün sonra tekrar gidicz bakalm sizin adinza çok sevindim bu arada ❤️
tarafından
Çok teşekkür ederim.  Canım kan değerleri iyiyse eğer yapisaldir.  Ben de eşim de iriyiz çocuklar da minyon değil o yüzden sanırım. Kızım da var bir tane 29 aylık. Allah bağışlasın sağlıklıysa çok üstüne düşmemek lazım bence
(997 puan) tarafından
Kizzz o kadar zayıf ki kardeşine aldığım 6-9 aylık kıyafetlerin içine sığıyor hala gülsem mi ağlasam mı bilemedim
tarafından
Sana bisey diyeyim mi ? Kızımda hep kilo problemi vardı yemeyi de çok severdi. Herseyi kısıtlı verdim o istedi ağladı ben ağladım 6 ay tam. Sonra kilosu düzeldi. Bu çaresizlik çok kötü, bilerek yedirmemek önünden almak. Gerçekten diyorum takılmayin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
10 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı