0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,056 puan) tarafından
Bilgisi olan varmı kızlar ya da başına gelen adet olduğumda ilk 2 gün rahmimde ağrı oluyor zor ayakta duruyorum 3.gun geciyo dogumdan sonra böyle oldu

5 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Doktora git, bir ultrasonda baksın canım.

2 gün ağrı normalde. Ayakda zor duruyor olman bilemiyorum
(2,056 puan) tarafından
Saol canm ya
-Reklam-
0 oy
(2,056 puan) tarafından
Yokmu kızlar başka bilgisi olan 
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra bende adetken baya kötü oluyorum ayakta durmak değil oturamıyorum bile:(
(2,056 puan) tarafından
Ay niye oluyo ki canm anlamadm bi yerde okudum rahim aşağı çekilince oluyomus olmadı bi doktora goruneyim
tarafından
Gorunursen haber et olur mu sen sezaryan mi oldun
(2,056 puan) tarafından
Yok canm normal doğum yaptm yazacam canm buraya merak etme gittigimde
0 oy
(5,681 puan) tarafından
Bnm sürekli oluyor valaa 
(5,681 puan) tarafından
Ayy bnm de bide sen daha önce hiç geç adet oluyirmuydin kız benm bekarken 6  7 8 ayda bı oluyirdum hep geç oluyridum felâket kanaman oluyirdu snra evlendim 5. Ayımda hamile kaldım düşün 5 ayda tek bikere adet oldum snra hamile kaldım doğum yaptım iki yıl adet olmadım sütten kestim çocuğu ayy adetim düzenli olmuş bu dört aydır hayret acaba spiral varmı ondanmi aferdesn yatak tayt faln batıyor bende
(2,056 puan) tarafından
Yok kuzum adetlerim geç olmaz kız doktorlar bisey demiyormuydu baya geç oluyomussun maşallah ama hemende hamile kalmissin:)kız bende aksine sütten kesince adetimde hafif aksaklıklar oldu cidden çok tuhaf ya demekki herkeste aynı olmuyo
(5,681 puan) tarafından
Doktora çok gttim hep bişey yok derlerdi hata hormon testi yaptu bile bişey yok dediler bekârken teyzeler soğan suyu iç derlerdi çnkü ben nerde bakarsan 15 yaşımda adet oldum ve bı sene olmadım aferdesn kanama hiç yoktu  4. 5 6 ayda bir ama leke geliyridu sadece gosgis bölgem ful büyük büyük sivilce çıkardı bende bı çaydanlık soğan suyu içtim içtim bı adet oldum aboooo kıyafet yetsimiyirdu tam 12 gün boyunca adet olmustum köyde leğene kıyafetlerimi koyardım su koyardım üzerine o su full kan olurdu tabi çocuk aklı işte babamlar abimler kanamayı görünce bune falan deyince annem bana kızardı hepsini sabunla yika as yatak falan arkam hep kan olurdu snra o kürden snra iki ayda yada üç ayda bi olmaya başladım felaket ama kötü oluyrium tam iki yıl olmadım doktor sütun koruyor dedi sütten kestim adet oldum ama öyle byle degil felâket kötü kanamam vardı bir hfta sürdü sanki vajina çıkacak gbi
(2,056 puan) tarafından
Soğan kurunu bende duymuştum canm ahh kız çocuk aklı iste:)uzun zamn olmadığın için kanaman çok oluyo demekki canm ahh biz bu kadınların cektigi nedir
(5,681 puan) tarafından
Aynen cnm vaalaa zor
0 oy
(4,296 puan) tarafından

Bendede oluyor canım o yaa acayip derecede sanki doğum yapmışım derecesinde normal doğumla alakası varmi acaba benim ikiside normal dogum Ondanmi ki:angel:

(2,056 puan) tarafından
Tam üstüne bastın canm doğum yapmışım gibi ağrı oluyor inan korkmustum sadece bende var diye
Bence benim.dogumla alabalıkta bende 2 tane dogurdum
(4,296 puan) tarafından
Yok kız afedersin söylemesi ayıp çıkacak derecesinde oluyor bende normal doğummu canım senin de
(2,056 puan) tarafından
Ay cidden berbat bisey evet tatlım normal o doğum benimkide valla sanırsam onunla alakali
(4,296 puan) tarafından
Aynen öyle ondan büyük ıhtimal

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
14 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Akss (781 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.

396,291 soru

11,854,534 cevap

35,948 kullanıcı

...