0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Ya bundan üç beş ay önce watsaptan bi numara emoji filan yollamış ardi ardina sonrada aba napiyon aba gibi şeyler yazmış ama profilde kocaman bi adam var yani 45-50 yaşında vardir pis adam. Neyse eşim aradı bu adam açtı başka bi isim söylüyor onun telefonu mu diye eşimde hayır yanlış numara bu numaraya mesaj atma bida dedi engelledi. Bugün 4 tane resim atmış yine aynı adam tam yuklenmemis bende indirmedim ama resmin içeriği az çok belli oluyor ya indirmesen bile bı tanesinde adam atletli fotosunu atmış hemen profilden tanıdım aynı adam olduğunu hemen engelledim eşime söylemedim bu defa. Çok sinirlenir ama gizledigim içinde bi stres oldum ya kızlar bu pis adam bida rahatsiz edermiki eşimin canı sıkılmasın diye anlatmadim ama sonra bida böyle bişeye kalkışırsa dahami çok canımız sıkılır bilemedim bide resimlerin arkasindan abla kusura bakma sarzim bitti yazmış sanki onceden konusmusuz gibi. Bide abla abla ay delirecem

25 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
esin bu numaraya bidaha mesaj atma deyip watsaptan engelliyor  ve adam baska numaradan mi atiyo resmi sana. boyleyse bu durum resimleri silme kanit olarak dursun gene belki sikayet etme durumunda lazim olur esini ara soyle .. numarani degistirin 
(913 puan) tarafından
Canım şikayet ettim watsaptan spam bildir diyordu ona basınca resimler ve mesaj gitti ben silmedim. Evet başka numaradan yazdı aynı kişi. Eşim aramış diyormuski eşin seni aldatiyor demekki.. ben bişey yapmadim diyormuş ********
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Polise şikayet et neden uğraşıyorsun ki canım ahlaksız adam mı yok hiç pis mendeburlar
(913 puan) tarafından
Eşim aramış inkar etmiş canım baya saymış sovmus eşim bida cesaret edemez sanırım
(4,426 puan) tarafından
Benim de ınstagramda orgu sayfam var evli olduğunu belirttiğim halde sürekli sevgilim olur musun diye mesaj atıyorlar bu millet neyin yokluğunu çekiyor anlamadım haysiyetsiz adam çok umarım yine rahatsız etmez canım
(913 puan) tarafından
Amin inşallah canım aynen öyle şerefsizler evlidir de çoğu Allah'ın dan bulsunlar inşallah. Bida bana iftira ediyor senin karın seni aldatıyor demekki demiş eşime. Bu kadar pislik adi olabiliyor insanlar
(4,426 puan) tarafından
Yerin dibine batsınlar tiksinc şeyler
(913 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(415 puan) tarafından
Bence şöyle kocana çünkü yarın öbür gün o denk gelir senin onu la konuştuğunu düşünür 
(913 puan) tarafından
Aynen canım söyledim
0 oy
(997 puan) tarafından
Bence şöyle iki gün sonra farklı birşey olur konuştu benimle vs der ortaya sakladigin çıkarsa eşin le problem olur bu sefer madem birşeyin yoktu nedn sakladin der anlat gidin şikayet edin 
(913 puan) tarafından
Aynen canım söyledim aramış eşim
0 oy
(811 puan) tarafından
Eşine anlat şikayetçi olun
(913 puan) tarafından
Anlattım canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 509 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy