0 oy
53 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,366 puan) tarafından
Arkkadaşım gelecek eşi ile birlikte  sabahtan eşi bırakacak arkadaşım akşama kadar biz de akşam da yemek yiyecekler gidecekler o yüzden ben de o da bebekli Ben de bebekliyim diye pratik bir şey yapayım dedim ya güveç hazırlayacağım fırına vereceğim eşim gelirken alacak ya da balık malzemelerini mantarı patatesi soğanı her şeyi sarımsağı falan hazır edeceğim eşim de gelirken balığı getirecek o şekilde pişireceğim balık önceden elimde olsa daha pratik ama işte taze bulmak zor olunca o iş yerinden ayırtayım gelirken getireyim geç olmazsa diyor çok kararsız kaldım tam da süresini bilmiyorum genelde 40 dakika yakışıyor daha pratik ne olabilir acaba

4 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Valla başlığı okudum sadcee kusura bakma bence balık pratik 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Balığı eşin bir gün önceden alsa
(1,366 puan) tarafından
Bugün alırsa çok iyi olur ya bakalım da inşallah bulabiliriz nasıl bir yerse Bursa'da balık satan yerlerde hemen tükeniyor balık sabahtan almak gerekiyor
tarafından
İnternetten sipariş versen ? Getir vs yada direk balıkçıyı arasan
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Balık daha pratik tavan varsa hiç uğraşma bence hemen temizleyip mısır unu ile buğday unu karıştırıp kızartmaya başla yanına da turp havuç salatası yeşillik tamamdır

Tatlıyi eşin dışardan şerbetli bir tatlı alabilir  vaktin olursa un ya da irmik helvası yapabilirsin suyla
0 oy
(407 puan) tarafından
Balık daha kolay tabikide

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
20 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mhmd8mrn (5,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 106 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
15 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

377,973 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı