0 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde (548 puan) tarafından
Selam kızlar Allah'ım nasıp ederse 29 Kasım'da sezeryanla doğumum olacak annem gelecek ama buranin hasrane ortamını bilemez.Bilemiyorum kaç gün kalacağım bana hastanede refakatçi olacak biri lazım.ilk gün zor olur ayaga kalktimmi gerisi bende olcak.İzmirde yaşıyorum Tepecik eğitim araştırma hastanesinde doğum yapacağım.benim vere bileceğim ücret 200 TL yardımcı olmak isteyen yazsin.şimdiden teşekkür ederim.

12 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Refakatçi mi arıyorsunuz anlamadım
(548 puan) tarafından
Evet canım ilk gün sezeryanli olacağım için zor olur kendim ayaklandimmi rahat olcam bana yardımcı olsun iki gün
(25,224 puan) tarafından
Yakınınız yokmu ki
(548 puan) tarafından
Anam babam gelcek onlarda buranin yabancisi baskada kimse yok
(25,224 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcınız olsun
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Yakın olsak çocuğum büyük olsa parasız gelirdim böyle anlarda insan insana lazım
(548 puan) tarafından
Ah kuzum ya ben her kese kostum ama bana geldimi kimse ortada yok anamin sağlığı yetse kimseye gerek kalmazda o buralari bilmez.Allah razi olsun
(5,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah kolay doğum nasip etsin evladını sağ salim al kucağına bakımında da zorlanma inşallah
(548 puan) tarafından
Amin inşallah Allah'ım güç versin ben bakarım inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından

Güvenilir biri nerden bulacaksın ki canım çevrenden araştır bence annenin tanıdığı falan olsun 

(548 puan) tarafından
Anam ta Azerbaycandan gelcek kimseyi bilmez ki canım aklima gelenlere söyledim de ama.tik yok bura yazayim dedim.normal doğum olsaydı iyiydi de ama sezeryan olcam
tarafından
Anladım canım geçmiş olsun
(548 puan) tarafından
Çok sağ ol canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah bulursun iyi birini 
(548 puan) tarafından
Özel oda sordum ancak hastanane yakinlarina veriliyomus iki oda var
tarafından
Anladım kuzum zor ya
(548 puan) tarafından
Zor ya normal olsaydım iyiydi ama sezeryan olinca ilk gün zor
tarafından
Evet canım ilk un yatil kalkarken sorun oluyo
(548 puan) tarafından
Ondan istiyom normal olsa gerek olmaz da bakalim nasıl olcak
0 oy
(2,749 puan) tarafından
RABBIM birini hizir gibi yetistrr ins caresiz kalmak zor
(548 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun zor tâbi ben her kese koştum ama Allah bilsin
0 oy
(650 puan) tarafından
Hamileyiz_ anneyiz35 diye bir hesap var Instagram'da tepecik eğitim ve araştırma hastanesinde doktor. Oraya yazıp bakabilrsin. 

https://instagram.com/hamileyiz_anneyiz_35?igshid=p3n18u8yq6s0
(548 puan) tarafından
Çok sağ ol yazarim canım Allah razı olsun
(650 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı sağlıkla huzurla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim ☺️♥️
(548 puan) tarafından
Amin inşallah ilk doğumum heyecenda var Allah hepimize yardımcı olsun
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım bu şekilde ne kadar güvenli olacak.. hemşireler vs yardım eder.. annende bebeğe bakar mümkünse hastanede özel oda tut o paraya.. bana daha mantıklı geldi.. rabbim.kolaylik versin.. ben genel anestezi oldum ayağa kalkmam sorun olmadı kendim desteksiz gezdim hep.. annemde bebeğin yaninda kaldı.  Genel anestezi isteyebilirsin.. bilgin olsun..
(548 puan) tarafından
Oda sordum ancak hastanede calisan yakınlarina veriyolarmis anamin iki dizi emelyatli kuzum ondan ariyom yoksa aramam yarın gitcem yine soram bakam hemisireler de pek ilgilenmiyor ki
(3,187 puan) tarafından
Olur mu öyle şey ya.. cimer'e yazın.. sağlık Bakanlığı'nın arayın ne münasebet!
(548 puan) tarafından
Valla ben 12 yatdim hastanede doğum oldu sezeryanli bıraktılar gitdiler sabah hemşire geldi dedi ustun giydirin Dr gelcek yazık kadinida cikardilar disari vizit var die ben yardımcı oldum
(3,187 puan) tarafından
Anladım.. hayırlısı olsun o zaman..
(548 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
ıstanbulda olsan ucretsiz refakatcı olurdum . ınsallah bulursun
(548 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim❤
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kiz bi metroluk yer valla bebegim olmasa gelirdim canisi nolcakki
(548 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum sen ben yaparız ama bize gelince yok
(2,840 puan) tarafından
keske gelsem kiz valla gonulden soyluyom bebek kabul ederlerse geliyim :)
(548 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum bebekle olmaz ben kiymam söylemen yeterli var olasın inşallah
0 oy
tarafından
Bunu hastaneden bulursun annem 3 hafta yatti bende okuyodum o ara sinava gitmem lazimdi bundan 5 sene once dokuz eylulde geceligi yuz liraya bulduk sirf bu isi yapanlar var onuda hastabakicilar yonlendiriyor
(548 puan) tarafından
Yarın yine sorayım hastaneye bakim inşallah bulurum
0 oy
tarafından
Ah canım benim Seni o kadar iyi anlıyorum ki Ben de İzmir'deyim ve yalnızım yardımcı olabilecek kimse yok Görümcem vesaire. Şimdiden bende doğumu düşünüp duruyorum Benim annem dahi gelemeyecek düşük tehlikem var kalkma diyor doktor olmasa ben çıkıp gelirdim para mara önemli değil Allah yardımcın olsun kuzum 
(548 puan) tarafından
Zor yavrum ya normal olsa he insan idare eder anam yazik ta Azerbaycandan gelcek hem iki dizi emelyatli hem iltahpli romatizma var yaracak yerde vermuyolar o kadına günah.insallah belki kendim iyi olurum kimseye gerek kalmazda ama ilk gün lazim ben iki defs emelyat oldum eşim ziyaret saatinde izin verdiler bi.Senin annen nerede ki canım?
tarafından
Canım benim annemde kahramanmaraşta o da yakın değil azerbaycan  kadar olmasada
(548 puan) tarafından
Kıyamam kuzum uzak olmak böyle zamanlarda Allah'ım hepimize yardımcı olsun inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım ben izmirdeyim  imkan olsa  yardım etmek isterdim  kardeşim akrabalara  hep baktı  refakatçi  oldu soyliyim  kardekardeşime 
(548 puan) tarafından
Allah razı olsun canım demin bı tanıdık var dedi bizim komşu bir günü 200 tl bakar ne dedim ya ev temizliği mi dedim valla benim durum bu.bulamazsam anam mecbur kalcak
(12,264 puan) tarafından
Tmm canım sen özelden  numaranı  yaz kardeşimle  konuşun istersen anlaşırsanız   senin içinde iyi olur
(548 puan) tarafından
Sağ ol kuzum arkadaş bulmuş dedi iki gün o kalcak 3 gün gerekirse ben kalcam dedi
(12,264 puan) tarafından
Tmm canım  sende sağol  hayırlı evlât olsun inşallah canım benim  bebeğin
(548 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah (◔‿◔)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
25 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Behiye2020 (1,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 227 göst.
22 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...