0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından

Ilk olarak salya artisi fazlalasti 

Ikinci olarak her buldgunu agzina goturuyo

Ucuncu olarak yuzunde deri altinda cok hafif benekler olustu

Dorduncu olarak dis kasiyici jel ve surubu var onu veriyorum 

Oglsuma sanki yeterli olamiyorum

oglumun uyku duzenide bozuldu surekli zorla uyutuyom onceden byle etmwzdi kndisi oynardi uyurdu.

Ve istahida acildi dis etleri hafif sis ama kayinvalidwm sis degil diyo surekli bosunami yavrum aci cekiyo surekli eli dislerinin oldugu yerde  

Bi akil verin ne yapabilirim atesi genel olarak 34.5- 36 ustune hic cikmiyor

rotarix asisi yaptrmistik oglusuma 

Bide doktorlada konustum bunlar normall surec dedi 

5 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Nasıl yeterli olacaksın ki. Çocuk diş cikariyor ve bunun acısını tecrübe etmek zorunda Allah böyle yaratmış. O acı çektiği de sen sadece sarıl ağlarken kucağında Ağlasun seni yanında bilsin o kadar. Diş etlerini gevşetip dişi mi cikarman gerekiyor
(133 puan) tarafından
Gulum emin ol o her agladginda goz yasi aktginda bendw agliyom tabiki surekli sarliyom oyunlar oynatyom.Ama iste annelik yuregi icim el vermiyo baska napabilirim soguk bisiler koy dediler olmaz zaten o yüzden ben de hani hasta olur falan dedim yani
(4,040 puan) tarafından
Bişey yapamazsın ki benim büyük oğlanın ağız büyük rahat çıkardı küçük öyle değil daracık diş etleri var herhalde eti de sıkı. Geceleri bağırarak uyandırdı ta ki o diş çıkana kadar sen sadece sarılıp sakinleştirmeye calis. Elma armut havuç tutustur eline buzdolabından cikar havucu soğuk soğuk kemirsin. Basında dur ama belki büyük parça koparır. Ben hep öyle verdim hem cignemeyi öğrendiler hem rahatladilar. Ama anlık rahatlama tabii. Sen rahat ol bebeğin de rahatlayacak panik yapma bu hayatın akışı.
(133 puan) tarafından
Gülüm öyle de bizimki nasıl biliyor musun Senin dediğin hesap demişsin ya Bizimki beyazlıkları var Hafif böyle ama Kayınvalidem diyor hani yok diyor daha bir şey yoktur daha çıkmaz etmez diyor ya diyorum Çocuk kaşınıyor gece Böyle bağıra bağıra ağlayarak uyanıyor eli agzinda Hani bu kadar da tesadüf olamaz diş gelecek herhalde diyorum o yüzden yok diyor daha gelmez daha yolu var diyor çocuğum herhalde ya ben tırlatacağım millet yüzünden ya da çocuğun her zaman tabii ki yanındayım sarıl sarılıyorum ediyorum ama bilmiyorum ya vallahi zormus ilk cocuk bide o yuzdn bylwyim
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Valla İlk dişlerini görerek anlamamıştım göstermiyordu ama huysuzlugundan supheleniyordum sonra bi gün kaşıkla bişi verirken tık diye bişi çarptı bi baktım ucu minicik çıkmış üst dişi çıkmadan önce gördüm ama baya şişmiş ve bembeyaz olmuştu sonra huzursuzluk felan oldu 
(133 puan) tarafından
Bizdw dha ses soluk yik gulum bu belirtiler haricind3
(1,334 puan) tarafından
Her bebek bir olmuyor belki ilk belirtisi oluyordur
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Evet süreç doğru yani dış dönemi el hep ağızda oluyor uyku direk bozuluyor ve huysuzluk oluyor anlasiliyor yani bı farklılık oldugu
(133 puan) tarafından
Insallah yakin zamnda disi cikar yavrumunda rahatlar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumda salya akması dışında hiç bi belirti olmadı ne ateş ne huysuzluk ne iştah kapanması ne damak ağrısı ama kızım o konuda sagolsun hepsini tattirdi bana,tabiki Allah başka dert vermesin bunlar gelip geçici şeyler,sadece bi damla salya akmıyo onun dışında her diş çıkmasında aşırı huysuz gece ağlama krizleri ateslenmeleri hepsi oluyo 15 aylik oldu ama hala 1 damla salya akmadi oglumunda 2 aylıkken başlamıştı akması,yaşadığı şeyler yetersizlikten değil canim olması gereken şeyler,her cocukta farklı olabiliyo ama olması da çok normal o yüzden kendini yetersiz hissetme 
(133 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim  gulum
0 oy
(762 puan) tarafından
Aslı da yorum yapmayacaktın ama jel ı gorunce yapayım dedım jel kullanmazsanız ıyı olur neden oldugunu yotube den Dr Osman gönülal var onu dinleseniz anlarsınız ikincisi dedıgınız butun ozellıklermkızmdam5 aylıkken basladı 11 aylıkken cıkardı. Diş çıkarma ya anneye ya baba ya benzer annenize veya kayınvalıdenıze sorun sızın diş çıkarma donemınız nasıl geçti diye kaç aylıkken cıktı dıye bışgı sahibi olursanız daha kolay atlatabılırsımız
(133 puan) tarafından
Tamam gulum tesekkue edeeim sorarim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 22 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
20 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı

...