0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
İnsülin direnci çıktı ne yazık ki 79 kiloyum lakin doktor az daha kilo alırsan şeker hastalığı olman muhtemel dedi şeker ilacı yazdı ve diyetisyene yolladi bu durumu yaşayan var mi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bende de çıktı diyetisyene gidince tahll istemişti orda belli oldu ama doktorum ilaç başlamadı bana zayıflayınca düzeleceğine eminim dedi şükür güzel kilo veriyorum 2 ay oldu başlayalı 3.ayın sonunda tahlilleri tekrar yaptırcam 
(52 puan) tarafından
Bana verdi ne yazık ki çok yüksek dedi
tarafından
Benimkide yüksekti ama çok yüksek hemen ilaç başlamalıyız demedi canım
(52 puan) tarafından
Verdi kuzum ne bileyim yardımcı olacak sana dedi
tarafından
Ben ilk tahlil sonucumu sağlık ocağına göstermiştim doktor ilaç başlaman lazım dedi ama diyetisyen gerek görmedi kilo verirsen düzelir dedi canım
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim de var. 3 ay gibi bi sürek ilaç kullandım ama bende kilo problemi olmadı. Benim şekerim bi anda çok düşüyordu el ayak titremesi oluyordu.
(52 puan) tarafından
Onları da yaşıyordum ama bilemedim ne yazık ki
(4,668 puan) tarafından
Olsun canım, dikkat edince normale dönüyor. Ben dikkat ediyorum ama yine de. Meyve dışı da şekerli şeyler yemiyorum.
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Glifor kullandım 3 ay 8 kg verdim düzeldi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim de var epeydir tahlil yaptırmadım. Kilo veremiyorum. Matofin vermişti doktor
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ben ben ben. 2019 sonu hızlı Bi şekilde kilo aldım ne doymak biliyordum. ne de yorgunluğum geçiyordu. dahiliye ye gittim glifor 1000 verdi ordsn diyetisyene gittim ilk ay 9 kg verdim. daha sorma yavaş yavas toplamda 21 kg verdim. 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 114 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Perii.anne (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu

380,079 soru

11,378,018 cevap

34,863 kullanıcı