0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (710 puan) tarafından

Kizlar kilo verenler bana önerileriniz neler su tedoks  suyu ise yarar dedikleriniz var mı bana yardımcı olun :)))

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı olsunnnn
(710 puan) tarafından
Saol canm benim
tarafından
Detoks suyu kullanmiyorum diyetisyene vermedi
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Detoks suyu kullanımıyorum günde 2.5 lt su içiyorum ekmek tatlıyı kestim. Akşam 6 dan sonra yemek yemiyorum (çalışıyorum) ve porsiyonlarımı küçülttüm. Ve her sabah spor yapıyorum amacım kilo vermek elbette ama sağlıklı bir şekilde verip sıkılaşmak istiyorum 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bende başlayıp başlayıp birakiyom bu ara sağlam bir motivasyon lazım 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Emzirme döneminde isen detoks yapamazsin canım bol bol su içeceksin su senin elin ayağın olacak günde 3 lt kesin içeceksin ben 4 içiyordum gerçi iki ayda 18 kilo verdim diyetisyenle birlikte tabi:)♥️
(1,405 puan) tarafından
kaç kg başladınız. maşallah
(1,125 puan) tarafından
95 ile başladım 77 kilodayım bu ay ara verdim ama kaynanam gelecek yapamam diyet onun efso yemekleri varken o gittikten sonra devam edeceğim inşallah
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Bende bugün başladım hadi hayırlısı 71 kiloydum 2 ay öncesine kadar yine 77 olmuşum :'(

0 oy
(133 puan) tarafından
Diyette kabız olursan kilo vermen imkansız kabız olmamak için muhakkak acı biber olacak sofrada kahvaltıda bile. Acı tursu al kendine. Gece yatarken yogurda sarımsak rendele. Oda metebolızmanı hızlandırıyor. Ve kabız olmazsın. Ekmeksiz diyet cok yanlıs. Karbonhidrat şart ama 1 dilim kahve rengi ekmek ye. Ve tabıkı protein şart. Uzun emekler verip kendince orta yolu bulursun. Ne desek boş zamanla yasayarak anlarsın. 
0 oy
tarafından
Bende baslicam aylardır yarın diye diye erteledom şistim kaldım baaklim inşallah bu kez diyetime sadık olurum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 258 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...