0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Ay kızlar yaa eşim uykuda cok konuşur tm mı. Bende ona sarıldım sonra baktım cok terlemiş dedm aşkım çok terlemişsin dedi ki evet bebeğim (uyku sersemiyle) sonra dedim bebeğin miyim gerçekten dedi ki evet birde karımsın eee başka neyinim dedim namusumsun dedi başka dedim şerefimsin dedi ay gülmekten öldüm sonra dedim en cok oğlumuzı mu seviyorsun beni mi dedi en çok sizi sevmiyorum en çok kendimi seviyorum HFHSJDJSJDKDXMX kızlar bu dediklerini sabah uyanınca dıyorum valla hiç hatırlamıyorum dıyor yaaaahahahaha

15 Cevaplar

+1 oy
(1,198 puan) tarafından

Abooooooo uyku sersemligi demeyin banaaa bende konusturdum uyku sersemligi uyku haliyle eşimi  bir daha da yemedi :D 

Yeni evlendigimiz sıralarda Eşim uyku sersemi baktım uykuda konuşuyor falan dedim fırsatını bulmuşken sorayım sen Elif'i seviyomusun dedim çok seviyorum dedi Elif'i bırak beni al dedim bırakmam dedi :D 

Sonra dedim buna ben Elif'i kovdum artık elif yok sen benim kocam ol dedim uyku sersemligi ile bı tokat yapistirdi ben seni istemiyooom ben Elif'i istiyom diye  sjsj 

Sabah anlattım da inanmadı :D bidaha da yapmadım sjsjsjs 

(312 puan) tarafından
sinavi gecmis seninki :D
(1,198 puan) tarafından
Tövbeler olsun bidaha yapmadım Tokat'tan sonra sjsjs
(2,479 puan) tarafından
Hahah koptum
(1,154 puan) tarafından
Yaaaaaa ahagah çok güldüm yss
(1,198 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Benim eşimde çok konuşur hatta ben konuşmayı da geçtim marş söylüyormusum uyurken :D

(1,154 puan) tarafından
Ahqhqhj cok komik yaa bi defa da bağırarak demişti çay yok mu çay
0 oy
(312 puan) tarafından
Karin ariyor kalk de ne dicek bak djsjsjskhss
(1,198 puan) tarafından
Benzerini ben yaptım bidaha da tövbe ettim sjsjs üstte oku
(1,154 puan) tarafından
Ahhaha iyi fikir denicem
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ali usta boruları kaldıralım dedi gece bende benim belim ağrıyor kaldırmam dedim .. tut usta 200 kg lik boruyu ben mi sirtlayayim adam çağır dedi bende bizden başka kimse yok içine girelimmi borunun seni opim dedim usta içinin kaynağını yarın yapicaz sen adam çağır sonra girerim içine dedi:):) 
(7,121 puan) tarafından
Adamdaki iş aşkından öpücüğü kulağa duymuyor
(5 puan) tarafından
Hahahahahaaaa ay ne komik yaaaa :))))) ne güldüm buna
(7,121 puan) tarafından
Hunilianne kız hunili mı ay bende buna güldüm ..... Sen gül benim evime ışık dolsun ❤️
(5 puan) tarafından
He valla iki çocukla geçirdim huniyi kafama :))))
(7,121 puan) tarafından
Bendeeeee:)
0 oy
(8,980 puan) tarafından

Sjjdjsjjsjsj ben bile çok güldüm :D eşim uyurken hiç konuşmaz sesi çıkmaz. Horlamaz nefesini bile sakince alır. Bebek gibi uyur. 16 aylık oğlum var. O bazen annnneeemmm filan diyo uykusunda. İçimi eritiyo. Heralde rüyasında beni görüyor diyorum 

(1,154 puan) tarafından
Yaa benımki hem horlwr hem konuşur çok komik
(2,687 puan) tarafından
Ne guzellll horlamayan konusmayan koca hayalll gibiiii :)))) bizimki vidanjor gibi calisir mubarek cocuk olunca kovdum odadan
(53 puan) tarafından
Yade ozcan yorumunuza çok güldüm :)) bnim eşimde çok horlar yeni evliyim ilk defa horladını öğrenince çok korkmuştum sabahları beton kırma makinesi gibisin diyorum ona ama şaka bir yana bende bebek olunca ne yapcam bilmiyorum odadan vursalar çıkmaz.
(2,687 puan) tarafından
Valla bende ilk zamanlar korkmustum horluyo yetmiyo bide konusuyo allahtan konusma seyi gecti nasil olduysa ama horlamak tam gaz devam valla cocuk uykudan sicrayip aglamaya baslayinca hadi sana gule gule dedik cocuk icin yapti yani :))) adam tedavide olmuyo olan bana oluyo bazen o kadar oluyo ki yan odadan boyle bisey firlatsam da sussa diyorum o kadar vahimiz bazen dua et komsular polis cagirmiyo bunlar evde ayimi besliyo bi kukreyen var demiyolar diye :))))
(53 puan) tarafından
:)) bnde annemlerin evine kalmaya gidince annem sabah sen nasıl uyuyorsun o sese diyor alıştım artık ilk zamanlar korktum ailemin evinde horlayan kimse olmadı için yadırgadım biraz
0 oy
tarafından
Benimkide çok konuşur 

Ben size bu ışıkları çıkınca kapatın demiyormuyum diyor

Şunun üst kapağını marş dinamosu nu sökün bakalım diyor 

Abi TM yarın getir bakalım diyor 

Sersemken bende konuşuyorum arada 

Seni seviyorum dedi bende seni dedi hepsi bu mu allah cezanı vermesin dedi gahssgadvx 

Tabiki gündüz hiçbirşey hatırlamıyor 
(1,154 puan) tarafından
HDEJJDJS bazen bağırıyor. Siparişe falan çıkıyor diyor ki kaç tane lahmacun lazım dıyorum 5 dıyor tm hemen getireyim
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Bı ara eşim bisiler diyodu uykusunda ne diyon aşkım dedim durnisim var dedi ne işin var dedim ambulleri devistircem dedi bı gün önce onnarla ugrasmisti 

Bide yeni bebenmiz. Oldu eşim uyku sersemi boş yatağa. Pispis yapıyodu napiyon aşkım vocuk orda değil dedim histttt bekle bekle çocuk emziriyorum demistiisjjsjsjsjssjjssjsjjssjsjsjsjssj:D

(1,154 puan) tarafından
Yaa sona haykırdım
(2,562 puan) tarafından
Aynen bende çok gülmüştüm çok dalga geçmiştim:)
0 oy
(1,192 puan) tarafından

Seninki yine iyi ben uyku sersemi  eşime anne bana su ver 

Sen kimsin ya

Dur bi sen bana yabancı gözüktün  fln demişim bide bunları farklı günler demişim:D

(1,154 puan) tarafından
Yaaa ben hiç konuşmuyorm uykumda çok komik ama yaa
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Ahahaha benimkide bazen 1-2 bişey söyler. Ama anlamsız şeyler
(1,154 puan) tarafından
Komik oluyor yaa
0 oy
tarafından
Iyi eğlence çıkmış sana
(1,154 puan) tarafından
Öyle oldu biraz hshwhw
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benim eşimde kasabada kuruyucu ek iş olarak ta odun kesiyor yani hızarcı  9 aylık hamileyim yatiyoruz bi uyandim elimi tutmuş osman amca. Bu dalıda kesim mi diye aboo dedim hayatım dur karnıma basıcan üstüme çıkıcan beni ağaç sanmiş yani öyle görmüş çok korktum çok tehlikeli şu an yine hamileyim diyo çok korkuyorum uykuda sana bebeğe zarar verirsem nasıl af ederim kendimi çok ta uykusunda konuşur 
(53 puan) tarafından
Aay valla sesli güldüm yaa çok komikti, birazda korkutucu eşiniz hep korku içinde uyuycak bişey yapar mıyım diye, yinede hamile halimle beni çok güldürdünüz Allahta sizi güldürsün, evladınızı sağ salim kucağına almayı nasip etsin
(1,154 puan) tarafından
Ay valla ben komik hem korkunç yaaa güldüm inanki ejejeej
0 oy
(7,268 puan) tarafından

Eşimde çok konuşur pek anlaşılmaz ama bende karşılık veririm. En son şey dediğini hatırlıyorum paketi taa nereye atmışlar (kurye). Uykusunda beraber kuryelik yapıyoruz :D

(1,154 puan) tarafından
Ajahaha bizde uykusunda beraber fırıncılık yapıyoruz çok komik yaa
(7,268 puan) tarafından
☺️☺️baya komik oluyor sabah anlatiyorum böyle böyle dedin diye gülüyor
(1,154 puan) tarafından
Ay evet benimkide baya güldü sabah
0 oy
(11,395 puan) tarafından

Maşallah bilinçli cümleler sanki  :)

Benim eşim hiç konuşmaz bazen yaptıklarını soruyorum hatırlamıyorum diyor :D

(1,154 puan) tarafından
Ay yok sabah sordum dedi hatırlamıyorum jdejdjsd
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Ya benim esim pek konuşmaz da 3.5 yaşındaki kızım yeni yeni açıldı konuşması bu ara herseye hayır diyo gece uyurken anne yok ihi anne no diyip duruyo :D

(1,154 puan) tarafından
Yaaa cok tatlı maşallah
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Hahahahaha en çok kendimi seviyoruma bittim 
(1,154 puan) tarafından
Bende onda bittim yaaa whqhqhhw

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 924 göst.
0 oy
60 cevap 1,398 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 357 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tevafuk (24 puan) tarafından soruldu

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,955 kullanıcı

...