0 oy
2,307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar simdi bu arkadasim almanyadan bi arkadas türkiyeden evlenip hemen hamile kaldi ve almanyada esi olmadan dogumunu yapti. Esini hala getiremedi almanyaya. Simdi türkiyede almanyaya dönecekmis ama.kalacak yeri yok cocugu daha cok kücük 2 aylik filan. Siz ne yapardiniz bu durumda ya. Kabul etmek istemiyorum cünkü esim evde sonucta. Bilemedim yani :(

image

65 Cevaplar

0 oy
(294 puan) tarafından
Ben şahsen kabul etmem en yakın arkadaşım bile olsa 
tarafından
Etmedim canim zaten
-Reklam-
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Neden almanyaya geliyo eşinin yanında dursun beraber gelsinler hem kalacak yeride yok el kadar bebekle dedidegin gibi vize hemen çıkmıyo  1 ay belki daha uzun surer esin kabul edecekmi o kadar zaman bilemedim 
tarafından
Esi postaliyor herhalde rahat aldatabilmek icin. Aldatiliyor da cünkü
0 oy
(4,698 puan) tarafından
ailesiyle gorusmeyenden fayda gelmez 
tarafından
Ailesi de cok normal insanlar degil zaten
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bunun eşi sa. Lak yada boşvermiş karıyı çocuğu nasıl adam bu nasıl milletin evine güvenerek bırakıyor, otel tutsun ne bilim misafir haneler boşuna muı var ayy sinirlendim 
tarafından
Bosvermis canim hatta bir cok kez aldatma var yani umursamiyor
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Madem esinn ne zaman geleceği belli değil o da turkiyede kalsın eşiyle beraber gelsin acelesi neymiş belki vize işlemleri 3 4 ayı bulacak şahsen kabul etmezdm ben
tarafından
Etmedim canim zaten ama büyük ihtimalle.esi yolluyor yada burda halletmesi gereken seyler oldugu icin bilmiyorum
0 oy
tarafından
Geri dönsün Almanya'ya. Niye burda kalıyor ki. Kabul etme bence
tarafından
Etmedim canim
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Vala çok samimi olsanda yine kabul etme derim bu devirde heleki yanlış anlama bence kabul etme doğru değil gtsin sığınma evi falan yada neblm otel kuzneleri flan yokmu de eşim yok demiş yine sen blrsn bende kabul etmek istemem eşimde hayyataaa istemez 
tarafından
Samimi de degilim uygun olmayan seyler yapinca mesafe koydum bieaz ama bizde kabul etmedik zaten
0 oy
tarafından
Eşim kabul etmiyor de kalmasın otelde kalsın yada apart kiralasın 
tarafından
Yanliz olsam buyur gel istedigin kadar kal derdim ama esim var uygun olmaz dedim. Durumu yok bi geliri yok yani
0 oy
(770 puan) tarafından
Kızin durumu iyi degilmi otelde kalsa
tarafından
Degil ailesiyle akrabalariyla görüsmüyor esi de türkiyede
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yani süre belli olsa neyse ama ucu açık sıkıntı bisey olsa kabul ettikten sonra git de denmez
tarafından
Aylar sürebilir bir kac gün olsa zaten gel derdim de eminim baya sürer yani
(9,001 puan) tarafından
Anlamadigim kiz niye biseyler hazır olmadan yada eşi olmada geliyor eee gelince de ev o bu Bi düzen kurana kadar sana kalır gelirse
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Ben olsam evime kabul etmem ya ama başka yer ayarla varsa
tarafından
Bende etmedim ama ayarlayabilecegim hic bir yer yok otel filan var onuda karsilayamaz
0 oy
tarafından
Bir kaç gün kalacaksa buyur ederdim 
tarafından
Esinin vizesini bekliyor oda aylar sürebilir
tarafından
O zaman kabul etme sonuçta eşinde evde aylarca misafirlik olmaz ki
0 oy
(6,004 puan) tarafından
Eşim izin vermiyor de kabul etme bence kimseye güven yok bu devirde 
tarafından
Esimi karistirmadim ben direk uygun olmaz dedim
0 oy
(613 puan) tarafından
Eşinin vizesi hallolunca gelsin o zaman. Çok saçma 
tarafından
Burda halletmesi gereken isler varmis
0 oy
tarafından
Anası babası kocası düşünsün kız sana noluyo aynı evin içinde kocanla baş göz etmeye mi niyetlisin :D
0 oy
tarafından
Ben almazdım kesin ve net Devir kötü aynı anlattığına benzer bi olay komşumun kızınin başına geldi arkadaşını evine aldı kaç gün bi gün gitmiş banyoya burnozu ıslak kaç kere takipten sonra anlamış ki eşiyle arkadaşı birlikte olmuşlar 
0 oy
(2,561 puan) tarafından
Eşim sıkıntı yapar na falan de eşine bağla. Onun için de zor bu durum ama bilmiyorum başka türlü yardımcı olmaya çalış.
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Duygusal baktığımda bebek var ortada evet çok üzücü.. ama evine sokarsan da ne olur ne olmaz dünya hali belli olmuyor. E oraya gelirken çoçuk yaparken sana mı sordular. Yani bu bebeğin bile sorumluluğunu alamamış. Ondan ötürü istemem ama bebek var ortada sonuçda onada kıyılmaz. En iyisi bir yer bulabilmek ona göre.. 
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Cocugu alman vatandasi sonucta. Onu acikta birakmazlar. Frauenheimler e yerlessin bence.. biz bile burda 1 ay sonrasina Bürgeramt lardan termin bulamazken esi nasil hemen gelsin. Hadi kabul ettin uzun surse git de diyemezsin. Bence esime bi soruyum de. Sonra da kusura bakma seni birakmak istemezdim ama esim pek orali olmadi aram acilmasin falan dersin
tarafından
Onlari halledip öyle gidecekti iste türkiyeye bir sey söyleyince de kötü oluyorsun. Ben direk uygun olmaz dedim
(1,566 puan) tarafından
Iyi yaptin bosver. Sormasi zaten hata olmus. Su devirde cocukla ailenin yanina bile sigamazken tutmus sana soruyo
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Böyle bir şeyi sana söyleyerek yusuzluk yapıyor bence. Ben olsam kimseye diyemezdim sende kalayım eşim gelene kadar filan hele birde kocası evdeyse. Başına iş alma derim nazik bir dille bir bahane uydur anlar zAten.
tarafından
Caresiz kalmis demek ki canim kimsesi yok cünkü ama olmaz yani uygun olmaz bunu onada dedim
(2,359 puan) tarafından
Ne dedi peki
tarafından
Tamam dedi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 369 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 376 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,023 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...