0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bian elim altından gitsin dedim çocuk baya kötü olmuştu banyo falan yaptırdım bian kendi üstüme başımda kaka olmuş aldım bian da çalıştırdım o hışımla sonrası yıkanıyor şuan? Yarım saat atmıştım  makineye birsey olur mu yani o kaka gider mi acaba ya ? Uf ;)

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Makina makina olalı böyle aşağılanma görmedi. Makina tarihinde böyle birşey yok yani.  :)

Deyim yerindeyse makinanın ağzına s.ıçılmış canım ne diyelim :angel:

tarafından
Hahahahhah baya sictin ağzına makinenin çok birsey yoktu ama neyse annajdkdkfk temizliycez inşallah birsey olmaz şuan makineler çok pahalı 5 senelik makinem benek gibi bakıyorum ben ona yiaaahajsk
tarafından
Makinaya birşey olmasından değil de o pislik hemen makinadan atılabilecek mi sonraki elbiseler nasibini alır diye düşünüyorum. Beraber yikananlara da bir fatiha şart sanki.
tarafından
Makineyi temizliyicisyle temizledim 3 saatte yıkadım.. çamaşırları öylece geri aticam
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Önce. Bı elinde alsaydın kabasini diğer çamaşırlara bulaşmasın 

tarafından
Yiaa demek istediğim bu değil evet zaten öyle yapıyorum bian kafam gitti iştee çocuğun kafası kaka falan olunca aldım dedim şurada dursun temizlerim dedim sonra kendi çamaşırlarm da olmuş birde banyo falann iyiyce ıslandı falan derken gitti yeminle kafa bian da çalıştırdım ondan sonra jeton düştü:( yoksa öyle yapıyorum öyle yapılması gerekiyor :(((((
(27,357 puan) tarafından
Neyse artık iki deva yıka bari
tarafından
Çalıştırdım şimdi :)
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Iyy iğrenç. Makinenin durumunu düşünemiyorum kız. 
tarafından
Sus yaaaa deme kız valla bilerek olmadı offf :( neyse makine temizliycisiyle temizlesem olur mu ? Gider mi :(((
(7,778 puan) tarafından
Muhakkak temizle. Kazanını filan kendin önce temizle. Sonra da makine temizleyici at
tarafından
Tamam canım çok sağol:(
0 oy
(2,301 puan) tarafından

Gider ama bir daha yıkat sen onları. Pis bı yengem vardı bundan 20 sene önce çocuk büyütürken hazır bezler yoktu bilirsin belki naylonu içine de kumaşı öyle altı bağlanırdi çocukların sonrada yıkanırdi ya yengem olacak kadın pis dolu dolu bezleri makinaya atardı yıkatırdi :sick:

(2,301 puan) tarafından
Hahahahahahs :) valla seni bilmem de ben gelsin gidelim de istemem sırf ayıp olmasın diye arada varırm onda da bir ısrarla çağırır ki nasıl varınca öyle hizmet eder ama gelde ye işte :) birde bana gelince derki kızın büyüdükçe evin böyle temiz kalmaz der sanki çocuklar yüzünden heryer pislik içinde  :)  özü pis anam özü çocuklara bahane bulsa da
tarafından
Hahahhah hep öyle derler zateen artık neler çıksın elektronik eşyalar falan hiçte çocuktan pis olmaz o ev askdkfkkfkg bizimki kolay kolay banyoda yapmıyor diyoruz amcam koynuna nasıl aliyornajjsjd
(2,301 puan) tarafından
:)) kız aynı yengelerden bahsediyoruz valla bende derdim bu niye bu kadar pis diye demekki tek bizde değilmiş aynısı
tarafından
Aldığımızda belli böyleymiş aslında ama amca sevince almk zorunda kalmışlar. Evlerine gitmişler çiçeklerin içinde sigara izmariti varmış abajjdjfj
(1,368 puan) tarafından
Benim yengem de çok pis ya..
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Keske ufak leğende suya basıp biraz yıkayıp atsaydn temizlenmez ki zaten öyle ben elde yıkayıp atıyorum ona rağmen leke kalıyor 
tarafından
Yook dedigimi yanlış anlamışsın bian da öyle atim çocuğu dedim banyo yaptırayım öyle temizleyeyim dedim.. sonra kafa gitti bian çalıştırdım
(1,386 puan) tarafından
Anladm. Amaan 1 kereden ne olacak borsey olmaz
tarafından
Demii yiaa acemi annelik diyelim ne olucak ki anayım ben anaaa :)
0 oy
tarafından
Makina bittikten sonra tekrar yıka 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Bitince çamaşırları al makineyi yüksek derecede boş çalıştırıp temizle sonra da o çamaşırları tekrar yıkat birşey olmaz :) 
tarafından
Bende öyle düşündüm makine temizleyicisiyle teşekkür ederim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Suyla akitsaydin beyaz sabun falan surseydin öyle atsaydın ya
tarafından
Biliyorum bunu genelde öyle yapıyorum zaten sadece bian elimin altından çıksın çocuğu banyo yaptırayım falan dedim kafası falan kak olmuş kendi ustumfe hata paspaslardq biraz kaka leke olunca bian attım sinirlendim bana söylemediği için bian da çalıştırdım
0 oy
tarafından
Arındırmadan akıl işi mi Allah askına ya klozet degıl orası makına yahu kıyafet yıkanıyor sasıyorum bazen cıdden bıldıgın b*k atmışsın makınaya 
tarafından
Sağol ya sen söylemesen ben bilmiyordum..

Bilerek olmadı biraz daha kibar konuşsan kafam gitti sonuçta insanız çocuğun kafasi bile kaka olmuş üstünü çıkartırken aldım o hışımla çalıştırdım bian
tarafından
çok yasadım bu durumu ama kafa gıdecek bısey yok yanı banyoya legene atar cocugumu temizledikten snra gıder arındırır elımde yıkar snra makınaya arardım hep
tarafından
Bende öyle yapıyorum oğluma çok  sinirlendim normalde söylerdi ama söylemedi bende sinirlendim niye söylemedin falann diye ama bir yerde tepki vermekte istemiyorum sonradan kaka yaptığını farkettim sormadan kafasını gördüm bir daha banyoya soktum falan ondan yani canım. Aslında normalde banyoya atar çocuğu poposunu falan yıkarken oda suya değerdi en azından kabasi gider hatta büyük kaba olanları tuvalette klozete qtrim yani
tarafından
Bende o yuzden sasırdım bende oyle yapardım hep kucukken oglum :) neyse artık sen camasırlar cıkınca buyuk ıhtımal lekeli kalacak camasırları al makınaya en yuksek ayarda bos calıstır hatta makına temizleyici varsa onu kullan bı arınsın gariban sonra da tekrar yıkarsın camasırları :D
tarafından
Bekliyorum bitmesini yarım saate atmıştım çıksın bari garibanlarim gajsjjdkfkf eşimin kıyafetleri pis olursa var ya diycek bunlar ne makineyi değiştirir yeminlehajskdkfk
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Boş calistir içine makine temizleyici dök yumuşatıcı dök bişi olmaz

tarafından
Demii benim de aklıma öyle geldi baktım olmuyor camsirlarda sorun çıkarsa makineci çağırırım herhalde :(
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Bitince baktın temiz olmamış tekrar calistirirsin
tarafından
Temiz olmuş olsa bile tekrar yıkamak zorundayım makine pis oldu :(
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Veyyy hele sen ne yaptınnn:D

Makina temizleyici kullan yumuşatıcı da köy koku gitsin .

tarafından
Öyle yapacam bitmesini bekliyorum:(  agliycam
0 oy
(9,262 puan) tarafından
Bundan sonra butun camasırlarına b.k bulascak :D
tarafından
Ajsjdjdkkglgl yiaa deme öylece offff eşim sicti agizma hajakkskdkfk makine alsın banannae wjwjdjb kendimi avutma şeklim janakdkkfkf biraz
(9,262 puan) tarafından
Ne oldu sonuç :D
tarafından
Şuan tertemiz cikardiklarim tertemizdi ama makineyi temizledikten sonra bir daha attım onlarinqhajsjkdkfk mis gibi kokuyordu aahsjjdkfkgl
(9,262 puan) tarafından
Ay iyi bari :Djdj
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Olan olmus birkere temizlersin makineyi sonra birde vos çalıştır anlamadığım cocugun kafası nasil kaka oldu kiz bebek degilki seninki oynamışmi yapında?
tarafından
Öyle yapacam canım..

Kız bak şimdi bu çiş yapmış sandım neyse gittik odasına değiştireyim ilk önce üstünü çıkarttım aslında sonra altını çıkarttım o an farekrttim kaka yaptığını biraz da cıvık yapmış ayaklar falan berbat büyük ihtimalle benim elime bulaştı ondan ötürü kafasına bulaştı sanırım :( değil değil 3 buçuk yaşında koca bebek 7 gündür alistirtirmqyq çalışıyorum ondan biraz da böyle oldu sinirlendim ona ama bir yerde de belli etmemeye çalışıyorum öylece gitti :(
(2,474 puan) tarafından
Hey allahim:) olur canim cocuk bu alışır ins en kısa zamanda sende rahat edersin
tarafından
İnşallah çok bir sürecmis
0 oy
(407 puan) tarafından
Ya zaten suyla birlikte gitmistir
0 oy
(1,944 puan) tarafından
90 derecede boş çalıştır icinede temizleyici at hem genel temizliğini de yapmiş olursun;) bir sey olmaz kaynar su onu temizler. 
tarafından
Ayneen öyle yaptım canım sağol :)
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Çamaşırlar çıktıktan sonra makineni 90 derecede 1 kusur saat boş çalıştır makinen temizlenir çamaşırlarınıda elinde yıka sonra tekrar makineye at tertemiz olur 
tarafından
Öyle yaptım zaten canım çamaşırların temiz çıkmış ama  şimdi o bitsin kazan temizleme ondan sonra onları geri atacam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 329 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde zehraertugrul (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 461 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.