0 oy
743 göst.
Aile kategorisinde (2,537 puan) tarafından

Elbette bu kızımın tercihi ne karar alırsa alsın biz hep yanında olacağız. Ama gözlendiğim kadarıyla kızımın komutan olabileceğini düşünüyorum :D yani 15 aylık k ama kendi bildiği şeylerden şaşmamak çocukları çok seviyor olmasına rağmen ortamda otorite kurmak dikkati üzerine çekmek yani pek de özgüvenli bayan subay olabilir belki <3 belki de eşim subay olduğu için böyle düşünüyorum. 

Sizler hiç düşündünüz mü karakterine yansıyacak bir meslek. 

65 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kizim da olsa oğlum da mert bi asker olmasını istiyorum kendisi ne isterse o tabi ama ben kucuklukten alıştırmayı düşünüyorum❤❤☺
tarafından
Arkadas bu da sanki kocam kime yaklaşsam çıkıyor bi yerden sjsjs sevdaaa sen benim kankimsin aşkımsın canımsın ciğerimsin❤❤❤❤❤❤❤
(119,126 puan) tarafından
sevdigimi paylasamam laan ben
(2,537 puan) tarafından
Evet işte kızım komutan olsun istiyorum. Memleketimizde bayan komutan var duruşu o kadar asil ki biraz da set mizacı var herkes önünde saygıyla eğiliyor. Kızım da babası gibi subay olsun çok isterim ♥️
tarafından
Paylaşma askom kim dedi sana paylaş diye sjsj al beni sevdos kimseye vermeeee sjjsj☺☺☺❤
tarafından
Insallah canim benim bizde de var astsubay öyle bi asaleti var on numara eşimin komutanı ama kanki gibi yanındakilere gerektiği yerde de tam disi kurt ❤
-Reklam-
+6 oy
(7,225 puan) tarafından
Ben öncelikle hafız olsun isterim..
(5,227 puan) tarafından
Bende öyle olsun istiyorum. Rabb im nsip etsin inşallah
(2,571 puan) tarafından
Nişan 26 sında.O zmn konuscaz demisler
(7,225 puan) tarafından
Hm nisana gitmiyorsunuz demi
(2,571 puan) tarafından
Yok Eşimle eniştem gitti zaten.Eşimin bi küçüğü o da orda çalışmaya gitti dün
Ablamlarda yola çıktı yeni vardılar
Biz ablamla anca düğüne gideriz
(7,225 puan) tarafından
Kız sen ablanın yanına yerleşsen ya adamlar orda zaten sizde beraber oturun ☺️☺️
+2 oy
(7,251 puan) tarafından
İnsan olsunda karısına çocuklarına iyi baba olsun iş heryerde bulur 
(6,812 puan) tarafından
kesinlikle karisina koca coxugunada iyi bir baba olsun
0 oy
tarafından
Sürekli bıkmadan oynadığı tek oyu doktorculuk :) olur inşallah ne diyelim :) 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Benimki 2 buçuk yaşında sürekli doktor olucam diyor rabbim herşeyin hayırlısıni nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Büyük kızım(8) şef olmak istiyormuş :))
0 oy
tarafından
Kızım 20 aylık. Ben de hemşire ya  da diş hekimi olsun cok isterim. Bence çok da yakışır 
0 oy
tarafından
Valla benimki tam şu an elinde kumanda evet sevgili seyirciler bugün çikolata yiyecez diyor sjsjdjdkd 

Ya gazeteci/sunucu yada şarkıcı olacak ahahajahaa
tarafından
Ay buna çok güldüm ya bizimki de dans edip duruyor parkta direklere tırmanıyor dansçı falan mı olacak nedir sülale şok olur alimallah :)
0 oy
(9,961 puan) tarafından

Ay babasi gibi gemici olmasinda ne olursa olsun :D

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendi neyi seçerse canım yönlendirme ve baskı kurmayacağım
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Gönlünden ne geçerse neyi severse hangi alanda başarılı parlak olacaksa o olsun. Ama benim içime hep futbolcu olacak gibi doğuyor. Dünyaca ünlü bir futbolcu olmasını istiyorum :)
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Büyüyünce mutlu olsun o kafi ama gönlümden geçen dersen Hukuk Avukat Hakim Savcı grubu veya Pilot olsun isterim oğluşuma 
0 oy
(241 puan) tarafından
Ben hemşire olmayı çok istemiştim sagolsun babam saglıkçıydı laboratuvarda ben o pisligini içinden çıktım sizi sokmam dedi olamadım kızımın saglık sektöründe insanlara yardım etmesini çok isterim inşallah güzel bir meslegi olur
0 oy
(7,596 puan) tarafından
4 ve 6 yaşındaki kızlarım kendi diyorlar büyüğü anaokul öğretmeni olacam diyo küçüğü kulak doktoru olacam diyo benim kulaklarım kasindigi için tedavi etmek için 
0 oy
(530 puan) tarafından
Şuan kızım 3 yaşında olacak astronot olmak istiyor:)
0 oy
(6,237 puan) tarafından
Ben oyuncu olmasını istiyorum ünlü bir oyuncu :) babası doktor olsun istiyor bakalım kendi ne isteyecek 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsj büyük oğlu kesin avukat olur çok konusyir sjsjjsjs 

Ortanca oğlum piskollog olur çok konuşmaz ama dinler 

Kucuk oglumdada polis tipi var çok sert ve karizmatik 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bu konuda fikrim.hep degisiyo kuzey ucak seviyo pilot olabilir dr da olsa guzel olur ama polislikde iyi
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Oğlum polis olmak istiyor kendisi hergün söylüyor hırsızları yakalayackmis :) kızımda öğretmen olsun 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Savcı hayalim 

İlgili sorular

+1 oy
71 cevap 906 göst.
0 oy
6 cevap 1,287 göst.
0 oy
17 cevap 644 göst.
11 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,126 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...