0 oy
933 göst.
Diğer kategorisinde (563 puan) tarafından
Özellikle çalışan annelere soruyorum bebeğinizi izlemek için eve kamera taktırdınız mı. Bikaç Ay sonra kayınvalidem eve gelip bakacak kızıma ben aslında kötü  niyetle degil de kızıma arada bakmak için istiyorum sürekli zaten izleyemem bide kayınvalidem yanlış anlar mıki söylemesem daha mı iyi olur 

33 Cevaplar

+1 oy
(3,230 puan) tarafından
Sonradan bir şekilde öğrenirse o zaman çok daha kötü olur. Kesinlikle söylemelisin 
(563 puan) tarafından
Bence de
-Reklam-
+1 oy
(1,368 puan) tarafından
Başta soyle ama yine de yanlış anlar. 
(563 puan) tarafından
Anlasın ya napiyim artık bilmese daha rahat hareket eder aslında da sonra öğrenirse kötü olur mu diye dedim
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim çok yakın bir arkadaşım var. Karı koca çalışıyorlar. Bebislerine 6 aylıktan beri bakıcı bakıyor. Evin her yeri kamera dolu. Su an cocuk 3 yaşında. Gecen gün bakıcı fıtık ameliyatı olmak zorunda kalmış bizim arkadaş gorumcesini istanbuldan çağırmış oğluna 1 hafta bakması için. Istanbuldan kadın gelmiş çocuğun halası yani insan güvenir sonuçta. Neyse bu kameralar hala aktif anne de baba da gün içinde ara ara izliyorlar. Arkadaşımın eşi kameradan izlerken bi görüyor ki ablası çocuğa kötü davranıyor. Uyuması için korkutup tehdit ediyor. Hemen çıkıp eve geliyorlar kadını yolluyorlar. Yani demem o ki en yakınına bile güvenme kamera kesinlikle taktir bence çalışacaksan
(2,746 puan) tarafından
Helal olsun o eşe. Bazısı kardeş diiye laf ettirmez
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Anlar bence söyleme canım 
0 oy
tarafından
Benim evimde var giriş,salon, mutfak, kızımın odası ve oturma odası kızım üç aylıkken taktırdık ben çalışmaya başladım kızımi gün içinde izliyordum bakıcı bakıyordu birde kimseye güven olmaz bu devirde

3 ay çalıştım sadece ama 3 yıl oldu hala kameralar takılı

Kaynanan neden yanlış anlasin ki
tarafından
Betiz kız tövbe tövbe o ne biçim hikâye sjsjsjsjjs
(563 puan) tarafından
Belki güvenmedigimi düşünebilir ama ondan degil ben kızımı merak ettiğim için. Acaba dedim söylemesem daha mi iyi ama sonra duyarsa daha kötü olur
(6,441 puan) tarafından
Kız haberlere çıktı şikayetçi oldular bulundu falan ama kamera taktırsam dıştan mikrofonu olmaz yani nasıl hacklenmişse işte
Paranormal aktivite izlediğim içinde kayıtları izleyemem
tarafından
Hiç görmedim canım haberi
Çimen: aslında haklısın söyle taktırmak istiyoruz haberin olsun diye sonradan öğrenirse kırılır
(563 puan) tarafından
Bebekleri korkutan görüntülü bebek telsizi kamera degil ki. Hatta o yüzden almadım bende. Ben sadece oturma odasına taktırmayı düşünüyorum genelde burda zaman geçiyo
0 oy
tarafından
Söyleme yanlış anlar
(563 puan) tarafından
Sonra duyarsa peki daha kötü olmaz mı
tarafından
Nerden duycak canım
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim evimde her yerde var canim kamera önceden tak kamerayı bir sey olmaz canim bebegi esime bırakınca izlemek için koydum dersin :))
(563 puan) tarafından
Mantıklı valla
(66 puan) tarafından
Oncesinde de görsün canim kamerayı sorarsa p yuzden dersin gizlemek olmaz canim daha kotu olur her şey
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Guvenmedigini düşünebilir. Ama söylenmemeli bence
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kırılır bence. Kii haklı da madem bana güvenmiyordu ne diye çocuğunu emanet etti diye düşünür ve siz haksız konumuna düşersiniz.
(563 puan) tarafından
Valla güvenmedigimden degil de kızımı merak ederim aslında oda biliyo kzııma düşkün oldugumu ama sonra duyarsa daha kötü olur dedim belki
0 oy
(1,977 puan) tarafından
İçinde yüzde yüz güven olsa şu düşünce aklının ucundan geçmez aslında. Bence taktır ve söyleme. 
(563 puan) tarafından
Kayınvalidem cok iyi Bi insan ama ben kime bıraksam zaten içiö rahat etmiyor merak ediyorum özlüyorum. Kendi annem de olsaydı yine düşünürdüm ama tabi annem yanlış anlamazdı da kayınvalidem anlar belki
0 oy
tarafından
Doğumdan beri var bizim evde ama sadece 1 tane. bebeğin oynadığı ya da uyuduğu yere taşıyorum gelen görüyor zaten alıştılar artık. Ama sen şimdiden al sadece kaynanan için almış gibi olma bence ayıp olur alınca da söyle hemen haberi olsun 
(563 puan) tarafından
Evet bende öyle düşündüm şimdi. Ben de sadece oturma odasına alcam zaman orda geçiyo çogunlukla zaten peki ne kadara almıştıız ozaman
tarafından
E bebekten 300 lira gibi bişeye almıştık 1 seneyi geçti şu an ne kadar bilmiyorum inan
(563 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(776 puan) tarafından
Bakıcı olsa tamam da bence kırılır hatta bakmam bile der
0 oy
(913 puan) tarafından
Büyük ayıp etmiş olursun bence söz konusu eşinin annesi olmsa bı yabancı olsa elbet taktır taktıran var çevremde arkdslarim bakıcıya bırakıyor. Ama annen sayılır niyetin kötü olmasa da bn bile yanlış anlarım çocuğunu görmek istediğin zaman görüntülü arayabilirsin
(563 puan) tarafından
Kayınvalidem in telefonu Android degil ki güvenmedigimden degil aslında kızımı merak ettiğim için
(913 puan) tarafından
Anlıyorum canım seni anneyiz elbette merak ederiz ama her açıdan çok kırıcı üzücü bişi olur eşini de annesinide hepinize kötü yansır bence. O halde kamera sistemine para vermek yerine uygun fiyata bir Android telefon alabilirsin kayınvalidene böylelikle her istediğinde görürsün bu kırıcı olmaz nacizane fikrim ❤️
(563 puan) tarafından
Eşim hediye almıştı kullanamadı zaten zor diye yaşlı degil aslında genç biri de hani annem olsa yine düşünürdüm taktırmayı tabi annem yanlış anlamaz da kayınvalidem anlayabilir
(913 puan) tarafından
Aynen canım inşallah bı çözüm bulursun
0 oy
(119,461 puan) tarafından
calismiyorum baska bi amacla taktirdik eve sende taktir ama soyleme
0 oy
(67 puan) tarafından
Bizde var canım bitek banyo ve lavaboda yok
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Önceden taktırmış olsan sorun olmaz ama şimdi kaynanan gelecek abes olur bence gün içinde görmek istiyorsan görüntülü ararsın canim şahsen ben olsam o durumda gelmem kadın yanlış düşünür ister istemez evinden bişey mi alcam çocuğa bişey mi yapcam der ki bana göre haklı da empati yap bı kulağa hoş gelmiyor bir anne olarak zoruna gider bence kadının 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yabancı değil ben olsam yanlış anlarim eşime söylesem eşim acayip gücenir kendi annen baksa eşin öyle davransa sende yanlış anlarsın 
(563 puan) tarafından
Eşim tamam dedi hiç sorun yapmadı beni biliyo çünkü kayınvalideme güvenmedigim için degil de benim içim rahat etmiyor merak ediyorum özlüyorum kendi annem de olsa yine düşünürdümki ama annem yanlış anlamazdı tabide kayınvalidem anlayabilir
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Kayınvalidenizin akıllı teli varsa arada ararsınız bakıcıya bile söylemeden kamera takmak suç ki eşinzin annesi bunu duysa çok çok üzülür 
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Güvenlik için bahçe, dış kapı falan taktırdık. Ama iyi anlayan yok diye bozuldu. Yani kayıtlara tekrar bakamıyoruz. Telefonda, tv de bağlanıb canlı baka biliyoruz sadece.
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Benim var evde ev hanımıyım çocuğum uyurken çöp atmaya yada komşuya gidersem bakıyom ordan 
(2,749 puan) tarafından
Nereden aldnz nasl birşey cnm dışardan belli oluyor mi
(2,808 puan) tarafından
Beli Oluyo canım hepsi buradadan aldım benim sesimi istedi zaman duyuyo kızım onun sesini ben hep duyuyorm atım resmini bak canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 787 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Yawhehw (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 384 göst.