0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar ya ne kadar sorunlu ev sahibi varsa beni bulur. Ya da bu numuneleri ben mi buluyorum bilmiyorum.Önceki ev sahibim illet iğrenç derecede kötüydü kapı dinlemeler sürekli eve gelmek istemeler takip etme uçana... karismalar her şey vardı. Birde bana binayı sildirmek istiyordu. İnatla silmedim 1 yıl öyle böyle geçti en son ben silicem para ile dedi aldı parayı cebine koydu ve 1 yıl silmedi haram zıkkım olsun. Taşındım.Yeni ev sahibimde aynı kafada biriymiş. Dahada kötü 15 gün olmadı daha tutturmuş merdiven sil temiz olsun geldigim günden beri söylüyor maksadı kendi kapisinida sildirmek anlıyorum onu gayet iyi. Bugün pis bir bez almış sözde benim merdiveni siliyor yarı islak yarı kuru iki merdiveni sildi ben kesinlikle istemedim maksadı bütün yıl bana kendi kapısını sildirmek hani ben sildim sende sil diye. Bıktım artık bu ev sahiplerinden bıktım hadi diğerine yeni evliydim yüz verdim diyelim peki ya bu 15 günde neyin yüzü ya konuşmadık bile doğru düzgün. Sizin ev sahiplerinin nasıl böyle bir sorunla nasıl başa çıkardınız? Bugün silen birini buldum 250 silicek diyordu bari dedim 1000 tl verelim şaka gibi ya kaz arıyor belli.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(5,952 puan) tarafından
Nasil bina sistemi o yonetici yokmu silme gunu yokmu temizlik gunleri olur aidat toplanır bina icin temizlikçi alinir agzinin ortasına yumruğu vurucan silmeyi gorucek  
tarafından
Aynen o çok konuşan çenesine bir tane yumruk vurmak istiyorum o kadar boş konuşuyor ki. Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk resmen. Bina 2 katlı bir ben varım bir o ikimizin bastığı basamak sayısı 15 tane o hem onu hemde kendi kapısını düzenli bana yaptırmak istiyor.
(6,441 puan) tarafından
Ananem gilde senin gibi aile binasında oturuyordu canım maalesef yıkatıyorlardı sırayla 3 katlıydı her hafta biri
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
250 mi yok artik bizim 3 katli hepimiz kiraciyiz ve bitane kadin gelicek dediler ev basi 35 lira sen hesap et  bende kabu etmedim herhafta herkes digeribin kapisina kadar siliyor digeri devam ediyor ben hamile oldugumdan beni cagirmazlar sagolsunlar 
0 oy
tarafından
Yani merdivenler silinip temizlenmeli daire başına bolunmeli bizde 8 daire var biz daire basi aylık 30tl veriyoruz kadın geliyor siliyor gidiyor haftada iki kere herkes bunu kabul etmek zorunda kadın aylık 250tlye buldum derken sen tek 250tl ver demiyordur herkesin toplamıdır o 
tarafından
Tek 250 diyor oda verecekmiş sözde akrabasiymis o kisi

İlgili bir soru bulunamadı

381,782 soru

11,429,596 cevap

34,989 kullanıcı

...