0 oy
2,306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar simdi bu arkadasim almanyadan bi arkadas türkiyeden evlenip hemen hamile kaldi ve almanyada esi olmadan dogumunu yapti. Esini hala getiremedi almanyaya. Simdi türkiyede almanyaya dönecekmis ama.kalacak yeri yok cocugu daha cok kücük 2 aylik filan. Siz ne yapardiniz bu durumda ya. Kabul etmek istemiyorum cünkü esim evde sonucta. Bilemedim yani :(

image

65 Cevaplar

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Türkiye de olsa gelsin burda benim misafirhanem var kalsın diycem de almanyada sınız aynı evin içinde eşinle olmaz günah tabiki aymanyada kurulu düzeni yokmuş eşi gelince ne yapcaklar ki sonuçta adam da gelse ev yok yuva yok çok saçma niye eşini bekleyip onunla gelmemiş
tarafından
Ayy sagol canim Allah razi olsun düsünmen yeter.. ileriyi düsünmeden hareket ederse böyle olur iste evladina yazik
(1,529 puan) tarafından
Valla Almanya hükumeti bilse böyle kurulu düzeni yok alırlar belkide yavruyu ondan ev yok düzen yok valla yazık gerçekten benim bu tarz yardım ettiğim oldu Allah razı olsun demeleri yeter ama eşini yanında olmaz bende eşimin yanında istemem sonuçta banyo yapcak tuvalete girecek e kadınız ay başı olcak erkek adam evinde rahat olur ne bilim arkadaşında hafiflik yapıyo bunu sana teklif ederek kiraya ortak arayan falan yokmu o şekil de bir yol bulsanız eşi parasını karşılamk zorunda eğer resmi nikahı varsa tabi
tarafından
Var canim resmi de imamda var ama inan kimse yok ben arkadasa kefilde olamam kirayi ödemez filan ben kötü olurum cünkü kendisinde umursamamazlik düsüncesizlik var. Rabbim yardim etsin ne diyeyim
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Ailesi yokmu 

Hiç sevmem böyle şeyleri 
tarafından
Var ama kizi evlatliktan red ettilr
0 oy
tarafından
Evde olmadığını annelerde kalmaya gittiğini söyle 
tarafından
Yok canim uygun olmadigini söyledim direk olmaz dedim yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 369 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 376 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,023 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...