0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
13 aylık 2 gündür çok aşırı derecede burun akıntısı halsizlik baş ağrısı ateş gözlerinde akıntı var hastaneye gittik ilaç yazdı gönderdi bizi hastaneler o kadar dolu ki ilgilenmiyorlar bile ilaçların hiç etkisini göremedik ne yazık ki evde ne yapsam iyi gelir ne yedirsem ne içirsem var mı bildiğiniz yöntemler.

6 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Benim oğlum da 3yasinda hafif bronşit dedi çok öksürüyor. Tereyağ pekmez , karabiber bal limon suyu, sarımsak zeytinyag falan yapıyorum. Çocuk uykusunda inliyor çok korkuyorum bizimde düzelmedi bir aydır. Üç gundur de ilaç kullanıyoruz buhar falan hala aynı 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Burnunu serum fizyolojik ile açın ve evinizde daima bu tür durumlar için udi hindi yaği bulundurun bı tatlı kaşığı icirin nane çayı kekik çayı keçi boynuzu özü icirebilirsin
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Sarimsak limon bal karisimi. Alerjisi ve reflusu yoksa verebilirsin
0 oy
(383 puan) tarafından
Biz de aynı belirtilerle gittik canım ve sonuç domuz gribi. test yaptırmanı tavsiye ederim çünkü tek bir ilacı var başka hiçbir şeyin etkisi yok malesef. salgının çok fazla olduğunu söyledi bize doktor 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bir tane sarımsağı küçük küçük doğra içine bir yemek kaşığı bal üzerine de 6-7 damla limon suyu, üçünü karıştır ver iyi geliyo canım, sarımsağı rendeleme doğra küçük bir şekilde 
0 oy
(10 puan) tarafından
Çocuğun bebek sayılır o yuzden tereyağı pekmez sabahları ve akşam yatmadan önce verin çocuğa iyi geliroksurugubu hafifletir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.