+1 oy
1,293 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

yatak odasına tuğla çimento getirip eşim ikinci çocuğu istemiştir deyip duvar örmek ne ara bu kadar gerilesti insanlar ya mahrem yok edep yok içerik yok ahlak yerlerde seriliyo artık beş saniye video için beğeni için bu kadar dusururmu insan kendini ya

33 Cevaplar

+6 oy
(25,224 puan) tarafından
İşte özgürlük, işte çağdaşlık :) 
tarafından
Mizah olarak söylemiş arkds sanırım yani özgürlük çağdaşlık bu seviyeye geldi anlamında
tarafından
Ayy ne bilim gerçek söyledi sandım ayy kusura bakma canım ( selo de bana )
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım olur öyle:)
(7,121 puan) tarafından
Yalnız olayın kavgadan dönüp canıma baglanmssi ..... Seloooo gene vurmussun
(25,224 puan) tarafından
Direkten döndük ahahah
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Gelecege dair pek bi umudum yok boyle videolari gordukce de umutsuzlugum hakkinda emin oluyorum 

...
tarafından
Benimde hiç umudum yok
+1 oy
tarafından
Bizim millet hamileyim diye gezen adami zengin etti 7 trilyon diyolar ne kadar dogru bilemeyiz millet para icin her b.ku yapmaya basladi boylee..
tarafından
++++. Adam röportajında beni böyle sevdiler, senaryolarimi ayakta alkışladılar ben daha fazlasını yaptıkça daha çok hayran oldular Mükremin gezgini onlar var etti dedi.
Çok da haklı valla
+1 oy
tarafından

O malanin sapını alacannnnn :D

Vuracan kafalarına(küfür edecek sandiniz dimi etmem asla djjs)

0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum gün gün geriye gidiyor yaa edep yerlerde kıyamet almeti Allah sonumuzu hayırlara çıkarsın
tarafından
En kötüsü eşinin rıza gösterip tepkisizce izlemesi erkeklik yerde geziyo pes diyorum artk şunları gördükçe
tarafından
Öyle öyle canım bu daha iyisi daha ne videolar görüyoruz
0 oy
tarafından
Fenomensem yaparım maksat makara muhabbet 
0 oy
tarafından
Aa öyle deme biz özgür insanlarız herşeyi yapabiliriz :) 
tarafından
Gerçekten özgürlükte sinirlarimizi öyle bı astikki
0 oy
(1,529 puan) tarafından
erkekler artık karılarını millete peşkeş çekiyorlar bune ya çok komikler sanki namus denen birşey yokki tiktokta karısı oynar kocası arkadan cibban çalar nasıl mide nasıl ahlak bune böyle anlamadım ben evde tayt giysem eşim yıkar ortalığı sakın dışarı çıkma bununla diye zaten artık bende giymemeye özen gösteriyorum bunlar eşlerini sosyal medyada pazarlıyo kıyameti ölümü unutmuş millet
tarafından
Karıları önde dansediyo arkada uyum sağlamaya çalışıyorlar türk milleti ne ara bu kadar mezhebi genislediya ya yaşlılar bile kafayı yedi bu platformda bütün gençler ergenler bunları izliyo taklit ediyo örnek alıyor buna ne zamandur denilicek
(1,529 puan) tarafından
Bence cumhurbaşkanının bunu yasaklaması lazım nasıl evlilik programı kaldırıldı bu tiktok instgramda engellene bilir bu tarz çok uygulama var gerçi hepsini yasaklasalar keşke ahlaksız bir gelecek bizi bekliyo maalesef
tarafından
Birini yasaklasa öbürü çıkar ki yasaklamazlar ne paralar dönüyor böyle platformlarda döner sermaye işliyor
(1,529 puan) tarafından
Bir gecede 100 bin 200 bin kazananlar varmış ama bizim millet enayi şaklabanları seviyolar maalesef yasaklancak ve bu tarz uygulama çıkaranlar olursa Türkiye de ceza uygulayacak bak o zamn yapa biliyorlarmı biz küçükken sanatçılar vardı şimdi fenomenler var neye hizmet ediyolar sanatları ne belli değil ucube tipli yaratıklar çocuklar da özeniyo
(1,529 puan) tarafından
Benim oğlum Enes batur hastaydı saçını öyle istiyo onun gibi konuşuyo kıyafetlerini istiyodu  eşim telini tabletini aldı en son elinden sürekli video çekiyordu çocuğum şimdi allahtan unuttu
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Of çok saçma :D
0 oy
tarafından
Niye burayada harseyini paylaşanlar var özelini mehrem yok edep yok diye niye onlara aynı tepki gelmiyor 
tarafından
Burdada çok ileriye gidenler var soru soranlar var yalnız burası gebelik platformu cahili var bilmeyeni var kadın kadına olma rahatlığıyla her merak eden soruyor yalnız yatak odasını videoya çekip ikinci çocuğu istiyo diye tuğla çimentoyla duvar örmek ve milyonlarca beğeni almak çocukların dahi bağımlı olduğu bir uygulama ve günden güne ahlagi mezhebi yerle bir ediyolar
tarafından
Burda da erkek var hamilelik bölümü değil burası genel sohbet bölümü kadin erkek ne fark eder ki edep önemli kadin için kadının özeli kendine saklamali burda tik tokta olsun kırmızı halı gibi miletin önüne sermesin çok iğrenç itici görünüyorlar çünkü
tarafından
Burdada adminlere görev düşüyor öyle post acildimi anında Kapatılmalı
0 oy
tarafından
Kız devir öyle oldu ki bu yine iyi diyoruz...

Neler neler var. Yemin ederim çocuğum için çok çok endişe ediyorum.

Çok kötü bir zamanın içindeyiz. Rabbim hayâ dan ayırmasın ☹️
tarafından
Yeminle akşam kızım 3yasinda uyutmak için yatırdım hadi uyu dedim öyle deme anne iyi geceler hayatım de bana o ne demek oluyo dedim televizyon da öyle diyorlar dedi bidaha kızlarım yanındayken TV acmiyicam kesinlikle
tarafından
Offf ☹️ işte ne yapacağınızı şaşırdık artık.
Zehir gibi kafaları var anında kaydediyolar akıllarına. İyiyi de kötüyü de.
Kızım 7 aylık oldu TV onun yanında nerdeyse hiç acmamisimdir çok dikkat ediyorum ama nereye kadar edebilirim ki büyüdükçe isteyecek ☹️☹️☹️
tarafından
Normalde aksmaa kdr babaanneleriyle bahçede oyun oynuyolar akşam benle bı saat film izledi hemen kaydetmis beynine
tarafından
Eder bacım çok dikkat et. Gerekirse o olduğu zaman Kur'an dua falan aç onlara aşina olsun böyle ahlaksizliklari öğrenmesin.
Ben akşama kadar babanneyle bıraksam neler olur neler.
Geçen k.peder diyo çizgi film aç izlesin. 7 aylık bebek için bunu diyo düşün..
0 oy
tarafından
Şeyine kilit vursun onun videosunu atsın daha mantıklı maazallah adam yataktan baska bır yerde yakalar falan yıne olur 2. cocuk 
tarafından
Zaten bunu çekmekle vermek istedikleri mesaj ortada yazıklar olsun bide milyonlarca hayranları takipçileri var
tarafından
ölüyor cunku bızım mıllet boyle edepsızlıge herkes tepkı verse boyle ileri gidebilirler mı arsızlık ayyuka cıktı erkekler deyyuslugu marifet sayar oldu kadınlar cıplak gezmeyi ozgurluk sanar oldu
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Denyus koca olunca böyle videolar çok normal .Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Beyin olmayınca yapılıyor demekki
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Millet böyle saçma sapan insanların videolarını izleyip beğenip altına birde onların g.ötlerini kaldıracak yorum yaparlarsa çocuk yapımını da göstermeye başlayacaklar oraya doğru gidiliyor..
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Mahremiyet bitti çağdaşlık başladı, özgürlük hat safhada 

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Saçmalığın dik alası 
0 oy
tarafından
Bu video daha a sı daha daha neler var nasıl abartsam nasıl saçmalık yapsamda fenomen olsam cabalarindalar birsey diyincede biz özgürüz istediğimizi yaparız deniliyor
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Bunları yapan gerizekalılar var hadi de izleyip prim verenlere ne demeli? Onlar da bi o kadar itici benim gözumde
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Tatlım para için herşeyi yapar olmuş insanlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 399 göst.
24 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 491 göst.