0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
Bugün kaynanam sabah aradı kayın pederimle gelmek istedi yanlarında obur torunu vardı kızının oğlu benim oğlum için nasıl oldu burnu akıyor mu hala dedi dedim evet biraz akıyor kendisi dedi sende olmuşsun burnun akıyor sanki dedi evet dedim bende oldum neyse o zaman gelmim dedi eşime dedim annen gelecekti gripiz dedim o aradı annesini tekrar gel pek bişi yok gel dedi sonra annesi geldi falan . Akşamıda bana yazmış gribin geçtimi yok aynıyım dedim hala sonra yapma ya dedi evet dedim sen de dedin burnun akıyor sanki diye dedim telefonda oda bana dedıkı burnunu tutarsan derim tabi ya Allah insanı kuru iftiradan korusun gerçekten hamileyim cuma akşamı yaptığına bakın ya üstelik eşime dio biz gelecektik Özlem hep bişiler uyduruyor dio yok işte eğitime götürüyoruz çocuğu yok eğitimci evde diye falan olanı dıyorum benim bahane ihtiyacım yokki

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bi müddet sonra o dedi ben dedim derken beynim yaziyi almiyo..
(439 puan) tarafından
Aynı bende cnm hiç bişe anlamadım artiiii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlamadım gi
0 oy
(13,891 puan) tarafından

Eşin neden yine arıyor ki  sizin gribiniz geçince gelirlerdi .anladığım kadarıyla eşiniz sizi yalancı çıkarmış oldu yazdığından bunu anladım

(98 puan) tarafından
Evet yalancı çıkarttı ve bu kadın ne yapmaya çalışıyor bılmıyorum aradım açmadı arayıp Allah kuru iftiradan korusun dicektim

İlgili bir soru bulunamadı

377,940 soru

11,312,531 cevap

34,745 kullanıcı

...