0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar çok fena unutkanlık, dalgınlık çok tuhaf bir şey var o kadar halsizim bazen bir yere dalıyorum kafamın içinde farklı hayaller kuruyor biri benden bağımsız ve az önce bir şeye şahit oldum makina ya dün çamaşır attım sonra çıkardım bir baktım içinden maşrapa çıktı ne ara attım onu makina ın içine hiç hatırlamıyorum hangi doktora gitmeliyim yardımcı olur musunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Unutkanlık dalgınlık stresten olur..ve nörolojiye gitmen lazım kan değerlerin de düşmüş olabilir tabi önce emar eeg falan ister onlar temiz çıkarsa stresten oluyordur 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Hamilelik durumu varmi b12 eksik liginden oluyor genelde unutkanlık 
(309 puan) tarafından
Yok canım doğum yapalı 8 ay oldu
(1,762 puan) tarafından
Bebeğiniz kız mı erkek mi? Bendede çok var unutkanlık doğum yapalı 17 Ay oldu oğlum var oğlan anaları daha çok unutkan olurmuş bilemedim
(309 puan) tarafından
Evet ya benimkide erkek
(1,762 puan) tarafından
Ondan. Olabilir bende çok çok unutkanım dediğiniz gibi birseyi koyuyorum neden ne ara koydugumu. Hatırlamıyorum
0 oy
(1,437 puan) tarafından
B12 eksikliğinden olabilir canım kan değerlerine baktir 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Dahiliye bölümüne gitmelisiniz kan değerlerimize bakılmalı b12 eksikligi olma ihtimali çok yüksek hap yada igne veriyorlar eksiklik derecesine göre ogunlerinizde et ıspanak pazi yumurta bol bol tüketin 
(309 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(2,569 puan) tarafından
Bende de çok unutkanlık var canım eşim birşey söylüyor onu dinliyorum snra kendine soruyorum eşim ne dedi bana ne konusunda konuşuyorduk 1 yıldır doğum yapali stres de yok çok şükür 
(309 puan) tarafından
Bende çok stres var canım o da çok etkiliyor sanırım resmen makina ya maşrapa atmışım bilinçsiz
(2,569 puan) tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 220 göst.
27 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (876 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,655 cevap

34,509 kullanıcı

...