0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (2,537 puan) tarafından

Elbette bu kızımın tercihi ne karar alırsa alsın biz hep yanında olacağız. Ama gözlendiğim kadarıyla kızımın komutan olabileceğini düşünüyorum :D yani 15 aylık k ama kendi bildiği şeylerden şaşmamak çocukları çok seviyor olmasına rağmen ortamda otorite kurmak dikkati üzerine çekmek yani pek de özgüvenli bayan subay olabilir belki <3 belki de eşim subay olduğu için böyle düşünüyorum. 

Sizler hiç düşündünüz mü karakterine yansıyacak bir meslek. 

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rahat ve geliri yüksek olmali :)
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Avukat olabilir 3 yaşına girecek ama Allah'ım o kadar çok çenesi varki bilmiş bilmiş konuşuyor çok iyi avukat olur :D
0 oy
(913 puan) tarafından
Türkiye Cumhuriyeti Savcısı Başsavcısı ❤️ 

Allah'ım evlatlarımıza hayırlı güzel gelecek nasip etsin inşallah anne baba evladını en iyi yerde görmek ister.
0 oy
(2,173 puan) tarafından
Avukat olsun istiyorum:)
0 oy
(12,633 puan) tarafından

Ben hastane bahçesine gömdüm göbek bağını:)

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Mutlu olduğu, işe giderken yükmüş gibi hissetmeyip severek gittiği bir işi olsun isterim. Gerisi teferruat.
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Eşim polis ben saglikciyim oglumunda polis olmasini isterim
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Rabbım inşallahhhhhhh nasip eder hastane çalışmasını cokkkkkk isterim doktor hemşire aneztezi falan oglum da avukat savcı hayyallar büyük ama :)))
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hiç önemli değil hiç düşünmedim de yalnız iş hayatı zorlayıcı olduğu için sevdiği işi yapmasını çok isterim severek yaparsa hem kendine hem mesleğine faydalı olur 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uçak mühendisi olsun isterdim oğlum. Kızım da teknoloji mühendisi olabilir
0 oy
tarafından
Neye ilgisi varsa o alana yönlendirmeyi dusunuyorum,,yaris ati gibi rekabet ettiren bir anne olmayi istemiyorum onemli olan onun mutlulugu mutlu hissettigi meslekte basarili olabilir
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Savcı olsun isterim kızımın ☺️☺️
0 oy
(48,680 puan) tarafından
doktor ve öğretmen Olcam diyo simdiden ☺️ 
0 oy
(5,318 puan) tarafından
Valla ahlaklı dinine namazına bağlı olsun ne iş olursa olsun 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
savcı olmasini cok isterim rabbim hayirli omurler versin o gunleri goruruz insallah
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Doktor:).          
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben nedense avukat olsun istiyorum ama adaletli bir avukat
0 oy
tarafından
19 aylık enn sevdiği oyuncagi kitaplar. Aşiri düskün sayfalarına bakmayı çok sever saatlerce bakar .

Ben öğretmen olamadım atanamadim onun olmasını isterim ama kendi ne istiyorsa onu olsun
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Mutlu olacağı bi işi olsun. Her gün oflaya poflaya gidip gelmesin. Ben şunu istiyordum ama anne babam istedi gaza getirdi falan bunu oldum da demesin.
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Oğlumun bir rahatsızlığı var biz 2 sene düzgün doktor bulmak için çok uğraştık kendi kararı ama ben hep kendi rahatsızlığınin doktoru olup bizim yaşadığımız durumu yaşayan kişilere destek olsun istiyorum hep :)

İlgili sorular

+1 oy
71 cevap 906 göst.
0 oy
6 cevap 1,292 göst.
0 oy
17 cevap 646 göst.
11 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,129 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...