0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde (588 puan) tarafından
Kızlar benim mesele çok uzun..ama.kisaca anlatacak olursam kayınvalidem 6 aylık bebeğimi gorumcemin 4 yaşındaki çocuğunun kucağına veriyor. Daha önce uyardım bir kere , dün yine aynı şeyi yapti. Okula gidiyorum mezun olmak için 3 dersim kaldı sınavdan sınava gidiyorum sadece. Artık bebeğimi orda bırakmak istemiyorum. Bırakmayı geç onlara oturmaya bile gitmek istemiyorum nefret ettirdiler kendilerinden. O çocuk hep orada birlikte yaşıyor gibi biseyler ve kaynanam zaten o çocuğa kendi doğurmuş gibi davranıyor. Allah biliyor içimi kınamak için söylemiyorum ama inanilmaz da yaramaz bir çocuk anlatmakla olmaz yaşamanız lazım çünkü çocukta anne baba ilgisi yok ananesini annesi bellemis iyice. Neyse o konu beni ilgilendirmez fakat dün eve bir geldim bir daha Alicam diye ağlıyordu, kayınpederimde ağlatma versene diyor kayınvalideme. Sanırsın bu oyuncak bebek. Çok zor susuyorum zaten bir takım olaylardan aramız açık. Ben bu durumda bir daha asla ona bebeğimi emanet etmeyi düşünmüyorum. Siz olsanız ne yapardınız 

2 Cevaplar

0 oy
(7,170 puan) tarafından
7 aylık oldu oğlum 5 dk kaynanama bırakıp wcye gitmiyorum sürekli arkamdan iş ceviriyolar çocuk asi oldu 2 bacak bi koldan annesi kardeşleri gelmiş kimse kucağına aasin bacakları agriyodur zaten dedim kaynanam dikkatli tutuyo diye ses etmedim benim arkamdan vermiş annesine benim görmediğim zaman 80 yaşında tutmayı bile bilmiyo 2 buçuk aylıktı oturttu dizine kadın çocuğu kayinbabam desem 4 aylıkken emziği baklava serbetine batirip vermis insan asla güvenip bırakmam kendi annem gelir çalıştığı için cumartesi akşam gelir pazar kahvaltidan sonra gider sabah çocuk uyanınca götürür veririm 12ye kadar uyurum 
(588 puan) tarafından
İnsanın kendi annesine nazida geçiyor hem. İki oldu bu birşey diyemedim ama gerçekten çok sinirlendim içimde kaldığı icin de buraya yazdim
(7,170 puan) tarafından
Eşine söylesene sen bunu kendin konuşma kötü gelin olursun hep yüzlerine gelme hiç boşver eşine şöyle bi sıkıntı olursa o uyarsın onları kendi ailesi sonuçta
(588 puan) tarafından
Ben zaten her harukarda kötü gelinim eşime de söylüyorum bu konuyu bana hak veriyor ama onlara geldi mi bişey diyemiyo anacı benimki biraz
(7,170 puan) tarafından
Madem hem kötü gelinsin hem eşin haklısın diyo he.de sesini cikarmiyosa çatır çatır konuş zaten aranız iyi değilmiş kopsun bütün bağlar
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Cocuğa cocuk mu verilir be, düsürür mü kıskanıp bi yerine bi sey mi yapar. Tamam sevsin uzaktan baskasının kucağındayken falan. Ne bu ya kıymetsiz esya gibi. Bırakma tabi çocuğunu
(588 puan) tarafından
Ya bunlar diğer torunlarına öyle bir alıştırmislar ki her ama her dediğini yapıyorlar resmen tapıyor gibiler çocuğa. Bende çocuk yetiştiriyorum bende çocuğumu seviyorum ama öyle her istediği olmaz bunun bir sınırı olmalı. Aman ağlamasın diye ver eline modundalar. İki oldu bu ses etmiyorum ama ağzımı acarsam kötü olacak tamamen bozulur aramız
(161 puan) tarafından
Bosver hicbi sey demeden çocuğunu uzak tut onlardan. Senin evladın da sana kıymetli.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 110595 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı