0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (3,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ya aklıma geldi anlatmak istedim. Ben küçükken babaannem bize bir sürü ip getirdi. Neye lazım olacaksa..Gitdikden sonra anneme bu iple ne yapıcaksın diye sordum. Annem hırsından boğazıma geçirib kendimi asacağım dedi.Bende hiç birşey anlamadım. Sonra babam geldi. Kapının önünde bir sürü ip gördü.bana bu ip ne ip dedi.babannem getirdi dedim. Ne yapıcaksınız bu iple dedi.  Annem boğazına geçirib kendini asıcak dedim. Babam güldü bişey demedi:D:D:D:D

Ay bide küzenim küçükken babam amcam dedem bu küçük küzenimin yanında, orda bulunmayan abisinin eşi hakkında konuşuyorlardı. O büyük amcam tam üstüne geldi. Küçük küzenimi kucağına alıb sevdi sevdi. Ne yapıyorsunuz dedi. O da amca , " dedem, babam, amcam yengem (bunun eşi) hakkında konuşuyorlardı, sen gelince susdular dedi. O da çoçuğu öpüb canım ne konuşuyorlardı dedi. O da kötülüyorlardı dedi anlatdı hepsini:D:D:D

Ay bide bu küçük küzenim bi kere dedemizin yanına gitmiş, yengemin kocaman totosu var, benim yanımda açdı, gördüm demiş:D:D

15 Cevaplar

+7 oy
(1,733 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çocuğum ilkokul 5 e falan gıdıyorum .annem benı markete gonderdı git orkid al dıye. O arada da reklamlarda petlerın uzerıne mavı sıvı dokuyorlar taşıp taşmadığını göstermek için .neyse gırdım bakkala . Bakkalı da karı koca çalıştırıyor .bır tane orkid verecekmişsiniz dedim . Verdiler . Bir baktım mavi suyu yok içinde . Ee dedim mavi suyu da olmalı bunun onu vermediniz :):):) Kadın dedı o annen de var:):)

Komşumuza gıttık aılecek oturuyorlar . Karı koca çocuklar falan dede vs.. Komşu teyze şey sordu babanız en çok kimi seviyor dedi. 

Benim cevap aynen şu : Gündüz bizi seviyor da gece annemi seviyor :):) evde sessizliğin sessizliği olduydu 

(1,733 puan) tarafından
Yok rahat bızımkıler hala anlatıp gülerler
(13,202 puan) tarafından
Allahım marketteki kadına koptum o annende var diyor yaa ☺️
(1,733 puan) tarafından
Karı koca gülmüşlerdi baya
(2,244 puan) tarafından
Ayy gece gece kahkaha attım ay ben güldüm Allahta seni güldürsün :D
(1,733 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
+2 oy
(2,687 puan) tarafından

Benimki pot kirmak degilde okuyunca aklima geldi yazam dedim babannemlerdeyiz misafir bi teyze geldi babannemde sari kola derdi rahmetlik fanta getir teyzene icsin dedi cocuk akli gittim mutfaga masanin ustunde bi bardak hazir kola var kendim koymus gibi aldim verdim teyzede saolsun dikti kafaya asitide kacmiş bunun dedi  aradan zaman gecti babannem mutfakta araniyo masadaki bardak nerde dedi meger babannemin kemik erimesi icin içtiği ilacmiş erisin diye beklemiş ne bilem oda fantayla ayni renkti :D

(7,036 puan) tarafından
Ahahlahhghah buna baya güldüm
(6,827 puan) tarafından
puhahhhh allah seni kkiz kucukken biz ondan cok yedik ya ananemjndi
(3,244 puan) tarafından
Ayy yaaa:D
(2,687 puan) tarafından
:))))))) allah hep guldursun kizlarrrrr
+1 oy
tarafından

1. Sınıfa gidiyordum babam o zaman krakeri vs koli ile alırdı annem çok markete vs gitmiyor diye evde bulundum derdi annemde onları yatak odasına koyardı ki her dakika yemeyelim bunlar gece kapıyı kapatıyor diye sanıyordum onları yiyorlar bir keresinde dedeme dedim annemle babam gece kapıyı kapatıp bizi odaya almıyorlar kesin yicekleri yiyorlar diye :D

(3,244 puan) tarafından
Ahahaha kız çok güıdüm yaa
+1 oy
tarafından

Buyuk abim, annemin düğünü ile ilgili bisey sorduğumda sen o zaman elmada vitamindin dedi ama küçüğüm daha ne olduğunu anlamadım küçük abimin de tam ergenlik zamanları bissy dedi bende "sen o zaman elmada vitamindin " dedim babamın yanında:D yüzüme bi baktılar ki sorma sonra abim kafama bi tane yapistirdi bi daha duymicam onu senden diye:D böylece bi pot kırdım 

(119,310 puan) tarafından
o kibarcasi bizde ona de öooo leee deniyo
tarafından
Sjsjsj ne deniyor sevdos sjsjs
deee ööö leee
tarafından
Heeee sjsjjs anladim asko ama köşeli işte gec düşüyor ☺☺☺☺☺☺
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(117 puan) tarafından
Bir yaz aksami annemlerin arkadasi olan bir çift oturmaya gelmisti. Havalarin ne kadar sicak olduğuyla ilgili bir muhabbet vardi. Gercekten cok sicak oldugunu, hatta annemin gece sicaktan banyoya girip dus aldigini, sonra da babamin dus aldigini soylemistim. Gece sicaktan uyuyamayip dus aldıklarını sanmistim. Bir sure sessizlik oldu ve hemen lafi degistirdiler. Kirdigim potu uzun yillar sonra anladim :)
(3,244 puan) tarafından
Ahahaha kız çok güldüm yaa
0 oy
(1,368 puan) tarafından

Babamın iş yerinde bi kadın vardı eşi yatalak hasta bizim mahallede oturuyodu. Babam da ise gelip giderken onu da götürüyordu. Hani eşi hasta durumu kötü yol parası vermesin filan diye de işin özünü bilemem çocuktum. Annem de kavga ederdi istemezdi babam götürmuyorum tamam demişti. Bi gün işyeri mangala gitti babam beni de götürdü yanında neyse geldik eve annem naptiniz dedi. Ben de anne babam yine o kadınla gidip geldi biliyo musun dedim  :D  gerisini anlatmama gerek yok babam pert  :)

(3,244 puan) tarafından
Sjsj sende ortalığı karıştırmışsın
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Annem iç çamaşırına bpet takıyodu anne o ne dıye sordugumda bende alıma işiyorum dedı bende herkesın ıcınde gidip annem altına işiyo bez takıyo dedım:( 

Bi günde amcamla yengem cilvelesiyolardı dedemın yanında dudagından öptüğünü söyledım 

Bırıde annemler komsularla konusuyo en son kı kardeşim yanlışlıkla olmuş:)bende okula gidiyorum o zamanlar tabı dedım yapın yapın yanlışlık oldu diyin dedim anem terlıkle dövmüştü komsular gidince:D

(3,244 puan) tarafından
Ahaha çok güldüm.
Bi kere annem banyo yapıcaktı. Bana sen kapının dışında dur, uzaktan birinin bize geldiğini görsen  önden koş haber ver dedi. Bende oynamaktan bi başımı kaldırdım amcam. Amcam napıyosun burda dedi. Bende anlatdım, bide üstüne gelib anneme amcam geldi, böyle dedim diye anlatdım :D
(2,705 puan) tarafından
Ayy tam dayaklık işler yapıyoruz aklmz ermıyor tabı o yaşlarda
(3,244 puan) tarafından
Evet yaa. Bizden ne çektiler
0 oy
tarafından
Sonraki büyük skandal :D
0 oy
(540 puan) tarafından
Ay hepsi çok komik okudum:))) ben çok pot falan hatırlamıyorum da babaannemin tuvaletinde hep korkardım soğuk çok büyük deliği vardı aşırı korkar zor girerdim. Dedem o zamanların sertt adamı höt dese mum olurdu herkes. Neyse WC ye gitmem lazım ulan kapıyı zorluyorm açılmıyor iki üç kere denedim bı açtım dedem ve popo kim o meşhur *** küfürü ben orda altıma bıraktm sandım kaçtım ordan geldi sonra kimdi kapıyı zorlayan diyo of nasıl utanmştm hshsgs 
(3,244 puan) tarafından
Ahahaha
0 oy
(13,887 puan) tarafından

İlkine çok güldüm :D

Ben de hiç yok ben hep akilliydim:D
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Dhhdhdhdhd Allah iyiliğini versin ...,. Anneme küçükken biz nasıl olduk demem ... İzlediğimiz bir flim vardı ve babama dönüp bakirelik ne demek baba dedim herkes bana sus kız dedi bende sadece bakireliğin anlamını merak ettim babama sordum dedim babam sus kızım kötü bişey dedi:):)  bide dayım karısının sözünden çıkmaz anneannemlerde herkes var ve kuzenim benim babam bizi sever benim babam bizle konuşur falan dedi bende senin baban biraz şey dedim ney dedi kılıbık dedim ( nenemle annem konuşurken duydum Onuda ) evde kahkaha sesleri  dayım hariç herkes gülmüştü anneannem de toparlamak için cadı cadı bu demişti:)

(3,244 puan) tarafından
Ahaha kılıbık komikti
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Kız ben daha iki snee önce yanlışlıkla arkadaşımın eşinin pavyona gittiğini söyledim kavga ettiler :( o anı düşünün 
(3,244 puan) tarafından
Ahahaha sende yaa
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ay amcam coban koyunla kocu ustuste gorup sofrada bunu soylemistim annem dizime bir vurdu ama hala unutamiyorum :D 
(3,244 puan) tarafından
Kedi dışkısını atarken farklı pozisyonda duruyor ya. Bende milletin içinde anneme kediyi gösterib anne bak kediye oturmuş niye oturmuş diye ısrarla sormuşdum.

Horoz da tavuğu kovalayıb üstüne çıkınca tavuk çığlık atar ya. Anneme sormuşdum, dövüyor demişti. Bende ne zaman görsem horozun peşine düşer kovardım bırak tavuğu dövme diye.
(1,022 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hahaha aklıma şey geldi kuzenim gece annesinin odasına gitmiş bişey için yorganı açmış ki babasının ayakları var hahahaha anne babamın kafası nerde demiş meğerse onlarda iş üstündeymis herkesin içinde anlatmışti :)))
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Çocukken değil ama 25 yaşında kırdığım potu anlatayım size 

Arkadaşlarımla kalıyorum o zaman. Alt komşumuz orta yaşlı sayılır. O bize misafirliğe geldi. Sohbet muhabbet. Komşulardan bahsediyoruz. Üst komşunun bebeği var galiba bebek salliyolar yatak gicirtisi sesi geliyo ordan anladım dedim. Baktım milletin yüzünde renk gitti. Millet sus pus oldu. Ben ne oldu diye düşünürken kötü bişey dedim heralde diye düşündüm. Ve aslında onun bebek olmayabilecegini başka bir sebepten yatağın gicirdadigini bakışlarından anladım.konuyu nasıl değiştirdim bilmiyorum. Ama o güne kadar hiç aklıma bu sebeple gicirdayabilecegi gelmemişti.
(3,244 puan) tarafından
Ayyy yaa bu pot kırmalar çokk kötüüü

İlgili sorular

+1 oy
58 cevap 1,021 göst.
2 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairytalee (2,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 426 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 556 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tülay (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 515 göst.

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...