0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar mahkeme vermemek için parayı bize dava açtı karar çıkmış bu nedemek oluyor

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,197 puan) tarafından
Bilgim yok postun yukarı çıksın 
-Reklam-
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Ne mahkemesi parası kuzu
tarafından
Ya haksız para aldı banka bizden yapılandırma ücreti dedi bizim faizi düşürdüler dekonttada erken kapami ücreti yazıyordu tüketici hakem heyeti bizi haklı buldu bankada karar itiraz edip dava açtı
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Ben de bankayla uğraşıyorum blokeyi kaldirmiyorlar bu bankalar kadar lanet bir şey yok
tarafından
Benimki devlete bağlı birde
(7,689 puan) tarafından
Sıkıntı ya valla
0 oy
tarafından
.... Bilen yokmu
0 oy
tarafından
Banka itiraz etmis sanırım. İtirazı reddedilmiş. Size gerekn ödemeyi yapacaklar 
tarafından
Ara bankaya gitsek şuan verirlermi acaba
0 oy
(1,160 puan) tarafından
İtirazı kabul edilmemis. Elinde tüketici hakem heyeti kararı varsa onu direkt icraya ver. Bankaya gidersen gene vermezler. 
tarafından
Hadi ya vermezmi banka eşim çalışıyor ben gitsem başvuruda bulunan mahkemeye olurmu para için eşimin adına çünkü para
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Davacı eğer bankaysa davayı kaybetmiş bu kararı icraya sunup icra takibi başlatın direk alırsınız paranızı, sizseniz siz kaybetmişsiniz
tarafından
Banka açtı davayı ama ben icraya versem yine para vercem mantıkli degilki gitsem bankaya paramı vermek zorunda degilmi
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Gerekçeli kararı okudunuz mu? Bankanın tüketici hakem heyetinin kararına olan itirazı reddedilmiş 
(1,455 puan) tarafından
Yani reddedilmesine ilişkin detaylar hakimin mahkemede söyledikleri yazıyo vs
tarafından
Acaba hakim değer kaybında verirmi bunlar bizden komisyon olarak aldı o parayı 2019 yılında 1300 lirayla 5 kere alışveriş yapardım eve şuan onpara hicbirsey olmazki hakim acaba öyle karar verirmi
(1,455 puan) tarafından
Pek sanmıyorum canım siz takep etmediyseniz hakim sadece itiraza bakmıştır ama dediğim gibi gerekçeli kararda daha detaylı yazıyodur ona bi bak istersen
tarafından
Odaha yazılmamış canım uyapts eşime dedim gidelim diye yok dedi ben onun pesinemi duscem dedi
(1,455 puan) tarafından
Yazılır yakın zamanda canım kararı alıp icraya başvurun paranızı alırsınız

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 248 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Toprak Ana (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 293 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu