0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (2,828 puan) tarafından
Eşim çay dolduruyordu oğlum birden bardağı kaptı kaynar çay sadece az dem vardı Allahtan. üstüne döktü birden bacağı hafif kızardı bnde sinirlendim eşime kızdm biraz çocuğun ayağına suya tuttum  3 4 kremi karıştırıp sürdüm hayla çok hafif kızarma var inşallah kabarmaz ya valla burnumdan geldi çay yemek vallaha nr Bi misafirlik ne eve birini çağıra bilme köşe bucak çay saklama şeker saklama, eşimde işe gidecek diye hadi hadi dedi ondan çayı ona bırakmıştm pişman ediyorlar insanı güvenip hiç bir yardım alamıycak mıyım ya. 

7 Cevaplar

+2 oy
(144 puan) tarafından
Bunda eşinin suçu ne ki? Doldururken çocuğun almış bardağı 

Verilmiş sadakaniz varmış Allah beterinden korumuş olabilir böyle şeyler insanlık hali 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşine kızman ne kadar saçma o çayı sen dökseydin eşin sana kızaaydı benim suçum neki birsürü laf işittim diye post açardın 

Olacakla öleceğe çare yok kızsan ne fayda 
0 oy
(3,420 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bnmde iki çocugum var ne kimseye gidebiliyorum ne de kimseyi cagırabiliorm ilk defa gecen komşu davet etti zaten oturtmadılar bide gdip komşunun bardağından çayı içti yerin dibine girdm şimdide bnm çagırmam lazım nasıl yapcm bilmiorm:(
0 oy
(3,440 puan) tarafından
Benim de bacağıma kaynar çay dökülmüştü hemen patates rendeleyip bacağıma sardım ne kabardı ne kızardı hiç bir şey olmadı gün içinde geçti hemen 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Erkekler o kadar dikkatli olamiyor ama eşinde napsın çocuk bardağı almış

Biz hiç çaydanlığı yere indirmeyiz sekeride ocakta durur çay kalkip doldiruruz çayı kendimiz çözümü öyle bulduk diğer türlü tehlikeli 
0 oy
(9,745 puan) tarafından
Çayı neden mutfakta doldurmuyorsunuz. Bizim çay ocakta durur çay bardağımız elimizde olur çocuk gelip alamaz yaklaşsa çekerim çayımı. Çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

Allah beterinden korusun. Bunda eşininde suçu yok çocuk işte.

Geçen gün kızım illa bardağa dokunmak istedi. Bende azıcık elini yaktım bak elleme diye. Tam eşimle konuşurken birden elini bir soktu bardağa. Bardak kupaydı. Eli kıp kırmızı oldu :D gözümüzün önünde yani bu cocuğa bakarken oldu. Olabilir sinir yapma kendine. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 459 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 302 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 485 göst.
0 oy
18 cevap 587 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu