0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Gecenlerde bizle aynı evlenen kuzeninin evine gittik kadının evı tertemiz esyaları o kadar güzelkı derlı toplu fazla hıc bırsey yok evinde, bıde kendı evime baktım cocuklar kanepede uyuyacak her oda tıkıs tıkıs, adamlar gerı donusume atıyor esyalarını bu getiriyor yaparım ben dıyor kac kere kavga ettim anlamıyor 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstifcilik bi rahatsizlik esinle konus guzelce ilerleyebilir rahatsizligi
(97 puan) tarafından
Zaten konusuyorm anlamıyor
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
En sevmediğim şey ya eşimin anneside öyle evlerine gidince içim daralıyor odalarda geçecek yer kadar var gerisi eşya tıklım tıklım çocuğa oynamaya alan bile yok gibi Allah'tan eşim annesine benzemiyor o karışmaz atacagimdedim şey atarım birtek eski kıyafetlerini attirmaz onalarida o bilmeden atıyorum bence direk de aticam diye ve at canim eskileri boşuna ya temizliği bile zor oluyor 
(97 puan) tarafından
Cok zor yoruluyorum
0 oy
tarafından
Oturup konuş güzellikle canım 
(97 puan) tarafından
Anlamıyor
0 oy
tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez canım 
(97 puan) tarafından
Ev sıkıs tıkış
0 oy
(494 puan) tarafından
Benm kocamda öyle  başkalarının evine gidince içim açılıyor benm bolkonkarim odajarim banyoya kadar kendinin pislikleri dolu evde düşün 1 tonluk akvaryum var eski kaç tane ses sistemi tamir esyalari daha anlatsam şok olursun işimiz çok zor  bi ev temizlemeye kalksam işin içinden çıkamıyorum kavga kıyamet esyalarimin yeri değişmiş o nerde bu nerde diye dövusuyorz ne yapacağımı şaşırdım 
0 oy
tarafından
Canim niye kendisi atıyor kim veriyor senin kocan niye yapıyor  bide evin içine niye getiriyor çok sordum 
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Ay hiç sevmem kalabalık eşya bacım ya çok haklısın o işe gidince at sende 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Onun çocuğu olmasına rağmen mi düzenli yoksa yok mu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 328 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yarento (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.