0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,135 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar herkese. Çocuğum bu sene ilk kez anasınıfına gidiyor. Daha önce hiç bu kadar kalabalığın içine girmemişti. Eylül ayından beri devamlı hastalanıyor. Ateş, öksürük, burun tıkanıklığı, ishal....son iki ayımızın özeti. Tam iyileşecek gibi oluyor yine hastalanıyor. Kaçıncı antibiyotigimiz bilmiyorum. Kilo da verdi soldu çocuk.Ben de çok yıprandım gerçekten. Bir tek biz mi böyleyiz aynı durumda olan var mı? Sizler ne yapıyorsunuz, nasıl atlatıyorsunuz bu süreçleri? Okula bir süre ara vermek sizce bir çözüm mü? 

17 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim ki küçük ama yeğenim var oda kaç haftadır hasta çocuk düzelemedi şuan iyileşene kadar gitmiyor bir haftadır sanırım baya kötü olmuş ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki de sürekli hasta. Geçen yılda gitti ama bu kadar hasta olmamıştı. Bu yıl niye böyle bilmiyorum. Ben göndermeye devam edeceğim yeni şeyler öğreniyor seviyor öğretmenini arkadaslarini
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Benmki de sürekli hasta ama göndermeye devam edecem alırsam evi başıma yıkar hemde yeni şeyler öğreniyor arkadaş ortamı illaki hasta olck bagisiklilik sistemi biraz zayıf hiç mikrop almadı cocuklar yani en azından benim çocuğum şimdide hemen hastalanıyor alışacak zamanla mikrop alaala düzelir 
0 oy
(224 puan) tarafından
İmmunol bağışıklık güçlendirici tavsiye ederim
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Malesef benim de oğlum öyle şuan hasta:( post açtım bunun icin 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
İlk defa başlayan çocukların durumu malesef bu. Takviye biseyler kullanmaya gayret edin bağışıklık güçlendirici. Umca alabilirsiniz. Ben karadut özü veriyorum sabahları 
0 oy
(218 puan) tarafından
Bağışıklık güçlendirici verin hem antibiyotik kullandığı için iyi ve kötü bakterilerde ölüyor karadut özü verin sarımsakli yoğurt verin, NBL probiyotik kids var onu verin çocuğunuza ilk başlarda böyle oluyor.
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benimkide aynı maalesef üstüne usluk hem kardeşine hemde bana bulaşıyor hepimiz hastayız burun çekiyoruz fiş fiş akıyor yoruldum ya
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben balık yağı ve ınstagram'daki hekimannenin kreşe giden çocuklara önerisi olan "resverol" e başladım gerçekten hastalıkları ayakta atlatıyor ondan beri kesinlikle tavsiye ederim.
0 oy
(407 puan) tarafından
Bütün çocuklar aynı yeğenim kereste oksuruyor
0 oy
(641 puan) tarafından
Kızım 1 sınıfa gidiyor 5 eylülden bu yana çocuğumun ne hastalığı bitti ne biz iyilesebildik elli seferde sınıf gruplarına falan söyledim hasta olan çocuğu yollamayın diye ama millet inatla gönderiyor bıktım vallaah çocuğum ilaç üstüne ilaç çocuğumun ilaca bünyesi bağışıklık sağlıcak :((
0 oy
(642 puan) tarafından
Oğlum geçen yıl birinci sınıfti hep hasta oldu.2.donem duzeldi bağışıklık kazandı.doktorlar bile 2.sinfta düzelir diyor bu sene çok şükür iyiyiz .
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Bizim de öyle 1 hafta 2 hafta gtmedk sonra o burun akıntısı yine devm ya 
0 oy
(324 puan) tarafından
Ahh canım ahh aynı durum bızde fazlasıyla var eylul ayından beri hastalanıyo kardesine bulaşiyo bıtkısel ilaçlar ballar pekmezler hiç saymıyorum bile babasi oluldan almayı bile dusundu uzman doktorumuz onleyıci takvıyeler verdi ama dedigi de alısacak bunyesı dedi bagısıklık kazanana kadar biraz boyle gecer miş yanı bu sene zor gececek ama yapacak bişeyde yok canım
0 oy
(5,003 puan) tarafından
1. Sınıfa giden çocuğum 2 aydır grip burnunun akıntısı hiç bitmedi bide evdeki kardeşine bulastiriyor mahfoldum ailecek
0 oy
(5,088 puan) tarafından
Okula yeni başlayan çocuklarda normal maalesef 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Atlatamıyoruz hep hastayız bıktım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 142 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,580 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
29 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Efe (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...