0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (324 puan) tarafından
Oglum ve kızımın gözleri evde durup durrken çapaklandi ve akıyor eşim cuma gunu izinli olduğu için ozele gidicez suan serum suyuyla temizliyorum ama devamli akıyo gozleri capaklanıyor başina gelen oldumu jiç salgınımı yoksa

10 Cevaplar

0 oy
(3,861 puan) tarafından
evwt gozle ilgili bi salgin var , 2 hqfta once de benim kizimin gozu enfeksiyon kapti
(1,227 puan) tarafından
Ocak ayından beri çekiyoruz.  Kreşden bulaşır dedi doktor. Netira tek kurtarıcımız
(3,861 puan) tarafından
bizimkine de kresten bulasti buyuk ihtimal , krese basladigindan beri hasta , bu ay icin kaydini dondurdum ben , toparlanamadi bi turlu
(324 puan) tarafından
Ayy sorma canım kızım kreşe gıdıyor ondan geldi ozaman
(144 puan) tarafından
Benim oğlumda üç yaşında iki aydır kreşe gidiyor sürekli hasta bronşit oldu şimdide. Doğru düzgün gidemedi bile okula hastaliktan
(324 puan) tarafından
Onları hıc saymıyorum bile kızım her hafta kurup geciriyor bı uzmana goturcem olmuyo boyle herhafta hastalar halıyle kucuk oglm ablasından alıyor cok zor ya
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Benimde oğlumu ln gözleri bugün durduk yere sulanmaya basladi
(324 puan) tarafından
Ayy cok kotu canımya cocuk cok huzursuzlaşti gozleri aktıgı için
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benimde öyle malesef. Dalı n şampuan la yika geçiyor 
(324 puan) tarafından
Aynen canım nettede oyle yazıyor yıkayıp yatırdım bakalım uyanınca bellı olur artık
(2,297 puan) tarafından
Saba akşam yıka gece r inslalh
(324 puan) tarafından
Tamam canım cok sagol gecer inş yaa
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Var sanırım abimin kızındada vardı bi arkadaşından bulaşmış doktor çay sürün demiş kızımın bebekken çapaklanıyodu banada çayla sil demişdi 
(324 puan) tarafından
Ayy ne kotu bi salgınmıs canımya cocuklar mahvoldu
(1,750 puan) tarafından
Aynen valla kaşıyıp duruyodu yeğenimde kıpkırmızıydı çay ağrısını alıyomuş bi dene istersen pamuğa dök gözlerine koy yatsınlar biraz onunla
(324 puan) tarafından
Suruyom canım surmemmi serum krem cay yapmadıgım kalmadı sagolasinn
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yok artik kizimda da bugun oldu ve uzerine bu postu gormem tesaduf olamaz heralde sabahtir var geceden de akmis kurumus sabah gozunun etrafi kuru kuruydu gun icinde de surekli capaklandi ve kizardi 
(324 puan) tarafından
Ayy cok kotu bi salgın ya 2 gundur yesıl yesıl akıntı halınde bizimki:(
0 oy
(264 puan) tarafından
Evet canım komşum oldu akıyor gözü 
(324 puan) tarafından
Cok kotu canım yaa allah kımseye vermesin bu hastalıgı uysal oglum aglar oldu hep bu hastalıktan
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım benim çocukta da oldu netira diye bir antibiyotikli damla verdi doktor geçmiş olsun size de 
(324 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim cuma günü ozele gıtcez bi kac arkadasda demiş netıra yı sorucam doktora
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Evet benim kızımda da.oldu doktor çay pansumanı yap geçmezse.ilac yazdı onu kullan dedi çay ile geçmedi ilaçla bir günde geçti sukur
(324 puan) tarafından
İnşallah bizimkide gecer canım sizede gecmiş olsun cok
(2,223 puan) tarafından
Sağol canım sizede
0 oy
tarafından
salgindan sanmiyorum benm kizim hasta crpsi cok yukselmis enfeksiyon artik gozunu etkiledi dun gottim dr damla verdi.. sulaniyo ve siliyorum capak boyle ilk kez karsilastim bende.. serumu yedi atesi sakinlesince normalledi gozu de bgn de damlattim olmadi henuz
(324 puan) tarafından
Hasta degildi canım bi anda akıntı capak oldu sonra oglumada yayıldi
0 oy
(913 puan) tarafından
Bnim oglanada kreşten bulaştı bı iyi ettik yine tekrarladı şimdi yine damla kullanioruz
(324 puan) tarafından
Ne zormus cocuklarım İn gozleri acılmıyo sabahları gecer ins

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

380,020 soru

11,375,747 cevap

34,862 kullanıcı

...