0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Ay kızlar bahsetmistim kayınvalidem beni hic istemeyen bizi ayırmaya calısan birisi klasik oğluna cok düskün beni kıslanır falan filan :d gecenlerde esimin köyüne gittik esim görevdeydi yoktu ben kayınvalidemlerle gittim. Köyde imece usulü bazı isler yapılıyodu köye merkezden şehirden o köylü ama tanımadığımız insanlar da geldi. Herkes is yapıyo ben de şehirde büyüdüm elimden cok köy isleri gelmez inek dana vs.is yapanlara su ayran falan götürüyorum. Kalabalık bayağı. Kadının biri beni köseye cekti kac yaşındasın falan okuyo musun bilmem ne sorular soruyo. Ben de saftirik sohbet ediyoruz diye cevap verıyorum sonra kadın bana kaynımı gösterdi bu cocuk kim dedi o benim kaynım teyze esimin kardesi dedin ay sen evli misin falan filan dedi utandı gitti. Sonra benden helallik istedi seni oğluma beğendim bekar sandım ufak tefek gördüm seni hakkını helal et falan güldük gectik. Eve gelince kayınvalideme anlattım bu olayı ay anne köyde kadının biri böyle söyledi bana dedim bana demesin mi evet ben de yanındaydım duydum hatta sana görücü olduğunu da anladım ödüm koptu baban duyacak diye dedi. Ulan madem sen kadının bana görücü olduğunu duydun hissettin desene hanımefendi bu benim gelinim olur diye. Sessizce sinsi sinsi bizi dinlemiş anlamış sesini cıkarmamıs resmen. Olması gereken bu değil mi kızlar yani. Ben anlamadım kadın benle sohbet ediyo sandım kayınvalidem anlamış ama sus pus. Beni kabullenmediğini biliyorum evet ama bu kadar da sacma geldi nolursa olsun geliniyim sonucta 

10 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
İyi vermemiş seni Allahım yarabbim ya tmm sevmeyebilirsin anlasamaya bilirsin ama bu kadarda saçma bence sonuçta oğlunun helalisin sen nedemek sessiz kalmak 
-Reklam-
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Nişan için saç boyamaya salona gitmiştim. Bir teyze beni çok beğendi:D:D:D

Nışanliyken eşimin babaannesinin cenazesinde bir nine beni beğenmişti.:D

0 oy
(8,909 puan) tarafından
Genişlik nirvana resmen nasıl Bi insan bu yaa sevmeyebilirsin ama gelinin ama o senin insanın gururuna dokunur 
0 oy
(119,289 puan) tarafından

bu yazda esimin babamin yaninda biri beni istemisti :angel:

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benimde başıma geldi ama çocuk direk bana söylemişti telefoncuya gitmiştik yeni evliyiz o zamanlar çocuk benimle muhabbete başladı adımı soruyo nereli olduğumu yaşımı falan babamı nerde oturduğumuzu eşimde karşı standda sonra numaramı isteyince eşimi çağırdım abinmi dedi çocuk bende eşim deyince kızardı :)) ben seni bekar sanmıştım çok benziyorsunuz bir birinize abin sandım dedi eşime söyledim tabi birdaha o mağazaya girmedik benimde girmemi yasaklamıştı:)) 
0 oy
(7,247 puan) tarafından

Kaynanan iyi vermemiş bari seni  :D ben hep yüzükle dolaştığım için eşimle çocugumla öyle bir durum yaşamadım 

0 oy
(3,794 puan) tarafından
evliligimin ilk yillari basima gelmisti benimde. bina girisinin hemen ustunde balkon olan bir evde yasiyodu kaynanamlar. alttan zil calinca balkondan bakardik. neyse zil caldi balkona ciktim kim o diye kaynanamin taksitcisi gelmis halimi ne almis yolda gezen halicilardan  neyse iste. kaynanamin ismini soyledi evdemi diye . bi saniye çağırim anneme dedim girdim iceri. asagi indi cikti kaynanam guluyo . noldu dedim sana görücu cikti adam ogluna dedi
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Dayımın gelinini evin kızı zannedip ellerinde çiçek çikolata istemeye gelmişlerdi onalr kendi kızlarına geldiler zannetmişlerdi meğer gelini evin kızı zannetmişler snn olay daha basitmiş :Dd

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hshshshs arkadaşımın düğününde sen çok tatlısın dedi bende evliyim dedim yalan söyleme küçük yaşta ne evliliği dedi 3 aylık hamileyim dedim parmakta yüzük var inanmadı orda kaynanam oturuyor tanıştırayım mı dedim gitti :) kimlik isteyecekti nerdeyse 
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Bende aynı şeyi eşimi köyünde düğünde yaşamıştım:))

Ama duyup susmakda netice de sevmesende oğlun sevmiş evlenmiş gelinin eee orada kadının oğlu konussada tepki vermeyecekmiydi

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,709 göst.
0 oy
32 cevap 291 göst.
+2 oy
52 cevap 679 göst.
+1 oy
45 cevap 645 göst.

379,684 soru

11,365,612 cevap

34,845 kullanıcı